Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod .Hardy 22. 1. 2021 19:07

Hmm, sleva od Alzáka slušná a v kombinaci s předobjednávkovým bonusem se skoro jedná o must buy. Nemít S20, tak bych do toho snad i šel.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 22. 1. 2021 19:27

Tak jsem neodolal a predobjednal...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 22. 1. 2021 19:47

Ja jsem u datartu taky predobjednavku zrusil a objednal u alzy. A pri stornu u datartu jsem zadal jako duvod, ze jinde je levneji, coz oni samozrejme vi, ale at vidi, proc lidi rusi objednavky :-). Stejne uvidim...vemu s21, neco s nim pofotim a za par dnu uvidim, jak na tom je s kvalitou foto/video a vydrzi a kdyz tak jej muzu vratit.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod lukinicz 22. 1. 2021 21:30

Tak S21 Ultra 256 GB dnes doma (kupováno na samsung.cz se slevou 1500 + 1300 kč na kódy, které přišly mailem). Byl jsem docela překvapen když mi dnes volali, že si ho mohu již dnes v OV vyzvednout. Jsem z přístroje nadšený, přešel jsem z NOTE10+. Měl jsem velké dilema jaké pouzdro zakoupit (varianty s S-PEN zatím nejsou skladem), nakonec jsem vybral Protective Standing Cover (ta tloušťka s vloženým přístrojem je už ale docela poznat v ruce) a Leather Cover (899 kč u COMFOR oproti 1590 na oficiálu), který jsem zvolil jako primární na nošení a padne dobře do ruky. Hned po zprovoznění se nabídla a instalovala aktualizace kolem 1GB s lednovou verzí zabezpečení. Pokud máte nějaké dotazy rad odpovím.
lukinicz
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 22. 1. 2021 21:52

Tak vsechny asi bude zajimat realne fotky, pokudnuz jsi to vyzkousel.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 22. 1. 2021 22:10

Jak se ti zda velikostne co se tyce tloustky?
Jsou na S21U vychytavky jako jednorucni pouzivani(zmenseni obrazovky) atd?
BTW myslim ze psali asi vsem co to mas na Samsungu...asi budou mit prave "akci" ze to davaj driv.

Pamatuju ze tohle mel EW u S8 :-)
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod lukinicz 22. 1. 2021 22:24

Fotky jen zatím zkoušel jen portrétovky doma a OK. Tloušťka těla je podobná jako jsem byl zvyklý u NOTE10+ jen trochu vystupuje ten foto modul. Režim "jednou rukou" je standardně dostupný v menu (gesto/home tlačítko). Standardně jsem zvyklý používat obouruč
lukinicz
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 22. 1. 2021 23:51

Fotky - test.
https://youtu.be/ZhrYeCEK7RM

Teda sirokac a nocni fotky jsou hodne bida.

Video ve tme a zoom u videa je pak doslova tragedie.

Je to skoda.
Snad to vylepsi soft.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod matty7 23. 1. 2021 07:19

Tak od pátku mám S21U a v pondělí vracím, páč čtečka otisku, jedním slovem katastrofa! 4x naskenovaný palec a stejně hrůza. Tohle je prostě trápení.
matty7
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 1. 2021 08:53

Ta sama frustrace byla v mem pripade u Note 20U.
Horsi je, ze vyplouvaji dalsi nedotazenosti ohledne foceni, nocniho videa. Aby to nebylo jako loni s S20 :(
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 23. 1. 2021 09:06

To mi neříkejte, že ty fotky budou až tak velká tragédie?!

Nebudu a nechci se samsungu zastávat. iP12 Pro jsem vrátil (důvody jsem napsal ve vlákně o iP12 dne 17. 1. 2021 v 10:55). A vzhledem k ceně S21 jsem si říkal, že to bude skvělá koupě. Teď ale se objevují tyto testy, které dělají z S21 skoro nějaký lowend za 6.000 Kč a SerifJohn napíše, že je to tragédie. Tak by mě zahímalo, jak natáčí pak takový opravdový lowend za 6000, resp. jak bys hodnotil jeho video? Chápu, že samsung se chce prát o přední pozice a tak za tyhle peníze člověk musí chtít špičku, ale odpovidá to skutečně slovu: tragédie?

Asi nákup ještě odložím a počkám na další testy a hlavně až po nějaké té aktualizaci, protože si pamatuji, jak jsem si koupil v předobjednávce S10, tak taky po rozbalení fotil o dost hůře, než moje tehdejší S8+, ale následující aktualizace to spravila.

Pokud by to ale takhle pokračovalo a to foto/video se nezlepšilo, tak se vrátím k iP12 Pro. Je zvláštní, že zde spousta lidí dává testy a hovoří o tragédii, když Michal z Techareny jej v recenzi skutečně chválil.

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=MxcZrpg ... trHudec%5D
Naposledy upravil Sateza dne 23. 1. 2021 09:09, celkově upraveno 1
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod poluxtroj1 23. 1. 2021 09:07

Každou novou řadu za poslední roky Samsung doladil až během několika týdnů, měsíců po vydání. Tento rok to nebude jiné, už vzhledem k tomu, že telefony přišly o měsíc dříve.
poluxtroj1
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 1. 2021 09:10

Sateza:
Koukej na ty testy. Je jich uz dost. Je mozny, ze hodne veci poladi lepsi soft. Ale otazka je, proc by tohle clovek mel podstupovat a cekat u stroje za tolik penez :hm

A nerid se dle jednoho testu, jeste z ceskeho webu.
Ty testy , ktere vychazeji maji jedno spolecne - za horsiho svetla ma Samsung problem, jinak ok.
A pak spolecne, co jsem si vsiml a o cem mluvi: Na ultrasirokaci jsou rozmazane okraje fotek - to asi soft poladi.
Ale to nocni video - tady se obavam, ze to soft nepoladi a je to fakt bida z nouzi, co jsem videl vzorky. :hm
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 23. 1. 2021 09:16

matty7 píše:Tak od pátku mám S21U a v pondělí vracím, páč čtečka otisku, jedním slovem katastrofa! 4x naskenovaný palec a stejně hrůza. Tohle je prostě trápení.


Čečtku skutečně chválí jak Michal z TechAreny, tak i Petr z Huramobil a na videích jim odemknutí opravdu skvěle fungovalo.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Rival1 23. 1. 2021 09:21

Citacka ide spolahlivo a rychlo. Ziadnu kritiku som na nu nezaznamenal. To je snad prvy negativny komentar, ktoremu by som nedaval velku vahu. Tu istu citacku daju aj do iPhonov 13.
Rival1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků