Samsung Galaxy Watch Active 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JackDanielsHoney 12. 10. 2020 15:04

Zdravím všechny a měl bych jeden dotaz. Jak dlouho vám trvá připojení hodinek na GPS signál? Mě cca od 30 vteřin do 1 minuty ale někdy i 5 minut. Přijde mi to strašně dlouho. Do teď jsem měl Samsung watch 46mm a ty se připojili do 5 vteřin. Díky za vaše postřehy
JackDanielsHoney
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andrejthegreat1 14. 10. 2020 09:31

Zdravim, hladame este jedneho cloveka do teamu pre striebornu 44mm verziu. Hodinky vyjdu potom na nadhernych 4000kc (5500kc teamova cena - 1500kc cashback).
Keby mal niekto zaujem moze sa pripojit tu: https://www.alza.cz/url/JVejFP2iqS
Diky!
andrejthegreat1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Servisák 14. 10. 2020 14:23

JackDanielsHoney píše:Zdravím všechny a měl bych jeden dotaz. Jak dlouho vám trvá připojení hodinek na GPS signál? Mě cca od 30 vteřin do 1 minuty ale někdy i 5 minut. Přijde mi to strašně dlouho. Do teď jsem měl Samsung watch 46mm a ty se připojili do 5 vteřin. Díky za vaše postřehy


Zdravím, cca 10 vteřin - pokaždé. Zkus udělat reset hodinek a jinak doporučuji reklamaci.
Servisák
Junior

Odeslat příspěvekod jamreyese 15. 10. 2020 21:17

Zdravím ..nezda se vam ze po posledni aktualizaci vypadava mereni tepu pri aktivitach ? konkretne treba nejvic pri jizde na kole driv jsem mel krasny graf mereni tepu behem jizdy a ted po aktualizaci kolikrat sediva linka nebo to vypadne uplne a je tam jen otaznik a naskoci treba zase za 2 minuty ....reset jsem delal a driv se tohle nestavalo a to hodinky pouzivam na sporty porad .
jamreyese
Junior

Odeslat příspěvekod Lupan01 15. 10. 2020 21:20

Nechce se někdo spojit na černé active 2 44 mm na alze? �
Kdyztak SZ, díky
Lupan01
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 16. 10. 2020 07:40

ted jdyž tu píšete o tom tepu že to měří špatně, jakto že když hodinky rozpoznají sami aktivitu třeba chůzi atd tak mi pouze říkají info jak dlouho jsem šel a jak rychle ale neukazují mapu ani srdeční tep, když si aktivitu sám spustím na hodinkách tak již ukazují vše, jak trasu na mapě, tep a stoupání atd? jak to nastavit aby to ukazovali i když si hodinky sami zjistí aktivitu? moc děkuji
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod jamreyese 16. 10. 2020 07:55

v nastaveni rozpoznani aktivit je zaznamenat polohu ale umi to jen u chuze a myslim jeste behu ale treba u kola to neumi . Tep to neukazuje pri tech samoaktivitach . Nechapu kdo v Samsungu tam sedi a tohle programuje a proc kdyz to umi ukazat kilometr pri autochuzi tak to nedokaze pri autokole ....Stejne tak nehapu proc tam mam aktivity jako hvezdy a podobny koko... a treba koleckove brusle tam nejsou ....
jamreyese
Junior

Odeslat příspěvekod Servisák 16. 10. 2020 09:32

Používáte někdo hodinky s telefonem iPhone? Mně nejdou aktualizovat žádné aplikace v hodinkách, pořád to hází chyby.
Servisák
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 16. 10. 2020 11:25

@vitolexa, ako mas v hodinkach nastavenu polohu? zapnutu ci vypnutu? Skontroluj aj povolenie aplikacii k polohe, konkretne u Samsunh health
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackDanielsHoney 16. 10. 2020 20:41

U všech zapnuté na vysokou přesnost

-- 16. 10. 2020 21:41 --

JackDanielsHoney
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alpy 18. 10. 2020 20:19

Dobrý den, nechce se někdo přidat v sdílej a ušetři na Alze?

Sleva 2 391,- na Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm černé na Alza.cz https://www.alza.cz/url/cBAu354pV8
Alpy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_s 4. 11. 2020 12:34

Aktualizace na 5.5.0.1 u LTE verze dorazila až včera... Nicméně ECG i BP monitory nainstalované dle dřívějšího návodu na mobilmanii fungují bez problémů, ECG se mi na předchozí verzi nedařilo rozchodit (po 5 sekundách se restartovalo měření a nikdy se nedoměřilo), po aktualizace FW jede správně.
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod PetrXx2 4. 11. 2020 12:55

Dobry den, da se nekde nastavit lepsi mereni spanku? Nekde jsem cetl, ze se muze pozivat mereni tepu... Nemuzu to nastaveni nikde najit. Poradte prosim.
Potvrzuji funkcnost EKG i mereni tlaku na 5.5.0.1.
PetrXx2
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 10. 11. 2020 19:36

Možná musíš permanentně zapnout měření tepu... Nenašel jsem možnost měření spánku zvlášť nastavit...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod PetrXx2 10. 11. 2020 20:27

Taky me to napadlo. Vcera jsem to zapnul a mereni spanku vypada skoro stejne, jen jsou tam navic hodnoty tepu... TTakze asi ok.
PetrXx2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků