Nový MT - výběr dnes

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opasino 10. 1. 2021 13:01

Ahoj všem, vybírám nový mobil, spěchá, do zítřejšího dne chci objednat.
Hlavní požadavky jsou LTE, dual SIM, NFC, malé (co nejmenší) rozměry, spolehlivá značka, rychlonabíjení, RAM min. 3 Gb, už. paměť min. 32 Gb (ale to jen v případě, že tel. je dual sim + možnost paměťové karty), jinak min. 64 Gb. Cenově do 5 tisíc, víc se mi dávat nechce.
Současný tel. má i se silikonovým obalem 155g a to mi max. vyhovuje, chodím s ním celý rok běhat. Bohužel teď už se s výše uvedenými požadavky skoro nic nedělá. Líbí se mi Motoroly, ale jsou velké a těžké. Hlavní favorit je SG M21 (4/64), ale ten má bez obalu 188g. Dále mi byl dán tip na SG A20e, je to 3/32, ale je to dual sim + pam. karta, takže to by asi stačilo. Tam je to 141g, co by bylo super. Jako úplně tom by byl asi SG A41, tam je to 152g, ale mě se moc nechce dávat zbytečně moc navíc.
Teď babo raď. Stejně se rozhodnu sám, ale spíše jsem vlákno založil, jestli mi nějaký smart neuniká, mě by asi i těch 3/32 stačilo, když by tam šly 2 simky a paměťovka.
Tákže, ještě nějaké tipy, postřehy, nápady?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 1. 2021 13:32

Není ten Samsung Galaxy M21 moc pomalý :D Já bych teda s ním nemohl existovat ani s A20e :/

Samsung Galaxy M21 má velkou baterku a rychlé nabíjení který moc rychlé není teda 3hod. uh..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 10. 1. 2021 13:38

V čem by měl být M21 moc pomalý??
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 1. 2021 14:32

Já jsem to slyšel v jedné recenzi že se občas zadýchává tak nevím no... :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 10. 1. 2021 15:56

Kliknutí na ikonu neni odpověď ihned ale 1/2 sekundy později. Pro maniaky nic moc, pro obyčejné užití stačí.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 1. 2021 17:12

opasino píše:Cenově do 5 tisíc, víc se mi dávat nechce.Jako úplně tom by byl asi SG A41, tam je to 152g, ale mě se moc nechce dávat zbytečně moc navíc.

790kč navíc za A41 tě zruinuje?? :shock: :oboze
kór když se tak docela dobře vybavený malý mobil na trhu v této cenové hladině už možná nikdy neobjeví? :roll:
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 11. 1. 2021 16:20

Nezrujnuje, spíš jde o princip. Ale to už je jedno. Dnes mi přišel VIP kupón na slevu 500 Kč v Datartu, takže beru A41. Jestli3 to ještě půjde zkombinovat s 200 korunovým kupónem z Air bank, tak budu na stejné ceně jako za emko.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 15. 1. 2021 22:19

Tak nakonec SG A41 a první dojmy cajk, velikost a váha vs. cena a výkon, na dnešní dobu fakt super.
opasino
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků