Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sinco 4. 2. 2019 15:21

Jde o KODI s měkkým i. :-)) Po spuštění mám kodi na levé straně 3 položky-Doplňky, Obrázky, Videa. Víc nepotřebuji. Když najedu kurzorem na Doplňky aktivuje se Obrázky, když Obrázky aktivuje se Videa a když jsem kurzorem kousek nad položkou Doplňky tak vyberu Doplňky. Tam kde ho na tv vidím tam není a je posunut o kousek níž.
A teď jsem zjistil že je to stejně blbé i když použiji telefon jako touchpad.
Když vyberu doplňky tak tam ať kroužím kurzorem okolo ikony třeba iVysílání jak chci tak jej nezapnu. I když zohledním posun který je při výběru položky tak se mě aktivovat doplněk nepodaří. Když je potřeba zadat k doplňku přihlašovací údaje tak když jezdím kurzorem po abecedě a vyberu písmeno a levým tl. myšky potvrdím tak písmeno blikne modře ale do horního řádku se nepřepíše. Spustím Nova Plus, seriály a pořady, tak když přes myš ťuknu na první pořad, blikne modře, tak na levé straně se zobrazí obrázek pořadu, to stejný druhý film, třetí atd. Ale film nespustím ani za prase, jen blikne modře.
Mimo Dex Pad je Kodi v pořádku, jen přes podložku blbne.
Jinak myš v Dex Pad prostředí funguje korektně, žádný problém. Dex Max jsem nainstaloval ale u Kodi ho nepotřebuji mám v rohu vedle křížku zástupce pro roztažení na celou obrazovku
Momentálně Kodi ovládám nějakým ovladačem z Číny, raději bych i tu myš.
Edit: https://streamable.com/5l29x
video dá víc jak tisíc slov
Edit: když použiji zrcadlení obrazovky tak myš v Kodi funguje normálně.
Naposledy upravil sinco dne 4. 2. 2019 19:07, celkově upraveno 2
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 2. 2019 17:21

Lukke píše:A jaký mají smysl ty hodiny na opačné straně?


A jak to vubec muze vadit? :-D
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym123 4. 2. 2019 17:38

Zdravím, dnes mi dorazil adapter Usb c-hdmi a zkouším Dex režim. Bohužel mi v něm nefunguje internernet. Prostě jsem stále připojen k wifi, ale píše to, že neodpovídá. Neznáte někdo řešení?
anonym123
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 2. 2019 17:44

DEX rezim nema nic s internetem, pokud ti jde v telefonu internet, musi jit i v DEX rezimu preci.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 4. 2. 2019 17:51

S adaptérem to bude mít pramálo společného. Provedení prostého restartu nepomohlo?
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym123 4. 2. 2019 18:14

Normálně mi v telefonu funguje wifi, ale ihned jakmile je telefon v dex režimu tak přestane fungovat až do té doby než jej zase vypojím...
anonym123
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 2. 2019 18:19

To nedava smysl, nebo mas nejaky defektni levny kabel, ktery ti vyblokuje funkcnost wifi.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XuXu5 4. 2. 2019 19:02

Zdravím po aktualizaci mi u některých aplikací zůstává zobrazena spodní lišta s tlačítkem home. Jde nějak nastavit, aby ve všech aplikacích byla lišta skrytá ? Nejvíc mě to štve u navigace a online tv. Díky
XuXu5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaprar11 4. 2. 2019 20:22

Gesta.Rozšířené funkce a dole navigační panel gesta na celou obrazovku
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym123 5. 2. 2019 08:02

Nikomu jinému se to s tou wifi nestalo? Je to tedy špatným usb c- hdmi kabelem? Prostě ihned jak k tomu připojím telefon tam přestane fungovat wifi
anonym123
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 5. 2. 2019 08:57

Mě se to nestalo. Zkoušel jsem Dell USB-C adaptér a Dell WD15 Dock station. Zkus jiný adaptér.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrikc1996 5. 2. 2019 10:08

Zdravim mam taky problem ked dam zdielane data tak ukazuje ze je obmedzene pripojenie a nejde data.
Patrikc1996
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kotrbal 7. 2. 2019 08:15

Tak Telekom SK spinka dalej svojim aktualizacnym spankom, asi zamrzli.
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 2. 2019 12:26

Mel jsi tam prasknout global verzi anebo priste nekupovat telefon od operatora, nejvetsi brzda co je.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 7. 2. 2019 12:58

kotrbal píše:Tak Telekom SK spinka dalej svojim aktualizacnym spankom, asi zamrzli.



Psal jsem už minulý týden že tam máš nahodit jinou TM verzi, použít Home CSC a máš tu aktualizaci na kterou čekáš hned. Ty fw jsou pro všechny TM regiony totožné liší se jen v CSC a to ti zůstane. Já nahodil také německu DTM a se sim se CSC přepíše na českou TMZ. Takže NO PROBLÉM.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků