Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Capita 31. 3. 2019 12:43

Ahoj, jak jste teď dostali tu aktualizaci...řekli by jste, že se u S10e zlepšilo focení se širokoúhlým snímačem? (rozmazance po stranách). Díky
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mifey 31. 3. 2019 13:05

"uiqjirka"
Ne, snapdgragon jako chipset obsahuje FM modul, Exynos ne, muzes mi neco postnout kde je to vyslovene napsane? zajima me to .. ve specifikacich toho snapd. sem to nenasel
Naposledy upravil opasino dne 31. 3. 2019 15:25, celkově upraveno 1
Důvod: Upraveno.
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 31. 3. 2019 13:23

Je to leta vseobecne znamy fakt ( i u S10 nyní). Mas o tom uz od minulych verzi Skové řady az po dnešní řadu S10 napsano nejen na xda.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 31. 3. 2019 15:00

SD 855 nema radio. To je samostatne.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digiking 31. 3. 2019 15:39

Rozdíl pořízených fotografií Exynos vs Snapdragon. https://www.anandtech.com/show/14072/th ... -review/14
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 31. 3. 2019 19:14

red98 píše:SD 855 nema radio. To je samostatne.

Jo? hm nekdo vys v postu je presvecen ze ma a jeste se odvolava na ruzna fora :-D ...ale pozadovany link na to ze ma nedal jen si stale stoji za svym ze ma :)
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Palomelkin 31. 3. 2019 20:12

Môžete mi niekto napísať kde nastavim aby odo mňa pýtal telefón heslo keď ho vypínam. Všetko som prešiel ale nikde som to nenašiel.mam S10. Priateľka to má na S10+ nastavené od začiatku. Ďakujem za rady.
Palomelkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mifey 31. 3. 2019 21:09

a nema pritelkyne nahodou zaply pin na simce?
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Palomelkin 1. 4. 2019 00:07

Pin som jej zrušil hneď. Ale pin sa dáva pri zapínani. A ja to chcem pri vypinani aby požadoval kód. Ona musí zadať ten istý kód ako pri odblokovaní obrazovky. Keď mi niekto ukradne telefón tak ho nedokáže ani vypnúť.
Palomelkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xzeit 1. 4. 2019 07:05

Zkus na několik vteřin podržet zamykací tlačítko a vypne se.10,20 sekund tak. Nevim přesně.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 1. 4. 2019 09:52

Palomelkin píše:Pin som jej zrušil hneď. Ale pin sa dáva pri zapínani. A ja to chcem pri vypinani aby požadoval kód. Ona musí zadať ten istý kód ako pri odblokovaní obrazovky. Keď mi niekto ukradne telefón tak ho nedokáže ani vypnúť.

Pokud vím funguje to automaticky minimálně od androidu 8 na každém Samsungu. Pokud je aktivní zámek obrazovky,musí se zadat heslo ,symbol podle toho co máte nastavené i při vypnutí telefonu.Ale je to požadováno pouze při pokusu vypnutí telefonu se zamklou obrazovkou.Pokud je telefon odemknutý,tak samozřejmě vypnete telefon normálně bez hesla. ;-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vanesa-2000 1. 4. 2019 17:11

Juchů můj první příspěvek.
Lidičkové v datartu jsem viděla Samsung S10E YELOW. Moc se mi líbí. Můj kluk říká že stejně nemá hodnotu 20000 korun. Asi má pravdu. 8-S Teď ale přichází dilema. Kamarádka dostala od přítele LG V30 ROSE :love: :love: :love: . Ale ta už se neprodává tak jsem se zamilovala do S10E. Nevíte kde koupit S10E za co nejlepší částku třeba tak za 10000? Přítel říká že je to stejně vybavené jako ta V30 a že si raději mám vybrat V30 v jiné barvě že to je taková ta dobrá volb. Teď fakt babo raď. Megabajty megabity megapixeli všechno to je mi fuk. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ta S10E mi přijde jako hezký ale zbytečně drahý telefon no a zase tak aspoň na dva roky. A ROSE V30 se už zase neprodává. Mám si tedy připlatit za S10E nebo jít do levnější V30??? :-[ :-[ :-[ A proč
Vanesa-2000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marus 1. 4. 2019 17:49

No ty kráso. Ještě že je apríl
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 1. 4. 2019 17:56

řekla bych, že buď na to máš a koupíš S10E anebo na to nemáš a koupíš si takový, na který máš.. vymýšlet, kde ho koupit nejlevněji, protože na něj nemáš je blbost... určitě bude všude víc jak za 10tis, možná i víc jak za 15tis.. řešením mohu být splátky nebo brigáda. najdeš stejně dobrý mobily než S10E a o polovinu méně...ale design bude trošku jiný...
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 4. 2019 18:01

Fotoduel Huawei P30 Pro vs. Samsung Galaxy S10+
https://www.mobilenet.cz/clanky/zerty-s ... -pro-37505
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků