Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suram 13. 10. 2020 02:40

Já v tom aroganci nevidím. Kdo se stará, má slevu. Kdo se nestará, platí víc.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod OnderCZ 13. 10. 2020 06:11

Přesně tak. Nikdo ti nedá nic zadarmo, jen tak. O co si neřekneš, to nemáš.
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod L.i.b.o.r. 13. 10. 2020 08:06

Sestře se minulý týden podařil 2x FLAT + 6gb za 356,- a druhý 380,- vč. DPH na jednu smlouvu.
L.i.b.o.r.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod culti 13. 10. 2020 09:11

Ono je potřeba si uvědomit, že pana Martina (Raziel-CZ) jistě zná celé callcentrum TM, takže bych se ani nedivil, že mají operátoři pokyny v případě, že volá on rovnou dávat ty nejnižší ceny.
Jen by si měl uvědomit, že ne každý má takovou výchozí pozici jako on a tedy netvrdit, že ty slevy jsou samozřejmé.
Rozhodně nefunguje stoprocentně u každého odcházet a přicházet pořád s 50% slevou. TM si vede záznamy a operátor mi na rovinu řekl, že podruhé slevu 50% nemůže nabídnout při pokusu o nový příchod. Takže je to trochu risk, že pak vám nezbyde nic jiného, než brát za ceníkovou cenu a nebo jít k někomu jinému.
Zřejmě to lidi hodně zneužívali a tak mají pokyny si na to dávat pozor. Jinak retenční nabídky už taky nejsou takové jako se nabízelo ještě nedávno. Co vím, tak teď nabízejí 356 Kč neomezenko + 1GB dat.
culti
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 13. 10. 2020 09:30

Při každém pokusu o “retencni” je zapotřebí mít plán B pokud by to nevyšlo.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod OnderCZ 13. 10. 2020 09:36

TM si vede záznamy a operátor mi na rovinu řekl, že podruhé slevu 50% nemůže nabídnout při pokusu o nový příchod.


Jenže to co ti řekl ten operátor nemůžeš brát jako dogma a ani to nemusí být pravda. Záleží na koho narazíš a jak jsi dobrý ve vyjednávání. Operátoři leckdy tvrdí bludy.
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod culti 13. 10. 2020 11:16

OnderCZ: Jasně, chápu, ale rozhodně prostě když budou chtít, tak si to zjistí. Oni tam tu historii vidí.
A to, jestli narazím na toho nebo na toho zas až tolik taky nezáleží. Oni mají určitý rámec, ve kterém se mohou pohybovat a rozhodně to není tak, že když narazíš na někoho, kdo se dobře naobědval, tak ti dá větší slevu a naopak.
culti
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 10. 2020 13:17

A co když mají prémie za to, o kolik tě odrbou? Tak nemají motivaci dávat mega slevy zvlášť, kdyžmají mizernou náladu :-))
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 13. 10. 2020 15:23

Dobrý den, tak jsem dnes volal na T-M, že mám lepší nabídku na tarif od O2. U O2 skutečně mám dvě služby. Přislíbili, že mě někdo z T-M bude kontaktovat, nejpozději do dvou dnů.
Za dvě hodiny od hovoru přišel OKU kod na mobil..... Budou ještě volat? Myslím si, že jedině až zahájím přenos k O2...
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 13. 10. 2020 16:25

Těžko říct jak to bude, asi to je u každého individuální, ale já to měl stejné, taky sami posílali OKU a použitelná nabídka přišla v podstatě opravdu až jsem zahájil přenos.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod culti 13. 10. 2020 17:03

jezevcik8475: Pokud máš dobrou nabídku u O2, tak klidně odstartuj přenos. Pokud ale chceš zůstat u TM, tak bych to raději neriskoval.

Jinak nepochopil jsem, proč si necháváte zasílat OKU kod? Vždyť ten se dá najít v aplikaci.
culti
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rokane 13. 10. 2020 17:22

jezevcik8475 píše:Dobrý den, tak jsem dnes volal na T-M, že mám lepší nabídku na tarif od O2. U O2 skutečně mám dvě služby. Přislíbili, že mě někdo z T-M bude kontaktovat, nejpozději do dvou dnů.
Za dvě hodiny od hovoru přišel OKU kod na mobil..... Budou ještě volat? Myslím si, že jedině až zahájím přenos k O2...

Klidně přenos můžete zahájit a pokud by se nikdo neozval,tak to přes operátora můžete zrušit ;-)
rokane
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 10. 2020 20:33

A proč by to rušil pokud platí cenikovku tak přes https://www.t-mobile.cz/prejdete má cenu tarifu z ceníku minimálně na 3 měsíce za půlku + první měsíc neomezeného internetu? I pokud má smlouvu na dobu určitou tak kdykoli odejít (pokud nemá tel/modem/tablet/jiný kraviny za dotovanou cenu) a zpět přes kód z mailu. Nic složitého ;-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 14. 10. 2020 09:10

Po včerejším zadání OKU, dnes ráno hovor od T-M. Vzhledem k tomu, že jsem byl pouze cca 3,5 měsíce u nich nabídnuta 50% sleva na jakýkoliv tarif který si vyberu s garancí ceny 5let. Níže to nešlo, neboť prý jsem krátce u nich. Vzal jsem nakonec Neomezenku + SD data za 538,-Kč, předtím jsem platil 752,-Kč. Hovor proběhl naprosto v klidu a ze strany T-M profesionálně, příjemně....
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod RomanTyčka 14. 10. 2020 09:27

Měl jsem dva hovory z retence. Ani jedna nabídna nevyhovovala. Ve druhém hovoru jsem požádal o OKU, 10.10. jsem využil nabídky konkurence za dobrou cenu a 19.10. jsem měl naplánován přenos. Třetí hovor od retence, tentokrát asi z vyšší pozice. Nabídnut Flat + 10GB = 360,-. Garance ceny na 5let. Takže potvrzuji výše popsané... asi tak
RomanTyčka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků