Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 8. 2020 11:04

Vzdálená závěrka u Huawei Watch GT 2 a Watch GT 2e funguje s EMUI 9.1 a EMUI 10
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackrik 23. 8. 2020 19:25

Zdravím, chci se zeptat uživatelů sportovních aktivit jak vám funguje GPS? Chytne se vždy dobře ale cesta pěšky nebo běhání je většinou rozhazena několik metrů mimo trasu a občas se stane že třeba jak superman preskocim řeku a zase pak zpátky tudíž, se mi načítání metry navíc někdy o hodně...... Zajímavé je že u kola tomu tak není to je v celku presné, může ti být způsobeno pohyby ruky? Nebo vadný kousek?..... Ještě jedna věc z ničeho nic nebo jsem si toho dřív nevšiml když prejedu celý displej prstem že strany na druhou tak zhasne černě jak kdyby se uzamkl ale stačí pohnout rukou jako když se koukáte na hodiny a zase naběhne. Mám always on displej ale při tomto přejetí se sám neukáže až když displej odemknu tlačítkem nebo pohnu rukou jinak zůstane černý. Děkuji za případné reakce
Jackrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 9. 2020 11:02

Trošku OT: Huawei Watch GT 2e obdrželi novou aktualizaci 1.0.5.28 - Vylepšená GPS a stabilita
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 9. 2020 20:16

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.9.38
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 9. 2020 15:31

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.9.58
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misak192 29. 9. 2020 17:45

Nevite nekdo jak nastavit aby se cviceni zobrazilo ve statistikach?

Kdyz jdu do Health app do Cviceni a Statistiky (Stats) tak tam mam prehled o Behani, Chozeni, Cyklistice ale nic pod Cviceni (Workouts).

Pouzil jsem snad vetsinu cviceni co je v nabidce co by davaly smysl zaradit pod cviceni - Functional training, Cross fit, Other, Strength a Physical training. Ale nic se neukazuje ve statistice.

Nevi nekdo?
Přílohy
workouts.png
misak192
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza10.1 22. 11. 2020 13:07

Dobrý den, mám aplikaci Huawei health v telefonu a nyní jsem si ji nahrál i na PC. Když se na něm přihlásím na svůj účet, je zcela prázdný, žádné aktivity. Přitom na mobilu jsou. Měl jsem dříve Xiaomi a aktivity byly vidět na telefonu i PC. Nevíte někdo, jak se dá aplikace na PC propojit někam, kde jsou uložena data, která se zobrazují v telefonu?
Honza10.1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 11. 2020 08:07

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.10.8 19,82mb
- opravuje některé známé chyby
- vylepšuje stabilitu systému
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza10.1 28. 11. 2020 14:10

Mám Huawei GT2, při aktivitě zmáčknu horní tlačítko, objeví se obrazovka pozastavit a také se zámkem. Víte někdo, k čemu tento zámek je, ať jsem zkoušel různé varianty, žádnou funkci jsem nenašel. Možná mám špatné hodinky, ale asi spíše znalosti-
Honza10.1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 12. 2020 14:37

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.10.12
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RK994 30. 12. 2020 12:43

Když kontakt volá, jméno vidím.
Když telefon nezvednu , v protokolu hovorů se objeví zmeškaný hovor (jméno ne, ani číslo ne).
Vše mám povolené, kontakt jsem dal i jako oblíbený a stále nic.
Nezobrazí se mi v hodinách ani vzdálená samospoušť u fotoaparátu.
Používám telefon Samsung A40.
Všechny ostatni aplikace funguji.
Předem díky za rady.
RK994
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 30. 12. 2020 14:05

Do hodinek jde vepsat (předvolit) jen 10 kontaktů... Máš je předvolené?
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 1. 2021 12:48

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.11.20
a přináší vylepšenou předpověď počasí, nově přímo v hodinkách najdete informace na následujích sedm dní.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michalz73 18. 1. 2021 10:17

Ahoj potřeboval bych radu mám hodinky Watch GT 2 a na předchozím telefonu Huawei P30 Lite fungovali hodinky tak ,že př příchozím hovoru jsem horním tlačítkem vypnul vyzvánění telefonu .Na novém telefonu Samsung A71 bohužel toto nejde-při zmáčknutí horního tlačítka hodinek se nic neděje.Nevíte někdo co s tím ?
Michalz73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2021 12:38

Huawei Watch GT 2 Porsche Design obdržel novou aktualizaci 11.0.4.12
Možnost zamknout si hodinky na pin + přicházející notifikace během sportovních Aktivit.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků