SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 11. 2019 18:59

Té jak svítiplyn, toho se taky nezbavíš :D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 7. 11. 2019 20:21

dejvidek píše:
myšpulín píše:Pěkný ranky, poslední varování, že vy tu zlobíte? :D

No hele, aby si to varování nedostal taky, tady ta skvadra to rozhazuje jak večerníček ty listy papíru :-D Je prostě potřeba uklidit Smetiště, ve zbytku fóra je to v cajku :-D :-D dejv


Přesně, ve zbytku fora je to čisté :D Mne je to vcelku jedno, klidne ať mě zabanuji, když jim vadi naše konverzace na smetisti :-)) Lidi, kteří tady byli 10 a vic let a pomáhali dřív ostatním, tak vyrazí, proč ne :D Ať si tu nechají tu sortu, co tu je :-)
Naposledy upravil sandra dne 7. 11. 2019 22:04, celkově upraveno 1
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 7. 11. 2019 21:40

opasino

normalne me laka to pivo ochutnat, ale tady se neprodava

-- 7. 11. 2019 21:55 --

Cheetah007
jinak jsem poridil taky strong, tak jsem zvedav, jak poslape...
36°
Dj Smolíček
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 7. 11. 2019 22:48

Tak to raději nechtěj :mrgreen:

-- 7. 11. 2019 22:52 --

dejvidek píše:
myšpulín píše:Pěkný ranky, poslední varování, že vy tu zlobíte? :D

No hele, aby si to varování nedostal taky

To se nemusíš bát, není jediný důvod.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 7. 11. 2019 22:57

Pritom to ma tak hezky nazev :)
Dj Smolíček
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 11. 2019 23:56

sandra píše:Dejv ze bych začala blit ty pseudopsychologicky žvásty mgx a dalších? Ooouu yes :D

Jsem rád, že sis našla chvilku a do své klávesnice opět nasypala můj nick. Také je vidět, že ses zřejmě nakazila, když - jak píšeš - bys „začala blit ty pseudopsychologicky žvásty“.

Taková drobnost. Je to sice Smetiště, ale není to bordel. Někteří lidé si významové pojmy pletou. Opakování matka moudrosti, tak jsem si dovolil upozornit.

Přišlo mně několik dotazů přes SZ (upozorňuji, že povětšinou od uživatelů, se kterými jsem snad v životě nekomunikoval a neznám je), jak dlouho ještě vydržím akceptovat opakované vulgarity a urážky své osoby od zdejších „vyspělých internetových hrdinů“. Odpověď na tento dotaz neznám. Rád bych všem znovu odpověděl, že ukázkou této komunikace je prezentace úpadku lidského tvora, který vlivem jakési internetové anonymity dostává rozměr trapnosti větší než trapné. Respektuji, že každému nemusí vyhovovat mé texty, ale mnoho i mých odpůrců pochopilo, o co zde komu šlo, jde a jak se věci mají. Někteří lidé se zde takříkajíc svlékli do naha a stojí tu obnaženi v plné své „kráse“. Psát, že takto se chovám, protože mě někdo vyprovokoval, vadí, nebo protože jsem na internetu a v reálu jsem jiný člověk, je forma alibismu, který *****í víc, než kanálová stoka. Představa, že inteligence se rovná slušnost, není pravdivá. Občas se, jako u všeho, vyskytnou anomálie, které jsou výjimkou, jež potvrzuje pravidlo.

Když to zde vidím, vzpomínám na jednoho moudrého člověka, který by po přečtení podobných textů, kteréžto zde předvádí skupinka nejlepších, nejuvědomělejších, nejinteligentnějších, nejdokonalejších, nej, nej, nej uživatelů řekl cosi ve směru, že „tito jsou silní jako silnica“. Ono se často zapomíná, že pýcha předchází pád.

Ufff... už jsem zde zase nablil ty pseudopsychologický žvásty. Jsem to ale prase, přitom se vydávám za psa.
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 11. 2019 06:43

Bože, sandra varovala a je to tady :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 8. 11. 2019 08:19

Dejve koukej za nama dojet do Prahy, pogratuluji ti ke krasne ranku VIP uživatele :D
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 11. 2019 12:28

A já tě potrestám, že sem vyvoláváš ty psycho duchy :-D Dnes pojedu večer z letiště, ale budu rád že dojedu domů :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 8. 11. 2019 13:07

Dejv potrestej mě :D
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 11. 2019 14:40

Ti udělím poslední varování :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 8. 11. 2019 14:42

Dejv to je slabý, to už mám hec :-)
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mople71 8. 11. 2019 21:22

dejvidek píše:A já tě potrestám, že sem vyvoláváš ty psycho duchy :-D

Promiň, ale nazývat uživatele, který je zde pomlouván a přijde se proto vyjádřit, 'psycho duchem', je krajně nemístné.
A ponechme stranou, že k členovi ADM týmu SF by si toto nikdo neměl dovolit. Myslím, že omluva by neuškodila, a očekávám, že tak učiníš.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 11. 2019 08:08

Nemusíš se hned prvním slovem omlouvat, že si myslíš, že víš koho nazývám psycho duchem. Nevíš. Díky za pochopení.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 9. 11. 2019 09:35

mople71 píše:
dejvidek píše:A já tě potrestám, že sem vyvoláváš ty psycho duchy :-D

Promiň, ale nazývat uživatele, který je zde pomlouván a přijde se proto vyjádřit, 'psycho duchem', je krajně nemístné.
A ponechme stranou, že k členovi ADM týmu SF by si toto nikdo neměl dovolit. Myslím, že omluva by neuškodila, a očekávám, že tak učiníš.


Jak si mople71 vůbec můžeš dovolit domýšlet, co tou větou chtěl „básník“ říct? „Básník“, který se evidentně profiluje jako člen a podporovatel místního klanu, ovšem s příspěvky, které bych si dovolil zařadit do kategorie ostře nekonkrétních (nemastných/neslaných). Snaha zalíbit se, zúčastnit se, ale vlastně zůstat mimo dění, aby někdo nemohl cokoliv říct.

Chlap by měl zůstat chlapem za každých okolností. A když přestřelí, tak by to jako chlap měl uznat. Drahý mople71, jsou mezi námi lidé, kteří byť patří mezi bytosti vysoce inteligentní, nechtějí přijmout fakta událostí, nechtějí tyto alespoň pro sebe objektivně vyhodnotit.

dejvidek píše:Nemusíš se hned prvním slovem omlouvat, že si myslíš, že víš koho nazývám psycho duchem. Nevíš. Díky za pochopení.
dejv

dejvidek když chlap není chlapem, tak ani nemám potřebu se k jeho mlhavému jednání vyjadřovat. Je „bolestivé“ mít stále rovná záda, tak se dost lidí časem začne ohýbat. No a sebekritika a sebereflexe taky není zrovna moderní trend, a proč tedy být nemoderní, že? Na řečnickou otázku není třeba odpovídat.
Ne, absolutně vůbec netuším, koho jsi tím „psycho duchem“ myslel. Mě? Ne, vždyť já jsem pes. A co jsem právě naštěkal, tak vlastně ani nevím na koho bylo mířeno.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků