OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod philmencz 4. 5. 2020 12:59

danbed píše:Tak telefon konečně dorazil (z Alzy), mám modrou variantu, 12GB/256GB. Mám již firmware 10.5.5.IN11BA.I přes naklonování mé S10+ jsem se s tím zase babral celý den. Prostě nastavení všech aplikací je pakárna. Ale už vše šlape. První zásadní dojem, naprosto neuvěřitelný a plynulý display. Dokud to člověk nevidí v reálu, dost dobře si to nedokáže představit. Další věc je rychlost a plynulost systému. Oproti S10+ je to opravdu markantní. Jako vždy u OnePlus. Fotek mám zatím jen pár, vypadají výborně, ale to budu ještě zkoumat. Čtečka otisku vynikající. Pro mě zásadně důležitá citlivost na signál operátora (Vodafone), všude mám o čárku víc než na S10+ (tam je to známé, že Samsung s Exynosem nic moc). WIFi perfektní. Baterie velmi slušná, mám ho v ruce téměř pořád, stále něco hledám, nastavuji a zkouším, večer kolem 45% na baterce. Rychlonabíječka je masakr... Bezdrát mám normální Qi, funguje normálně, nabíjím tak přes noc. Má asi větší cívku naž S10+, jelikož funguje jakkoli položený na nabíječce, S10+ se musel položit přesně na prostředek. Naprosto skvělá interní paměť. Při kopírování několika desítek GB to letělo jak blesk. Následně při listování ve fotkách (desítky tisíc) je to plynulé a neseká se. S10+ se sekala při listování celkem často. Trošku nešikovný je ten zaoblený display, někdy na kraji nemůžu "zachytit" co chci. Čekám na lepší pouzdro, to silikonové je fajn, ale snadno se mu odchlipují boky, jsou dost měkké.


Mám teď 7 PRO a nepodařilo se mi rozchodit VoWIFI u VDF ani přes "skryté" zapnutí co putuje po netu. Je pravda, že OP má super anténu, kde Samsung je bez signálu, tak OP drží čárku a dá se telefonovat. U OP8 je funkční VoLTE i VoWIFI u VDF nebo je to stejné jako u předchozích verzí?
philmencz
Junior

Odeslat příspěvekod system444 4. 5. 2020 14:53

U OP 7 pro musíš udělat trošku víc než zapnout ve skrytém nastavení. Pí tom to u VF jde.

Každopádně u OP 8 pro mi to u VF naskakuje automaticky, u O2 to nejde. Ale to je možná tím že ji mám jako druhou SIM. Mělo by jít obojí, ale nejde ať dělám co dělám
system444
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danbed 4. 5. 2020 16:43

Zatím jsem VoWifi nezkoušel, mám signál i tam, kde s S10+ ne (tam jsem to používal). VoLTE je automatické, nic jsem nenastavoval.
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod danbed 5. 5. 2020 17:23

Dnes aktualizace na verzi 10.5.6. , systém a fotoaparát.
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod Majklos88 10. 5. 2020 11:41

danbed, jak je to s ochrannou folií na displaji? Byla už nalepená nebo jsi dostal dvě v balení alá nalep si je sám? Dík
Majklos88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danbed 11. 5. 2020 12:39

Já na telefonu nalepenou folii nemám, ale 2 jsou v krabici.
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod Majklos88 11. 5. 2020 14:59

a to mě štve, měl jsem OnePlus víc kusů a vždycky dokanale nalepená folie která vydržela. Ted si jí asi nechám nalepit u té Alzy...Co display? Není to moc nazelenalé? Čekám až bude zelená Pro 12/256 ale co čtu na xda a oneplus foru tak lidi si dost stěžujou na různé kraviny. Celkovej dojem teda good? :nenapadne
Majklos88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danbed 11. 5. 2020 16:58

No, to lepení je pakárna, je to ta gelovka... Ale vypadá kvalitně. Dnes jsem to nalepil, na první pokus to ale nebylo :-D Jinak zelenou žádnou nemám, ani žádný další problém, vše funguje, jak jsem čekal (mám už několikátý OnePlus). Jedinou věc, co bych mohl vytknout (a snad se už blýská...) je permanentní AOD, to mě trochu schází. Ale mám k telefonu Garmin Fenix 6x a tam jsou ty notifikace perfektní, takže o všem důležitém vím. Jinak jsem koupil na eBay i kvalitní Armor obal, lépe drží než ten silikonový.
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod Majklos88 11. 5. 2020 17:33

Skvělé, tudle kombinaci budu mít taky :-D moc jsi mi pomohl, jsem trošku klidnější.
Majklos88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 5. 2020 11:29

OnePlus 8 Pro má tajné rentgenové vidění. Nikdo o tom nevěděl

Jak upozornil tipér Ben Geskin, pomocí hlavního fotoaparátu OnePlus 8 Pro lze vidět dovnitř plastových věcí. Stačí fotoaparát namířit například na Apple TV a v aplikaci vybrat filtr Fotochrom (fotochromatický). Foťák je díky tomu následně schopný „prozářit“ šasi a ukázat elektroniku, která se nachází uvnitř.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danbed 15. 5. 2020 12:40

Jen pro info, VoWIFI funguje normálně, bez úprav, nativně.
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 5. 2020 19:13

OnePlus dává zpátečku: dočasně vypne barevný filtr, se kterým je možné vidět skrz předměty

Nedávno světem technologií proběhla informace o barevném filtru modelu OnePlus 8 Pro. Ten na krátké vzdálenosti a za určitých podmínek dokázal vidět skrze různé materiály. V závislosti na tom, že bylo kvůli tomuto filtru možné vidět skrz oblečení, vyvstaly otázky ohledně bezpečnosti a ochraně soukromí. Odpověď OnePlus na sebe nenechala dlouho čekat a na čínské sociální síti Weibo se tato společnost nechala slyšet, že dočasně omezí fungování tohoto barevného filtru na modelu 8 Pro.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danbed 20. 5. 2020 10:46

Přiznám se, že jsem to hned vyzkoušel, asi 3 různé krabičky a kolegové s něčím pod tričkem :-D Ale asi mám "jiný" model, nic jsme "neprosvítili" :D
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 5. 2020 18:06

Aha.. Zajímavé.. :D tak super že jsi to napsal! ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 5. 2020 18:39

Majitelé OnePlus 8 (Pro) si brzy zahrají Fortnite v 90 FPS

Nevýhodou hraní v 90 FPS je snížení detailů na nízkou úroveň
Zároveň je potřeba počítat s vyšší energetickou náročností
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků