Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Abracas 19. 1. 2021 20:57

alekss píše:A ja se proste nedokazu dostat k wipe cache, pripojeny k PC, odpojeny, proste nic... Vzdycky se jen normalne pusti, ale dele jak 30 sec jsem tlacitka drzet nezkousel.

Po upgradu na Android 11 se mi to taky nedaří. Neví někdo o nějaké nové zkratce?
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 19. 1. 2021 21:11

Musíte připojit telefon kabelem k PC a pak se dostanete do recovery menu běžným způsobem. Bohužel novinka v A11.Někde na YouTube jsem viděl že by to mělo fungovat i po připojení sluchátek do USB-C, ale nezkoušel jsem to.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 19. 1. 2021 21:12

pre hovory sa to da
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abracas 19. 1. 2021 22:15

To guiz: Funguje, děkuji!
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alekss 20. 1. 2021 07:28

Kua, mi to nefunguju ani podle youtube, pri nabootovani po prvnim vypnuti a trojhmatu to tam nahodi tu zpravu PDP backup fail a pri dalsim vypnuti a trojhmatu s pripojenym kabelem to nabootuje normalne. Ted me napadlo, ze by to mohl byt ten kabel, mam USB micro s redukci na USBC...
alekss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod merkury 21. 1. 2021 18:53

merkury píše:Zdravím přicházím s dalším dotazem zakoupil jsem tuhle original nabíječku https://www.datart.cz/wireless-charger- ... begeu.html manželka má i hodinky tak jsem chtěl aby to bylo i na ně co mě ale překvapilo že při nabíjení se telefon dost zahřívá je to běžný jev u toho bezdrátového nabíjení. Konkrétně v této nabíječce žádné chlazení není jestli ji vrátit a zkusit jinou.Rychlé nabíjení mám v telefonu vypnuté.
dík za info

A co se týká nabíjení a ohled na životnost baterie není to bezdrátové pro baterii příliš drastické pokud bych používal pouze bezdrát.
merkury
Junior

Odeslat příspěvekod Babda 22. 1. 2021 09:38

prosím o radu
Po upgradu na Android 11 a S10 mi nejde přehrávat ve Spotify přes Bluetooth hudba, nebo se seká .
Dále když připojím přes kabel a android auto k autu tak spotify taky nehraje . Víte o nějakém fixu a nebo co s tím.
Po instalaci A11 jsem dělat celý formát telefonu .
Díky za reakci .
Babda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod merkury 22. 1. 2021 12:01

merkury
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 22. 1. 2021 12:21

u mňa zatiaľ žiadne problémy nevidím
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukom6 22. 1. 2021 12:25

kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abracas 23. 1. 2021 13:37

U mě po upgradu na A11 brutálně rozmazané fotky pohybujících se předmětů a osob, plus celkově mi to přijde tak nějak zvláštně neodladěné... Sem tam vynechává dotyk, lehké záseky, zvláštně fungující senzor světla, prostě nic moc... HR jsem nedělal (jen wipe cache), nikdy jsem ho při upgradu nedělal, tak snad tím nebudu muset na starý kolena začínat.. :-).
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 23. 1. 2021 13:43

Cely A11 je zmätok preto stiahli aktualizáciu tých problémov je viac aj keď ho uvoľnia tak ho ešte dlho nedám do svojho mobilu takto mi ide dobre
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod cz01 23. 1. 2021 23:42

A11 mám stažený, ale ještě jsem nedal instalovat. Když to tak slyším, tak v tuto chvíli už ani nechci a počkám si na opravu (teda už manželka, mě přijde s21).

Je nějaká možnost, jak odmazat staženou aktualizaci a notifikaci, aby mi to aktualizaci nenabízelo bez ztráty dat a reinstalace? Díky
cz01
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 24. 1. 2021 13:38

Neviem ako to dat preč ale tak dúfajme že to poriadne opravia napríklad mojim kamošom jeden ma s10 úplne blbne bezdrôtové nabíjanie a notifikácie tiež ma urobene aj továrko a druhy ma s10plus tam zas blbne foťák, notifikácie,zla reakcia na dotyk ,a padanie hovoru
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Kelly01 24. 1. 2021 20:17

Tak u mne oboje.. Na bezdrát pkládám na 10x, furt se odpojuje a připojuje..
U fotek, v podstatě statických, kde se drří dítě v náručí jsou vždy min. 2 postavy rozmazané..
Kelly01
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků