Sony Xperia 1 II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vsa. 4. 7. 2020 11:15

Poptal jsem se, jestli podporuje a nebo je v plánu Dual-frequency GNSS (GPS)
https://medium.com/@sjbarbeau/dual-freq ... 52b8826e1c


"
In regards, of your question let us inform you that this model supports aGNSS technology only and the supported satellite systems are: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo and QZSS.
"
---------------
Ten úzký display není správná vývojová cesta, jinak je to hezká hračka.
vsa.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hoblina 9. 7. 2020 09:41

Zdravím. 3roky jsem používal boat browser prohlížeč. Na tomto telefonu není kompatibilní. Poradíte někdo jiný který jde? Myslím tím přes celý displej.
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 7. 2020 11:00

Boat browser jsem přenesl do nového tak, že jsem v aplikaci Link2SD vyextrahoval apk soubor, uložil na Google Disk a potom nainstaloval z Disku v novém telefonu, poněvadž náhradu za Boat browser jsem nenašel
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoblina 9. 7. 2020 19:54

Samotná apk se dá stáhnout ale nejde přes celý displej. Holt jsem to nahradil operou. Člověk si musí zvykat....
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 7. 2020 14:02

Sony přináší podporu focení do RAW pro Xperii 1 II v nové aktualizaci

Nová aktualizace s označením 58.0.A.3.88 o velikosti pouze 75 MB přináší právě podporu focení do formátu RAW, a to v aplikaci Photo Pro. Na výběr zde máte možnost fotit jen do RAW, do RAW a JPEGu zároveň a nebo jen do JPEG. Kromě toho nová aktualizace obsahuje bezpečnostní záplatu z července 2020.

Obrázek

Obrázek

[Zdroj: dotekomanie.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 8. 2020 11:26

Sony Xperia 1 II | Snapdragon 865 | Antutu Benchmark 558950 bodů!
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vsa. 30. 8. 2020 07:38

Už několik dní je 58.0.A.3.132 the August 2020 Android security patches, ale pro nás zatím ne.
http://www.xperiablog.net/tag/xperia-1-ii/

EDIT: dnes ráno už aktualizaci mobil obdržel
vsa.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 10. 2020 11:30

Sony XPERIA 1 II obdržela novou aktualizaci 58.0.A.3.170 Zářijové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vsa. 8. 10. 2020 14:32

To: zumzumzum - já aktualizaci stále nemám :-( Mám SIM od T-Mobile, jestli to na to má vliv.
vsa.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vsa. 21. 10. 2020 13:00

Už tu je 58.0.A.3.194 (Security patch: 1 October 2020) a mě mobil stojí na 58.0.A.3.132 a tvrdí, že je to aktuální verze :-(
vsa.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vsa. 30. 10. 2020 16:49

Konečně dnes ráno rovnou verze 194. Proč byla vynechaná aktualizace za září je otázka, jsem každopádně rád, že nebyl problém v mém mobilu.


https://xpericheck.com/device/XQ-AT51/1321-7706
vsa.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 12. 2020 19:53

Na vlajkový smartphone Sony Xperia 1 II se dostává nejnovější Android 11. Aktualizace o velikosti 933 MB se podle zdrojů marcokao.com jako první dočkají uživatelé na Taiwanu, ještě v průběhu prosince by se však mohla objevit i na dalších trzích.

[Zdroj: mobilenet.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 12. 2020 10:18

Co je u Xperie 1 II nového?

Sony do své jarní vlajkové lodě s updatem propašovalo několik novinek, přičemž část z nich se týká fotoaparátu. Ten se nově naučil zaznamenávat zpomalené HDR video ve 4K rozlišení při 120 snímcích za vteřinu. Aplikace Photo Pro se navíc naučila ukládat do paměti často využívaná nastavení.

Obrázek

Obrázek

Vylepšená je i práce se sítěmi, v režimu dual SIM bude nově možné využít funkce dual standby 5G + 4G, přitom dosud bylo možné využívat buď 5G na jedné SIM nebo 4G na obou. Nově také může být aktivní Wi-Fi a mobilní hotspot v jednu chvíli.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Při využívání funkce péče o baterii lze nově navolit maximální nabití 80 nebo 90 procent, do notifikační lišty přibyla možnost záznamu dění na obrazovce. Systém je také bohatší o nové tapety a o ovladač chytrých domácích spotřebičů vyvolaný dlouhým stiskem zamykacího tlačítka.

[Zdroj: smartmania.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 12. 2020 15:15

Sony Xperia 1 II | Android 11 | Antutu Benchmark 499772 bodů.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoblina 22. 12. 2020 11:10

Tak dneska ráno aktualizace na android 11
hoblina
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků