Mobil pro manželku do 4000,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vaso00 16. 11. 2020 20:39

Tak po testování o víkendu mám za to, že koupím ten Realme 6S.
Výkon naprosto naddimenzovaný na manželčiny potřeby, fotí znatelně lépe než Huawei P20 lite a hlavně, manželce se dobře drží a líbí se jí :D
Musím uznat, že když jsem tam nastavoval různé věci, také bych s tím mobilem asi neměl problém...

Takže s tvrzením,. že pod 4 000 se mobil nedá koupit nesouhlasím, ona i ta Motorola G8 Plus je dobrý přístroj. A 99% žen bude naprosto dostačovat.

U toho Redmi 9 mne zklamaly výsledky fotoaparátu... Note 8 Pro již byl dražší a upřímně, za 4 499,- bych raději koupil klasické Realme 6 :D

Uvidíme, co software podpora a aktualizace. Přinejhorším má člověk 14 dnů na vrácení.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 16. 11. 2020 21:52

U Realme na to jdou obráceně než jinde :-D 5,6 a 7 dostávají aktualizace pravidelně, v 5-6 týdenních cyklech, 7 teď dostane A11, dražší modely čekají až na ně zbyde řada :-)
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Claire11 27. 11. 2020 11:21

Vaso00 píše:Tak po testování o víkendu mám za to, že koupím ten Realme 6S.
Výkon naprosto naddimenzovaný na manželčiny potřeby, fotí znatelně lépe než Huawei P20 lite a hlavně, manželce se dobře drží a líbí se jí :D
Musím uznat, že když jsem tam nastavoval různé věci, také bych s tím mobilem asi neměl problém...

Takže s tvrzením,. že pod 4 000 se mobil nedá koupit nesouhlasím, ona i ta Motorola G8 Plus je dobrý přístroj. A 99% žen bude naprosto dostačovat.

U toho Redmi 9 mne zklamaly výsledky fotoaparátu... Note 8 Pro již byl dražší a upřímně, za 4 499,- bych raději koupil klasické Realme 6 :D

Uvidíme, co software podpora a aktualizace. Přinejhorším má člověk 14 dnů na vrácení.



A proč myslíš, že M G8 musí stačit 99% žen? Proč nestačí tedy i 99% mužů? A proč se tedy výrobci snaží dělat stále lepší a lepší a dražší a dražší? Když většině lidí by měl stačit tel. do 6 tisíc?
Claire11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 1. 2021 12:16

protože prodat se dá správné cílové skupině vše? Někteří (ať už mladí nebo staří) neřeší co reálně potřebují a využijí, ale image a jiné PRO NĚ důležité aspekty. Mám aktuální příklad u kamaráda, který suší už několik let v kapse Nokii Lumii za cca 4000, WhatsApp, který tam přestal fungovat nahradil Skypem. Asi brzy koupí nový, ale zatím funguje. Oproti tomu jeho cca 18 letý syn nutně potřebuje iPhone za 22 tisíc, těch 13 tisíc si prý našetřil a dalších 9 vytáhl z maminky (ani jednomu asi není líto peněz), poté co jej tatínek vykázal do patřičných mezí. Na co jej asi tak může nutně potřebovat?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Jano666 25. 1. 2021 13:08

Claire11: Moto G8Plus bude podla mna stacit 99% muzov tiez. Predsa len na mobilmaniu chodi to 1% ktore riesi fotaky a cipsety, pre 99% je mobil len spotrebna elektronika (hlavne teraz ked uz aj mobil za 4k foti obstojne a neseka sa), rovnako ako varna kanvica alebo mikrovlnka kde tiez malokto nejako zlozito riesi vyber.
Jano666
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2021 14:23

Phone který mám já, stál 4500 Kč, ale je i v hezké růžové barvě - LG K51 S, ten ti doporučuji jí koupit ;-)
anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků