OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cartee 11. 1. 2021 23:52

já ten zvuk vyřešil režimem nerušit.. je to prakticky vypnout zvuk a zapnout.. jsem zvědavej na baterii podle používání.. někdy mi přijde že drží a někdy zase že letí dolů. každopádně ta rychlost a sviznost...jako fakt pecka.. ta čtečka otisku je masakr oproti huawei mate 20 pro. rozpoznání xicht asi ok ale ta čtečka je masakr rychlá a spolehlivá.. za mě oneplus je fakt parádní.. mrzí mě hodně ta nemožnost změnit písmo ale snad to opraví v nějaký aktualizaci.. foťáky mi asi stačí, líbí se mi fotky.. celkově jsem spokojenej, i repráky hrajou parádně a o sluchátkách anji nemluvě.. zvuk fakt super.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn Bk 12. 1. 2021 10:04

cartee píše:tak jsem šel místo do Samsung do oneplus 8 pro.. sehnal jsem ho ve slevě přes známého za 18500 Kč a dostal jsem rok pojištění na rozbití displeje :-D zatím se seznamují a spokojenost..
Přepínač zvuku je viditelný, takže ikonu nepotřebuje

chlapi prosba, kde lze nastavit styl písma? nikde to nemůžu najít :-D pak nemůžu v horní liště jak jsou zkratky najít přepínač na vypnutý a zapnutý zvuk.
Ogyn Bk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 12. 1. 2021 13:58

chlapi, jsem momentálně v Praze. nemělo by jít na oneplus 8 pro u tmobile 5g?
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 12. 1. 2021 14:32

Už si dal ty hodinky dohromady? Jedou ti?
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 12. 1. 2021 15:27

jj už to jde, musel jsem v hodinkách odpárovat s huawei a pak si mi ve oneplus ukázaly :-D
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod hudys 12. 1. 2021 16:47

No jasně, pořád hledaly starý telefon :)
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 12. 1. 2021 17:51

No nevím, aby jeli všechny funkce na S20, tak to bylo trošku složitější. Nestačí nainstalovat jen aplikaci zdraví, ale je třeba taky HMS Core, aby šli pravidelné aktualizace. A to šlo jedině přes PetalSearch.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod hudys 12. 1. 2021 19:47

Ten se dá přeci stáhnout přes Play. Případně app mirror nebo něco podobného.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 12. 1. 2021 19:55

zdraví už mám v telefonu a všechno jde jak má..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 13. 1. 2021 07:39

ráno na mě vyběhla aktualizace 11.0.3.3. změny? nevšiml jsem si..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod eviltom 13. 1. 2021 11:18

Tak dnes taky aktualizováno, operátor T Mobil a přibyla možnost výběr sítě 5G.
eviltom
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 13. 1. 2021 15:02

ajo už to tam taky vidím.. tak uvidíme zda to bude fungovat :-D teď už mi je ke spokojenosti chybí změna fontů a je to cajk..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 13. 1. 2021 16:20

Tak fajn, že tam slavně přidali 5G, kterou v některé z předchozích verzí odebrali :D

Pro mě je zásadní baterka... dokud ji v 11 nevylepší, tak do 11 zpátky nejdu. V 10 mám dvoudenní telefon. S 11 bylo nemožné se na těch 48 hodin dostat.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 13. 1. 2021 17:31

já s telefonem zadnej problém nemám. telefon na baterce úplně v pohodě, den určitě.. chtít po takovým displeji aby svítil dva dvy je docela šílený :-D:-D:-D:-D

všimli jste si že je tu notifikacni dioda? je vpravo od přední kamery, hned u kraje a svítí zeleně.. nevíte jestli jde použít jako signalizace upozornění?
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 14. 1. 2021 20:06

tak po tom co jsem viděl S21+ tak jsem rád že jsem šel do oneplus 8 pro..
cartee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků