telefon s Wide, Tele a Vodotesny

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod maciakba 24. 1. 2021 12:51

Ahoj, moja G7 Thinq isla do hajan a zhanam nahradu, poyadujem aby mal Tele a aj wide lens pri tom bol vodeodolny, cenovo max 400€ teda nejakych 10 500 czk co by ste poradili v tejto cenovej hladine? Taktiez NFC ale to hadam uz kadzy

rozmyslam nad bazarovou LG G8s
Naposledy upravil maciakba dne 24. 1. 2021 18:29, celkově upraveno 1
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 24. 1. 2021 15:53

Jestli uvažuješ nad starou G8, tak se koukni na nový Huawei P30 pro, který se dá sehnat za 12, což není zase tak o moc víc. Má ultrawide, wide a tele.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod maciakba 24. 1. 2021 18:14

huawei je pre mna zabity, nema google store, tym padom by mi nesiel google asistant a tipujem ze ani google pay
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod Tremor 24. 1. 2021 18:40

Řešil jsem úplně to samé. Na G7 mi prasknul displej. Rozhodoval jsem se mezi P30 Pro a Samsung S20 FE.
P30 má stále podporu od Googlu. Nakonec jsem šel do Samsungu. Na P30 mi vadí zaoblený displej a těžko říct jak dlouho budou vycházet aktualizace, ale je to pěkný stroj. Cena je teda trochu výš ~13k Kč
Tremor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xzeit 24. 1. 2021 18:43

Bavíme se o Huawei P30 pro, který Google služby má a mít bude. Stejně tak GooglePay. Je to vlastně poslední TOP model řady P, který má Google služby.

Osobně si dovolím tvrdit, že se toto v následujících dvou letech změní také pro nové modely Huawei.
xzeit
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků