Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pikropikro 10. 4. 2020 08:17

Zadne stahovani sw ze sammobile, tvl, novy mobil musi frcet! Vratit a vzit jiny.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 10. 4. 2020 09:36

Přesně tak, to vypadá na hw problém. Vrátit za novy kus.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libb 10. 4. 2020 11:08

B_Jirka píše:Ano přesně takto uvažuji i já. Nebudu vůbec říkat nic o tom, že je s ním problém. Prostě bez důvodu odstoupím, ...

Jo, takové mají lidi rádi. Pak to někdo koupí po tobě a bude řešit stejný problém. Nevím, kde jsi to koupil, ale třeba Alza bez problémů vezme problémůvý kus a jsou rádi, když jim to řekneš, právě aby to neprodali někomu dál. Samsung navíc má slušnou podporu, chápu, že se ti nechce čekat pár dnů na opravu, ale tohle je fakt super přístup, co předvádíš.

-- 10. 4. 2020 11:09 --

BTW nemůže to dělat vadná SIM nebo SD karta?
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 10. 4. 2020 11:34

A teď si vem, že takovejhlech šulinů se za sebou najde několik. Vznikne takovej putovní telefon s bonusovou funkcí :D
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod damca1 10. 4. 2020 12:06

Tak jsem zkusil tu hru Golf clash s nastavením enhanced. Hraju přes hodinu a bez problémů. Ani se telefon S20+ extra nezahřívá.
damca1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 10. 4. 2020 12:15

Ja mam telefon prakticky presne 1 mesiac a ani raz sa mi sam nerestartoval. Momentalne mam uptime 7 dni.
Podla toho fora, by to ale mal byt softverovy problem, Samsung nasiel zdroj problemu. Podla niektorych to fixol posledny ATCT update, ktory ale u nas este nie je.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 10. 4. 2020 12:49

Já mam taky problém s S20 mam vodafone operátora a v nastavení připojení mobilní sítě mi chybí položka VolTE. Mobil sem koupil u vodafonu největší sranda je když do mobilu dám konkurenční o2, t-mobile, tesco mobile tak položka VolTE tam je. U operátora to mam aktivovaný a když kartu dám do S10e tak volte tam mam tak ani se simkou problém nemůže být. Kdyby někdo věděl kde je problém dejte vědět díky.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f.zubesuch 10. 4. 2020 13:08

Libb píše:
B_Jirka píše:Ano přesně takto uvažuji i já. Nebudu vůbec říkat nic o tom, že je s ním problém. Prostě bez důvodu odstoupím, ...

Jo, takové mají lidi rádi. Pak to někdo koupí po tobě a bude řešit stejný problém. Nevím, kde jsi to koupil, ale třeba Alza bez problémů vezme problémůvý kus a jsou rádi, když jim to řekneš, právě aby to neprodali někomu dál. Samsung navíc má slušnou podporu, chápu, že se ti nechce čekat pár dnů na opravu, ale tohle je fakt super přístup, co předvádíš.


jasne a teraz tú o karkulke. Alza sa pýši tým, že každý tovar aj rozbalený a zánovný je kontrolovaný ich "EXPERTAMI". Tak snad Expert na to pride nie? BTW: Ja som kedysi v Alze dostal pri nakupe novej i7 5820k za 650eur už rozbalený kus a odmietol som ho prebrať. Na čo sa predajca na mňa pozeral jak na vola, že čo robím ofuky... :pozor Viac mi nebolo treba. Odvtedy si robím z Alzy požičovňu na 14-60 dní snáď pri každom tovare a mam uplne na haku komu tam spravim svojim asertivnym spravanim horsi den.

... k tomuto dodam niekolko postrehov. robi to uplne presne tak aby minimalizoval pravdepodobnosť straty. kludne sa mu totiz moze stat, ze on to predajcovi povie a nasledne ten mu to zoberie do opravy... 30 dni to tam šulinovia (a že poznám niekoľkých ktorí robili v servise Samsungu v P. Biskupiciach) v servise budú prekladať z miesta na miesto a on bude mať -900eur a žiadny mobil. Tam sa zavada neprejavi. Telefon sa mu vrati čiže 1 reštartujúci sa mobil a -900eur na ucte. Potom to reklamuje 3x užije si 3 mesiace chodenia k predajcovi, kopec strateného času, kopec spálenej nafty, kopec nervov a nakoniec si ak má trochu sebazáchovy vydupe vrátenie peňazí... a toto len preto, že chcel "Premium Experience". No to dik. Alebo to opravia, ale ja napr. si žiaden opravovaný mobil neprosím.

Prvy rok by mal byt tovar vymeneny kus za kus okamzite.
f.zubesuch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 10. 4. 2020 15:01

Hele neřeš tu blbosti a vrať to. Dal tu piš referáty a studuji foun za tu dobu můžeš mít nový kus.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajsun 10. 4. 2020 16:15

damca1 píše:Tak jsem zkusil tu hru Golf clash s nastavením enhanced. Hraju přes hodinu a bez problémů. Ani se telefon S20+ extra nezahřívá.


Ahoj,

aku mas verziu fw? Ja mam aktualne G985FXXXU1ATCH, ale na full detailoch to hreje a seka, mobil som nastavoval nanovo , nemal som ziadne obnovenie udajov. Dakujem.
Samsung S22 Ultra , Galaxy Buds +
jurajsun
Junior

Odeslat příspěvekod damca1 10. 4. 2020 16:25

FW stejný jako ty. Mobil koupen hned první den (žádné restarty, záseky žádné problémy) - měl jsem předobjednávku s Buds+
damca1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rony135 10. 4. 2020 16:34

Tak jsem tu hru zkusil na s 10 + na encahed a pro srandu i na s8 + tam encahed nastavit nejde v obou případech bez problémů animace bez záseku apod.Neumím si představit že se s20 na takové triviální hře seká vždyť to má kolem 100mb hry kolem 2 gb jsem hrál i na s7 e např. Pubg
rony135
Junior

Odeslat příspěvekod jurajsun 10. 4. 2020 16:54

Ahoj, dakujem, bohuzial na S20+ seka na full detaily, fon vybaleny s krabice, udaje som neobnovoval, nanovo urobil som factory reset nahodil cisto iba tu hru a vysledok rovnaky po 20 min sa fon zacne hriat a seka, rozlisenie mam FHD+ na Mi Note 10 to ide ako po masle na full detaily tak nechapem kde je pes zakopany , cakam na novy fw co pride za cca. 2 tyzdne uz je uvolneny v Koreji.
Naposledy upravil jurajsun dne 10. 4. 2020 16:55, celkově upraveno 1
Samsung S22 Ultra , Galaxy Buds +
jurajsun
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 10. 4. 2020 16:54

Tam musí být Sw chyba jinak to nechápu, ale ze ještě tohle nestačili vyřešit to je tedka gól:/
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajsun 10. 4. 2020 16:57

Tak dufam že to bude iba sw, je to uplne nepochopitelne ale je zrejme ze ked sa fon zahreje na urcitu teplotu zacne hadzat na procak halt instrukcie na spomalenie a je to asi velmi agresivne a proste sa to na tejto smiesnej hre prejavi razantne

-- 10. 4. 2020 17:59 --

Inac to iste iste aj Apshalt 9 jemne zaseky , proste agresivny managment v pripade zvysenej teploty na VGA a procak... Samsung... zase neodladeny produkt, fakt treba cakat asik pol roka pokial si u platiacich zakaznikov overia co este nedotiahli do finalnej verzie, mne ako zakaznikovy sa to moc nepaci, nakolko fon nestoji 200 eciek tam to este som ochotny ako tak akceptovat ale nie u vlajkovej lodi.
Naposledy upravil jurajsun dne 10. 4. 2020 17:00, celkově upraveno 2
Samsung S22 Ultra , Galaxy Buds +
jurajsun
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků