Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 2. 4. 2020 20:35

Je to ok, ja bych to prenesl stejne tak jako tak.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod vjetsik 2. 4. 2020 22:40

To je švanda - včera jsem se jenom koukal ve Vodafone Samoobsluze, jestli je tam OKÚ. Dneska mi volali, proč chci odejít. Dobrý, co ?!
vjetsik
Junior

Odeslat příspěvekod suram 3. 4. 2020 04:38

Retence no. A využil jsi toho alespoň ke snížení ceny?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 4. 2020 07:11

Co je OKÚ?
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 3. 4. 2020 07:19

od 1.4. už není čvop, a místo toho je okú
je to kód který je třeba znát pro uskutečnění přechodu k jinému opovi
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod vjetsik 3. 4. 2020 07:53

suram píše:Retence no. A využil jsi toho alespoň ke snížení ceny?


-- 3. 4. 2020 07:58 --

suram píše:Retence no. A využil jsi toho alespoň ke snížení ceny?

Loni jsem si vybrečel slušnou slevu, tak jsem jenom testnul, že bych chtěl přidat data. A protože jsem nehrozil odchodem, tak to nejde, za tu cenu mám strop. V létě doplatím telefon a pak se poohlédnu jinde (v zdejší "konkurenci").
vjetsik
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 4. 2020 08:40

Taky jsem si zobrazil OKU a také hned volali. Na jednom čísle mám ČD tarif 2, pro málo volající a bez dat mají pouze nabídku za 109 Kč paušál, kde je 50 volných minut (další 3,5 Kč) s SMS zdarma jen do Vodafone (jinak 1,5 Kč), což mi nepřijde nic moc. Odcházím tedy ke Kaktusu.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod avakika 3. 4. 2020 09:50

Kde jse přesně v aplikaci VF zobrazuje kód OKU ????
Děkuji
avakika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 4. 2020 09:59

....najdete v internetové samoobsluze - Můj Vodafone v sekci Služby - Ostatní .
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 3. 4. 2020 11:01

Mne sa tam uz od včera nedá dostať;-)
Poistili si to vo VF dobre :-D
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KrylP 3. 4. 2020 11:14

Před minutou jsem se díval, jede to... Nic si nepojistili, hlavně kolem poledne, blbne každý den samoobsluha!
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 3. 4. 2020 11:17

Otestoval jsem můj vodafone (web), a dostal jsem se tam celkem snadno, tj. na druhý pokus. Napoprvé se mi vrátila zpět stránka s loginem a heslem, napodruhé to prošlo
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 4. 2020 11:49

Chtel bych se tu podelit o mou posledni zkusenost s VF a to i presto, ze se nejedna vylozene o retenci.
V nedeli mne dorazila SMS s odkazem, ze si muzu na tri mesice aktivovat pridavny balicek 1GB dat s 50% slevou, tzn za 49,-kc. Po kliknuti na odkaz a prihlaseni se mi pouze zobrazilo, ze tato nabidka neni urcena pro muj tarif. Vcera mne dosla SMS znovu, ze mam stale platnou onu nabidku - opet po otevreni, ze neni urcena pro me. Tak jsem volal operatora (kde me mimochodem informovali, ze bude cekani na spojeni trvat hodne dlouho - spojeni nastesti probehlo do jedne minuty) kde mi pani rekla, ze to tam vidi a ze mi tu slevu muze aktivovat na 24 mesicu. Ja na to kyvl, takze mam nyni 1,5GB dat za 138,-kc.
Tech puvodnich 500MB (za 89,-kc) mne jaks taks stacilo, posledni dobou ale s odrenyma usima, takze tato nabidka je pro me plne vyhovujici. O to lepsi, ze jsem nemusel delal saska typu "trznice".
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 3. 4. 2020 12:20

Tak pokud ti to staci tak ok, ale nabidka to je zalostna furt. Melo by byt 20gb za 200kc a ne tohle.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 4. 2020 12:26

A co takhle za 260 Kč na celý rok (ne, ta cena není měsíčně) 1GB měsíčně? Na předplacence? Právě u Twistu. viewtopic.php?p=12538995#p12538995
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků