Xiaomi Mi 9T

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Smouk92 10. 12. 2019 13:34

Ahoj, už delší dobu koukám po novým telefonu, v současné době mám Xiaomi Redmi Note 5 s dlouho prasklým displeyem :D

Dneska jsem našel u Xiaomi Mi 9t cenovku 6 290 Kč (nedávno jsem ho viděl o 1000 Kč dražší). Můžete mi někdo doporučit nějaký mobil s lepším poměrem cena/výkon? Myslím, že s touhle cenou je to bezva poměr. Na telefonu se mi libí nejvic velký a čistý displej. Jinak od telefonu kromě supr vzhledu a displeje očekávám kvalitní fotografie, na výkonu mi asi až tak nezáleží - nejsem velký hráč.

Díky!
Smouk92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 12. 2019 13:38

za tu cenu super ne? :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 10. 12. 2019 13:41

Předpokládám, že je to verze 6/64GB. Bude ti paměť stačit? Jinak mám ten telefon 14 dní v modré barvě a naprostá spokojenost. Displej bez jakéhokoliv výřezu je prostě parádní. V černé/karbonové se mi moc nelíbí. Karbon je už dost okoukaný, ale každý má jiný vkus. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smouk92 10. 12. 2019 13:52

Právě nad černou uvažuju, v balení je černý matný plastový pouzdro, že? Jinak, jasně že s touhle cenou je to 64řka - pro mě myslím dostačující
Smouk92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smouk92 10. 12. 2019 16:56

Je teda nějaký telefon, který Mi 9T konkuruje s tímhle poměrem?
Smouk92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 10. 12. 2019 17:25

Neni, je to za tu cenu vyborny tlf.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod stm01 10. 12. 2019 19:47

Jojo v balení je kryt, ale mě nevyhovuje. Neschovává telefon celý. Objednal jsem si za těžké peníze čirý kryt na Alze. :-D Jinak další už jsou objednané na Ali, tak snad do února dorazí. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hekrhy 11. 12. 2019 09:17

Já ho mám asi týden a spokojenost (mám 6/64GB černou variantu za 6490,- z Datartu).
Černé pouzdro, co bylo v balení, je pro mě dostačující - telefony moc často nerozbíjím, navíc díky němu mobil dobře sedí v ruce a neklouže.

Za ty prachy asi nic lepšího neseženeš. Já chtěl původně čekat na Redmi K30, ale ten stejně asi ze startu bude cenou jinde a nic zásadně lepšího nepřinese (trochu lepší kamera, možná 5G, ale zase nemá AMOLED, má výřez...).
hekrhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smouk92 19. 12. 2019 16:40

Ještě se zeptám, jaký je rozdil mezi CZ a EU distribucí? Některé obchody nabízejí obě dvě. CZ verze je o 1200 Kč dražší.
Smouk92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 19. 12. 2019 17:50

MI 9T maji firmware eu, nebo global jsou podobne, zadna CZ verze neexistuje, po hardwarove strance jsou to totozne telefony.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2019 21:22

Jenže on se ptá na rozdíl mezi CZ a EU distribucí v našich obchodech... samozřejmě, že se liší, zatímco CZ distribuci lze reklamovat jak v eshopu tak v oficiálním servisu, EU distribuci jen u prodejce, a zvláště u těch levných a méně známých eshopu je často s reklamací problém
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 19. 12. 2019 21:27

jrk tohle nechápe a chápat nebude.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 19. 12. 2019 22:07

Nick Cave píše:Jenže on se ptá na rozdíl mezi CZ a EU distribucí v našich obchodech... samozřejmě, že se liší, zatímco CZ distribuci lze reklamovat jak v eshopu tak v oficiálním servisu, EU distribuci jen u prodejce, a zvláště u těch levných a méně známých eshopu je často s reklamací problém

Problem po prvnim roce bude vsude, vis vubec kde je oficialni servis xiaomi?
jrk1
BAN


Odeslat příspěvekod jrk1 20. 12. 2019 13:52

VSP ? doporucuji procist recenze :-). Jinak jak vezmes tlf. treba z GB tak vetsinou po zdokumentovani zavady, proplati opravu tlf. ve zdejsim tebou vybranym servisu, nebo se zasila do Spanelska na znackovy servis pro EU.
jrk1
BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků