Radosť - O2 SK - neomezeně po EU - 20 Euro

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 9. 2020 10:11

Radosť: nový digitálny operátor O2 s neobmedzeným programom za 20 eur

Prenosovú rýchlosť, ktorá má stačiť na prezeranie Full HD videí, FUP, objem dát v EÚ roamingu a ďalšie podrobnosti, sa dozvieme až pri spustení. Zákazníci Radosti budú využívať 4G sieť O2.

Na výber sú tri programy, ktoré môžete meniť hoci aj každý mesiac podľa komunikačných potrieb:
- Nek∞nečná Radosť: neobmedzené dáta, volania a SMS do celej EÚ
- Veľká Radosť: 8 GB dát, 200 minút na volanie a 200 SMS do celej EÚ
- Malá Radosť: 2 GB dát, 100 minút na volanie a 100 SMS do celej EÚ

Obrázek

Aplikácia Radosť je dostupná v Google Play, no zatiaľ sa nedá reálne nainštalovať. Zrejme prebieha beta testovanie. Podľa zverejnených informácií bude stačiť na využívanie služieb stiahnuť apku, zaregistrovať sa (oskenovať občiansky preukaz), zadať číslo platobnej karty, z ktorej sa bude strhávať vyfakturovaná suma, vybrať si program a počkať si na SIM kartu, ktorú doručí kuriér.

https://fony.dnes24.sk/clanky/radost-no ... ualizovane

8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 11. 9. 2020 07:38

to jako ma bejt co? Novy digitalni operator O2 SK? Novy operator po 10 nebo tedka presne nevim kolika letech dosavadniho fungovani ?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod steve 12. 9. 2020 08:21

Zeby konecne zaciatok cenovej revolucie s flatom, ako to pred 9 rokmi zahajil operator Free vo Francuzsku? Zial, vo ferovej casti EU to uz slape s cenou do 10€ mesacne, ale bude to mat aspon vplyv na ostatnych nenasytnych operatorov nasho specifickeho trhu. Sposob hravo funguje pri bankovani /Revolut a dalsie/, tak nie je dovod, aby to neslapalo aj v mobilovani. Ceny sa rychlo utrasia, ked sa to dalo aj za 15€ pod pultom /napr. Go 30 s 50%-nou zlavou/niekto uz to musel nacat aj oficialne. Zabral novy sef slov.regulatora a jeho bububu na operatorov po nastupe?
steve
Junior


Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 13. 9. 2020 05:59

Doufám, že bude platit "V Čechách ako na Slovensku" :-D
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod steve 13. 9. 2020 07:27

Aspon uvidime, ze aky vrucny vztah ma cesky majitel k svojim. Alebo, v biznise ani brata nepozna?
Mimochodom, za koho kope redakcia mobilmania.cz, ked doteraz nedokazala priniest ani par riadkovy clanocek o akcii O2, zatial na Slovensku, ale kto vie? Nebyt pana direktora CTU na fore, tak zatial ticho po pesine. Proc, asi?
steve
Junior

Odeslat příspěvekod sailor72 13. 9. 2020 08:37

Ale neděláte si iluze, že by něco takového bylo v dohledné době možné i u nás v ČR. Že ne. :D
sailor72
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 13. 9. 2020 10:08

steve píše:Aspon uvidime, ze aky vrucny vztah ma cesky majitel k svojim. Alebo, v biznise ani brata nepozna?
...

Český majitel má vroucí vztah jen s Čínou ;-) Pro to udělá absolutně cokoli :-(
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 14. 9. 2020 07:13

steve: Mobilmania v poslední době otočila a operatory chválí. Naposledy O2 za předražené tarify pro mladé.
Já v ČR letos žádnou Radost nečekám.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 9. 2020 04:53

Prenosová rýchlosť je stanovená na 10 Mbps. FUP je 100 GB, potom sa rýchlosť zníži na 2 Mbps pre sťahovanie a 1 Mbps pre odosielanie dát.

Využiteľné dáta v EÚ roamingu bez príplatku:
- Nekonečná Radosť: 11 GB
- Veľká Radosť: 5,5 GB
- Malá radosť: 2 GB
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladaman 25. 9. 2020 07:16

Hmm, pro Slovaky hezky. Aspon ze mam simku 100 giga.
vladaman
vladaman
Junior

Odeslat příspěvekod to.tak 5. 10. 2020 20:40

A určitě to máš jako oni za pětikilo když tak blbě reješ. Já třeba výjdu s 1GB dat měsičně protože jinak je dneska všude wifi a na messik z práce mi to za 23Kćstačí. Ale pro velkou část populace u nás je jednoduchá neomezenka vše za 500 jen růžový sen na který v reálu nemá šanci dosáhnut.
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 5. 10. 2020 21:19

No, tak retenční flat od TM, který mám já, je přeci jen o fous lepší. 20GB plnou rychlostí, pak snížená 3/3, neomezené SMS a volání v EU. Jo, a pro euroroaming je měsíčně 30GB. A vyhádaná cena? 430 Kč. Tedy cca 16 euro. Ale kdyby toto bylo v ČR oficiální, tedy za 530 Kč, tak by se s tím O2 určitě chytlo.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod vladaman 6. 10. 2020 06:55

to.tak
Do nikoho nereju. Je to jen me konstatovani. Pokud znas hodne mist s wifi tak bud rad. Ja moc mist neznam, pac nebydlim ve velkem meste. A do frekventovanych mist nechodim k vuli kovidu. Proto pisu ze jsem rad ze mam tu sim se 100 gigama. Znova pisu ze do nikoho nereju.
vladaman
vladaman
Junior

Odeslat příspěvekod steve 6. 10. 2020 07:51

Uvidime, ci nastanu aj masove presuny cisiel, pretoze nie je to ziadna podpultovka, firemna akcia, retencia a dohadovanie, jednoducho dostupny produkt vsetkym a kto je volny, moze ist do toho. Ale, aby sme sa tolko netesili, da sa to aj ovela lacnejsie, samozrejme, pri nizsom zisku pre operatora. Ostatni operatori su u nas stale v polohe mrtveho chrobaka a cakaju, ako sa to uchyti. A co ked okrem specifickeho trhu mame aj specifickeho klienta, ktory menej rozmysla?
steve
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků