DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Miroslav Trčka 29. 7. 2020 08:01

Dobrý den všem,

prošel jsem celou diskuzi a dovolím si na některé nejčastější otázky odpovědět najednou.

• Platnost nabídky není v současné době omezená, tzn. pokud si kartu objednáte a budete využívat, je nepravděpodobné, že by třeba do tří měsíců byl tarif zrušený.
• SIM kartu s tímto tarifem lze objednat pouze online na Datamanie.cz, nikde jinde ji neseženete.
• Kartu jde po doručení aktivovat (vložit do mobilu a fungovat) do jednoho roku, pokud na balení se SIM kartou nebude uvedené jiné datum.
• Na takto doručenou kartu jde samozřejmě přenést vaše stávající číslo. Stačí s ní odeslat SMS ve tvaru PRENOS XXXXXXXXXXX YYYYYYYYY na 999111, kde X je OKU kód pro přenos a Y přenášené číslo.
• Přenosové rychlosti na této SIM kartě nijak neomezujeme, vše tak záleží na kvalitě pokrytí v konkrétním místě a koncovém zařízení (teoretické maximum dle podmínek je 300/55 Mb/s).
• Data se automaticky neobnovují. Funguje to tak, že kdybyste vyčerpali objem dat před koncem platnosti balíčku 30 dnů, dorazí SMS s možností ruční obnovy. Pokud bude na čísle dostatek kreditu a SMS potvrdíte, balíček se nastaví znovu s platností na 30 dní. Jinak je možné samozřejmě dále surfovat se základním připojením platným pro tarif Den Základ, což je neomezené připojení s maximální rychlostí 32 kb/s za 15 Kč na den.

Případné doplňující otázky rád zodpovím.
Miroslav Trčka, Guru pro Social Media, O2
Miroslav Trčka
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 7. 2020 08:09

Data se automaticky neobnovují... ale pokud ta data za měsíc nevyčerpám, což je velmi pravděpodobné, tak po uplynutí měsíční lhůty a dostatečném kreditu se mi těch 100GB obnoví automaticky, je to tak?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Trčka 29. 7. 2020 08:41

Ano - ono vlastně nezáleží na tom, jestli data vyčerpáte nebo ne. Po 30 dnech se balíček automaticky obnoví, pokud je kredit dostatečný. Pokud by nebyl, balíček čeká na dobití, pak se opět aktivuje na 30 dní.
Miroslav Trčka, Guru pro Social Media, O2
Miroslav Trčka
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 7. 2020 08:46

Velmi zajímavý tarif v rámci svých předplacených karet si připravilo během letních měsíců O2. Lidé mohou získat SIM kartu se 100 GB dat, za které zaplatí pouze 300 Kč měsíčně. Na všechny zájemce se ale nemusí dostat, neboť operátor akci omezil nejen časově, ale také množstvím nabízených SIM karet – jde o limitovanou edici.

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mo ... t-40331866
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 29. 7. 2020 10:23

har-per píše:kazdopadne doma mam net za 300 mesicne a v lete ho moc nevyuziju, mit moznost za 300 internet ktery si s modemem sbalim a cestuje se mnou mi prijde hodne zajimave

To se mi na tom líbí, nepotřebuješ využít, nedobiješ. Potřebuješ někam s sebou, dát do přenosného modemu a jedeš.

Asi večer jednu SIM objednám.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod romca1 29. 7. 2020 13:51

Dobrý den,objednala jsem 2 karty dopoledne a žádné potvrzení nepřišlo.Je to docela už dlohi. Objednat znova nejde.Co ted s tím?Děkuji
romca1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav Trčka 29. 7. 2020 14:00

Dobrý den,
setkali jsme se s tím, že u menšího procenta objednávek dochází k chybám při zpracování. Ty pak zpracováváme ručně do 24 hodin, takže nejpozději do 24 hodin od objednání byste měla najít potvrzení v emailu. Raději zkontrolujte i spam nebo složku s hromadnou poštou.
Miroslav Trčka, Guru pro Social Media, O2
Miroslav Trčka
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod romca1 29. 7. 2020 14:21

to kontroluji a nic,děkuji
romca1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 29. 7. 2020 15:03

Miroslav Trčka píše:... Po 30 dnech se balíček automaticky obnoví, pokud je kredit dostatečný. Pokud by nebyl, balíček čeká na dobití, pak se opět aktivuje na 30 dní.

Rozumím tomu správně, že se po dobití 300 Kč obnoví balíček ihned a automaticky? Není třeba na nic čekat a nic dalšího dělat?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod peters.cz 29. 7. 2020 15:07

Právě teď objednány dva kousky, vše O.K., potvrzení ihned, do týdne PPL.
peters.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mj03tsa 29. 7. 2020 15:11

Já to objednával 28. a taky jsem to musel objednat po druhé, protože email z první objednávky do dnes nepřišel :/
mj03tsa
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 29. 7. 2020 15:43

suram píše:
Miroslav Trčka píše:... Po 30 dnech se balíček automaticky obnoví, pokud je kredit dostatečný. Pokud by nebyl, balíček čeká na dobití, pak se opět aktivuje na 30 dní.

Rozumím tomu správně, že se po dobití 300 Kč obnoví balíček ihned a automaticky? Není třeba na nic čekat a nic dalšího dělat?

Rozumím tomu stejně ;)

mj03tsa píše:Já to objednával 28. a taky jsem to musel objednat po druhé, protože email z první objednávky do dnes nepřišel :/

Tak aby ses pak nedivil, že ti přijdou balíčky dva :D
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mj03tsa 29. 7. 2020 15:52

Mně by to ani nevadilo, kdyžtak bych to daroval, ale v mailu stálo, že musím potvrdit objednávku kliknutím na link v mailu, takže by to mělo být v pohodě.
mj03tsa
Junior

Odeslat příspěvekod brňák73 29. 7. 2020 16:20

Miroslav Trčka píše:Případné doplňující otázky rád zodpovím.


Chtel bych se zeptat jak je to s esim. Nikde jsem nenasel moznost volby ze chci sim zaslat formou esim. Nebo sim karta neni mozna v esim variante? Dekuji
brňák73
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 29. 7. 2020 16:27

S eSIM neni problem - staci zajit do prodejny.

-- 29. 7. 2020 17:29 --

peta809 píše:Tak aby ses pak nedivil, že ti přijdou balíčky dva :D


Pokud je skutecne pouze omezeny pocet techto SIM, tak by se posleze prodejem SIM karty dalo neco trhnout :-)
Mirek.P
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků