Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Capita 28. 9. 2020 09:56

Lubicek píše:Troll. Prosíme nekrmit.


já bych si toho vůbec nevšimnul:)))
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 28. 9. 2020 10:42

Zbytečný odsudek, prostě to nechce řešit s nedůvěryhodným prodejcem, tak ho z toho vytěsnil. Já budu také raději řešit problém s čínským prodejcem z aliexpressu než s bazaristou z ČR.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod tubik 28. 9. 2020 11:41

450: Ze je ten telefon ze zahranici je vicemene jedno, zahranicni distribuci bezne prodava i Alza, CZC atd. S globalni zarukou sice kecal, ale jinak bych rekl, ze ten telefon byl v poradku, a jedinej problem tam byly nejaky aplikace operatora, ktery sly jednoduse odstranit.

Nejvic to pohnojil ten tvuj znamej, kterej to zbytecne rootoval - ocividne se v tom nevyzna, priste bude lepsi se ptat rovnou nekde na foru...
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod 450rc 28. 9. 2020 12:57

Abych to uvedl na pravou míru, z jistych důvodu operator telefon blokoval. bez použití pc neslo mobil plnohodnotne(zmirnim problem)používat.
450rc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sateza 29. 9. 2020 18:34

Ja si nemuzu pomoct, ale mam pocit, ze je ten mobil kradenej nebo jinak zneuzitej. Vzdyt ty na spoustu otazek odpovidas zcela neurcite a dvojsmyslne. Ja si myslim, ze jsi si toho vedom a ted se tady snazis ziskat info, ktere by ti v tom pomohlo. Muj nazor.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod 450rc 29. 9. 2020 19:40

Omlouvám se:)
Naposledy upravil 450rc dne 30. 9. 2020 11:04, celkově upraveno 1
450rc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohem77 29. 9. 2020 19:59

No neviem presne o čo ide pozrel som len zhruba ale ak to není čorka však stačí prehrať soft a bude všetko ok aspoň myslím. Tiež som riešil kamošov S10plus kúpil na eshope a bola to šedivka nešlo aktualizovať a taktiež Healt nešiel a pod a po prehratí softwaru je všetko v poriadku
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 30. 9. 2020 09:04

Administrátoři a moderátoři pohotově reagují na kdejaký vtípek který hned mažou a blokují uživatele, ale jednoznačného trolla nechají řádit.
Tak to zkusíme jinak.
Důležité je jaký máš procesor , jestli špatný Exynos nebo TOP Snapdragon. Máš na displeji folii ? Protože pokud máš na displeji neznačkovou folii, tak ti přes ODIN nepůjde nic přehrát. Nosíš telefon v nějakém pouzdru ? Pouzdro totiž blokuje načtení IMEI, které načítá operátor.
Je více možností jak tvůj problém vyřešit.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sateza 30. 9. 2020 09:07

No prave. Nechapu, co tak strasneho je problem. Uzivatel tady porad argumentuje "snad" nejakym rootem a "snad" nejakym zasahem do telefonu pred tim, nez ho koupil. Pokud tam je root a "neco" nefunguje, tak prece by nemel byt problem ho flashnout origo softem a hotovo. Ale ocividne tam je problem jiny. A to, ze sem hodis foto krabicky... :-D To snad nemyslis vazne?
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfpower365 30. 9. 2020 09:30

Mozna uz to zde bylo, nevim, ale treba to nekomu pomuze.

Stale se mi ctecka otisku zdala velmi, ale velmi nepresna a ucinnost jsem ja mel snad 50% (tedy tak 5 z 10). Mozna to bylo mnou, nevim. Ale... Vcera jsem na YT hledal ruzne tipy a triky na radu S10 (osobne mam S10+). A nasel jsem a nastavil si v nastaveni - biometrika - otisky prstu - zobrazit ikonu pri vypnute obrazovce ... a zde jsem si nastavil: zobrazit klepnutim.
A nyni mi ctecka funguje podstatne lepe. Ani neklepu nejprve na displej a az pak prikladam prst. Proste prikladam prst hned do mista otisku. Prijde mi, ze kdyz jej nyni prilozim, tak dojde k rozsviceni onoho mista a tim lepsimu precteni otisku. Odemykani se mi nyni vyrazne zlepsilo. Treba to nekomu pomuze.
Wolfpower365
Junior

Odeslat příspěvekod 450rc 30. 9. 2020 09:59

Nepisu
Naposledy upravil 450rc dne 30. 9. 2020 11:03, celkově upraveno 2
450rc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 30. 9. 2020 10:58

Napiš hlášku, co se stalo, na prodejce kontakt máš (víš kde bydlí), rady ti byly řečeny. Jinak tuhle šarádu večer smažu.

A stačilo by co radí místní borci - flashnout ofiko XEZ (český) FW a přehrát CSC, viz:
viewtopic.php?f=30&t=1279804
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 450rc 30. 9. 2020 13:21

Ok, dikes vsem
450rc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wolfpower365 2. 10. 2020 19:05

Tak jeste se znova vracim ke ctecce otisku. Naskocilo mi (aniz bych to nejak hledal) na YT video z CZ kanalu, ktery asi znate, kde je navod, jak jeste zrychlit ctecku. Dam se odkaz, snad to nebude vadit. Vyzkousel jsem a ctecka ooravdu funguje bleskove. Zkuste.

https://youtu.be/ic0zuwMlvus
Wolfpower365
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil_Mobil 4. 10. 2020 11:37

Jak dlouho se ještě bude S10+ prodávat? Koupit ji? Nebo vzít něco jiného. Kritériem je výborný foťák, větší baterie a cena.
Bezdrátové nabíjení a vodotěsnost taky není k zahození.
Aktuální cena je pro mne vysoká, možná jestli bude někde akční sleva tak bych ji vzal.
Mobil_Mobil
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků