Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mifey 9. 4. 2019 20:58

Hitman jestli myslis otisk nebo obrazek nebo jak to napsat mista otisku kam mas prilozit prst tak tam nachvilicku zustava a nejen me kamosovi taky nevim co ti na tom vadi :) kdyz se rozsviti dispej tak zmizne :)
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Palomelkin 10. 4. 2019 00:20

Hitman, to s tým odtlačkom robí aj mne a ani netreba tlačiť na displej. Najlepšie to je vidno keď odomykam z AOD a nedám prst presne do stredu. Vtedy sa nepodarí odomknúť telefon a ostane tam ako keby čierny odtlačok prsta, a ten efekt svetlých vlniek to zviditeľní. Keby som mal ten efekt vypnutý ani si to nevšimnem.
Palomelkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hitman II. 10. 4. 2019 02:07

Ano, přesně to mi to dělá a síla přiložení prstu na to nemá žádný vliv.. Přesně to kopíruje plochu, na které se dostane prst do kontaktu s displejem v místě čtečky a okolí (plocha je tak cca 3x větší, nežli logo otisku v místě čtečky).
Projevuje se to tak, že v tomto místě dotyku nedochází k Přechodovému efektu obrazovky. Proto zůstává místo přiložení prstu na černé obrazovce černé a bez efektu "vlnění" a na rozsvícené obrazovce zůstává statické pozadí plochy. A od hranice dotyku se už přechodový efekt šíří.
Tak jsem si řekl, že si ho v nastavení - Biometrika a zabezpečení - Předvolby biometriky - Přechodový efekt obrazovky, vypnu a bude po problému, ale ono ejhle, stále mi to tu animaci zobrazuje!
Zkoušel jste někdo tu animaci (efekt vlnění obrazovky jako když se dotknete vodní hladiny) vypnout? A vypla se vám? :)
Hitman II.
Junior

Odeslat příspěvekod Dj Addams 10. 4. 2019 04:32

Mne tiez sa nevypla :)
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod nigi 10. 4. 2019 08:05

Jo, to je první co jsem se pokoušel vypnout. Ten efekt zvlnění mi přijde, že odemknutí možná zdržuje. Ale taky mi vypnout nejde. :hm
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod danbed 10. 4. 2019 11:43

Mám takový zajímavý problém. Používám hodně v autě na mé S10+ Android Auto. Funguje perfektně a když je spuštěné, funguje mi i příkaz OK Google, který hodně používám. Jakmile ale Android Auto odpojím, přestane mě telefon "slyšet" a na příkaz OK Google již nereaguje. A nedaří se mi přijít na to, jak ho udržet zaktivovaný. Nemáte někdo tušení, co s tím?

Add. Tak, problém je vyřešený. Android Auto má v nastavení separátní spínač, a paradoxně funguje, i když není v hlasovém vyhledávání nastavena angličtina. To ale již nefunguje v samotném telefonu. Takže po přidání angličtiny, jako primárního jazyka vyhledávání, již vše funguje :tleskani
Naposledy upravil danbed dne 11. 4. 2019 09:48, celkově upraveno 2
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod drabek06 10. 4. 2019 18:00

Od včerejška mám S10 a dnes jsem zjistil pro mě celkem zásadní problém. Pokud si z telefonu vytvořím hotspot a k němu se připojím počítačem, tak nefunguje VPN spojení s protokolem PPTP. Pokud tu samou VPN vytvořím přímo v telefonu, tak vše funguje jak má. Co jsem koukal na internet, tak je to opakující se problém, který byl již jednou vyřešen.
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 12. 4. 2019 07:05

aplikace holey light
S10e
ahoj, sejří mě absence notifikační diody.
Tahle apka by ji měla nahrazoval, ale nejsem schopen ji spustit, chce to po mě připojovat přes blutu nějaké další zařízení nebo co, vubec tomu nerozumím.
Provedl by jste mě prosím někdo nastavením/spuštěním?.....díky moc
Přílohy
Screenshot_20190412-082423_Holey Light.jpg
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 4. 2019 09:17

Samsung vydal update pro čtečku otisku u Galaxy S10. Funguje rychleji a přesněji
https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... -a-1344813
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sTebliczek 12. 4. 2019 11:30

Nevi nekdo, jak je to s krypto penezenkou, u ktere avizovali, ze ji S10 bude mit?

viz. napr.: https://kryptomagazin.cz/hot-samsung-ga ... penezenku/
sTebliczek
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 12. 4. 2019 12:01

Něco o připravovaném nočním režimu pro řadu S10, který by se měl objevit v dubnové nebo květnové aktualizaci. Aktualizace by měla obsahovat i nový algoritmus kamery. ;-)

https://www.sammobile.com/2019/04/12/sa ... night-mode
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 4. 2019 12:03

Fotoduel nejlepších: Huawei P30 Pro vs. Samsung Galaxy S10+
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/foto ... galaxy-s10
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 12. 4. 2019 12:06

Tak jsem koupil S10e a jsem mírně nespokojen s displejem. To nízké PPI je velmi vidět a asi se vrátím k S9
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 4. 2019 12:16

438 ppi je málo?? :shock:
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 12. 4. 2019 12:23

Písmo je kostrbaté, nevím čím to je. Mám tu pro porovnání S9 a iPhone 8 a je to velmi podobné jak na tom iPhonu. Asi za to může pentile, nevím. Myslel jsem, že to přežiju, ale asi ne... S telefonem jsem jinak velmi spokojený, ale to rozlišení zatím nedávám
Alpha8520
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků