Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod P3p3k 7. 3. 2020 17:35

Chtel bych upozornit, ze nova cena 25 je v korunach a ne v eurech. Takze nesilte, nejde o zadne financni zruinovani. A pokud by vas presto tech 25 Kc melo nejak financne znicit, muzete odejit za nejakou levnejsi nabidkou jinam :D
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte - Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod cappen 7. 3. 2020 17:40

Za me dobry. Doted jsem mel ten nejlevnejsi tarif + 1.5 GB dat a cca kazdy 3 mesice resetoval. Za me sleva + nebudu resit reset. Uz delsi dobu shamin laciny 2-3 GB.

-- 7. 3. 2020 16:47 --

P3p3k píše:Chtel bych upozornit, ze nova cena 25 je v korunach a ne v eurech. Takze nesilte, nejde o zadne financni zruinovani. A pokud by vas presto tech 25 Kc melo nejak financne znicit, muzete odejit za nejakou levnejsi nabidkou jinam :D

Nastavili to tak, ze jen minimu lidi, kteri fakt vyuzivali ty sluzby se vyplati prejit. Nebo to bude tak maly rozdil, ze to za to prechazeni nebude stat.
cappen
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 7. 3. 2020 18:46

Mne sa to nezdá fér, nalákajú ľudí na super tarif napr.do alarmov, a potom to zdrazia o stovky percent.
V okolí poznam plno ludi, ktorí na tom majú celú rodinu, mimo MT volajú malo, im sa to prerazí.
Našťastie možnosti existujú.
Ked sme k nim prechádzali, bolo 10GB za 419 super.
Ja som od nich s jedným číslom odišiel, lebo nemali rozumný balíček na nízku spotrebu dát.
K tomu never ending story s aplikaciou do mobilu.

Minulý víkend som kúpil neobmedzené data od T-M za 472,50; škoda, ze MT zmenu neoznámili už min.tyzden...;-)
V Nemecku ponuka neobm.data len O2 ( telefonica) a Deutsche Telekom. U nas, zdá sa, je situácia celkom ok :-)
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 7. 3. 2020 18:48

No problém je v tom, že ten mini tarif zdražili 6,8 krát! Bez ohledu na to, kolik je výsledná částka. Jako jen tak? Žádná kompenzace, žádné minuty volné, nic?!? Si dělají prde*?!
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod P3p3k 7. 3. 2020 18:53

Skoro mam chut vam tech 20 korun doplacet :)
Schvalne otazka: kolik vas stal mobil? A hlavne netvrtte, ze jste za nej dali vic nez 1500,- :D
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte - Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod suram 7. 3. 2020 18:59

No mám 2 SIM u Emtéčka a zdá se mi to nevýhodné, platit 50 Kč měsíčně jen za to, že je mám a nevyužívám. Já určitě přejdu ke Kaktusu. Jednu mám v mobilu na příjem SMS a hovorů, druhou v GPS lokátoru, použiji ji jen na lokalizační SMS, kdyby mi ukradli auto.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 3. 2020 19:41

Tak za paušál 25kč neic nedávají, neposkytují.
Na druhé straně 3GB je na zlodějské poměry v česku celkem ok,+ se dá využít reset 3GB s převodem nevyčerpaných dat do dalšího měsíce.
Spíše jsou zoufalé rychlosti 4G, které reálně běží od 8-12-16 Mbit v nížině, to jsou opravdu reálné rychlosti operátorů 4G v česko??

Ministerstvo financí má neomezený paušál s daty za 120Kč.
redhaven
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 7. 3. 2020 19:54

O2 má takú špecifickú sieť. Ale stačí to. (Nepatrí im, ale Cetinu)
Hodne divne je, ze nedokážu zužitkovať ten band 43, ktorý vydražili...
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 7. 3. 2020 20:36

Také je tam specifický vlastník Kellner, podle mě tu firmu rozdělil, aby ji mohl vyždímat a pak z části prodat. Nějakou dobu před prodejem razantně sníží ceny služeb, aby přebral zákazníky konkurenci a tím navýšil hodnotu firmy. A vláda mu s tím jednodušším přenosem čísla přes OKU jde pěkně na ruku.
https://www.borovan.cz/41207/nejbohatsi-cech-kellner-z-operatora-o2-vyinkasuje-dalsi-miliardove-dividendy
suram
Junior

Odeslat příspěvekod P3p3k 7. 3. 2020 21:18

Mne spis vadi, ze je stale nefunkcni oznameni o zmeskanem hovoru.
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 3. 2020 00:28

Hele kdo má potřebu volat a to hodně mezi sebou za nízký paušál tak Emtéčko i po zdražení má nejlevnější volání a SMS v síti. 25 Kč měsíčně za SIM mi nepřijde jako žádná tragédie. Síťoví opi mají cca okolo 100/SIM/měsíc pro volání v síti. Jsou lidi který to mají třeba na alarmy atd s minimálním provozem pro ty budou asi vhodnější alternativy třeba ten Kaktus. Uvědomte si ze pro 4 simky v rodině za 100 měsíčně pro všechny 4 máte VPN. Kdo to má za míň? A jak tu někdo tvrdil- nalákat lidi a pak zdražit... Vždyť Emtéčko má ty zame tarify hodně let.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 8. 3. 2020 09:31

ano jak tu mnozi pisi,take zustavam,kaktus me nebavi hlidat HD a dobijet. Za par kacek 3GB a volani za 1.80kc plus k tomu pripadne Vpnko v cene.Ferova nabidka to stale je.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod pedrysek7 8. 3. 2020 12:26

Také mám v Alarmu virtuála Emtéčko - mini a mám dotaz.
Nevíte, zda Vodafone ještě nabízí tzv. Nulový tarif?

Pak přemýšlím, co bych jsi dal, ale napadl mě Kaktus. kde stačí dobít 50 Kč, ale je to dobíjecí karta, ale o tom uvažuji.

Pokud bude mít něco Vodafone, tak bych určitě vzal ten, jelikož mám doma nejlepší mobilní signál.

Ještě něvím, zda něco nabízí ČEZ mobil ten nulový tarif v síti O2.

-- 8. 3. 2020 12:30 --

Co se týká dat, tak mám aktivní slovensku karto O2 Volnosť, kde 1GB , mám za 3 EUR tj. 75 Kč, což je pořád méně, než Emtéčko.

Pokud bych potřeboval dat více, tak třeba 3 GB, tak to má také O2 Volnosť za 5 EUR tj. 125 Kč.

Pořád lepší cena dat, než Emtéčko. Volání super, včera jsem mluvil s kamarádem 1.h. a 5 minut a celý hovor mě stál 0,10 EURtj. 2 ,50 Kč.

Jsem zvědavý, zda se změnami v telek. zákoně od 1.4.2020 něco cenově změní? zda zlevní data či volání?
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 3. 2020 12:36

Vodafone stale ma ten nulový taríf, ale ma drahe SMS a hovory
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kerlcz 8. 3. 2020 13:32

pedrysek7 píše:Také mám v Alarmu virtuála Emtéčko - mini a mám dotaz.
Nevíte, zda Vodafone ještě nabízí tzv. Nulový tarif?

Pak přemýšlím, co bych jsi dal, ale napadl mě Kaktus. kde stačí dobít 50 Kč, ale je to dobíjecí karta, ale o tom uvažuji.

Pokud bude mít něco Vodafone, tak bych určitě vzal ten, jelikož mám doma nejlepší mobilní signál.

Ještě něvím, zda něco nabízí ČEZ mobil ten nulový tarif v síti O2.

-- 8. 3. 2020 12:30 --

Co se týká dat, tak mám aktivní slovensku karto O2 Volnosť, kde 1GB , mám za 3 EUR tj. 75 Kč, což je pořád méně, než Emtéčko.

Pokud bych potřeboval dat více, tak třeba 3 GB, tak to má také O2 Volnosť za 5 EUR tj. 125 Kč.

Pořád lepší cena dat, než Emtéčko. Volání super, včera jsem mluvil s kamarádem 1.h. a 5 minut a celý hovor mě stál 0,10 EURtj. 2 ,50 Kč.

Jsem zvědavý, zda se změnami v telek. zákoně od 1.4.2020 něco cenově změní? zda zlevní data či volání?

Tak ČEZ má stále 0-tarif...PLATÍM, JAK VOLÁM a měs.paušál/0kč, volání 2.90kč, SMS 1,50kč a podmínka min.1* za 3.měs. nějaká útrata.
kerlcz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka