Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ziki 16. 1. 2021 09:03

Je to jen slovíčkaření, ale podle definice virtuálního operátora (je více stupňů podle závislosti na MNO) a hlavně z pohledu zákazníka, Kaktus virtuálem prostě je i když specifický, podobně jako třeba Oskarta. Nebo chtěl by tu snad někdo na fóru slučovat diskuse Kaktusu a T-Mobilu, Oskarty a Vodafonu apod.? ;-)

A celá tato OT debata je jen o tom, že jsem narážel svými příspěvky na jedince, kteří neumějí nebo neví, že se dá Kaktus dobíjet i jinak než přes apku a web a pravidelnými nářky během HH jen dávají svou nevědomost najevo. A v těchto lidech se asi roy1 shlédl nebo si to nějak jinak vzal osobně (i když ani v jednom příspěvku jsem nikoho nejmenoval) a rozhodl se, že mi to nějak nandá a aspoň mě chytil za slovní spojení Kaktus a virtuál (pořád lepší než za gramatickou chybu :D) a toto malé bezvýznamné vítězství mu klidně nechám ;-).
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 1. 2021 09:22

já měl u kaktusu na začátku historii od mobil.cz :)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sNOWu 17. 1. 2021 12:11

Lze nějak vypnout notifikační SMS o ukončení balíčku, aktivaci balíčku a další???
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 1. 2021 12:23

Pochybuji. Jde pouze nastavit, aby SMS nepřicházeli o víkendu nebo o půlnoci, ale vypnout podle mě nepůjdou..
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 20. 1. 2021 22:52

Ahoj mám dotaz:
manželka má nastaven samo obnovovací balíček na data 500Mb/100Kč. jelikož je na mateřské a 95% času doma na wi-fi tak jí to v samoobsluze píše že má cca 8GB+9GB.
Pokud by se ten samo obnovovací balíček zrušil, tak po konci měsíce o ty "nasyslené" data přijde nebo jí zůstanou až do úplného vyčerpání?
Předem díky za informaci.
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4rk3J 20. 1. 2021 22:54

Přijde o ně.. převádí se nevyčerpané jednotky do balíčku v dalším měsíci, kdyby se zrušil, tak pojede myslím 1Kč/MB.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 20. 1. 2021 23:29

foto1977 píše:Ahoj mám dotaz:
manželka má nastaven samo obnovovací balíček na data 500Mb/100Kč. jelikož je na mateřské a 95% času doma na wi-fi tak jí to v samoobsluze píše že má cca 8GB+9GB.
Pokud by se ten samo obnovovací balíček zrušil, tak po konci měsíce o ty "nasyslené" data přijde nebo jí zůstanou až do úplného vyčerpání?
Předem díky za informaci.


Do konce platnosti balíčku je musí vyčerpat, jinak bez náhrady propadnou. Pro čerpání bonusových dat na sociální sítě je pak potřeba mít nenulový stav běžných dat.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 1. 2021 09:04

Všechny nasyslené jednotky z balíčků (je jedno jestli jsou to minuty, SMS nebo data) se převedou do dalšího balíčku ovšem za předpokladu že se mají KAM převést. Pokud se balíček zruší nebo neprodlouží (suspenduje) z důvodu nedostatku kreditu pak se nemají zbylé případně i nasyslené jednotky kam převést a po skončení balíčku vše propadne.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2021 14:07

Tak to ale funguje jen u jednorázových :-(
Naposledy upravil anonymni dne 21. 1. 2021 19:48, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 1. 2021 17:16

DOBÍJEČKA DNES od 18 do 20 hodin.

Napište to někdo i vedle, prosím....
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod josifek78 22. 1. 2021 12:44

Už asi nejde koupit do zásoby ta boží sim, že? :)

Každopádně když tuto SIM ze šuplíku aktivujeme třeba zítra 23 ledna, bude to jakobych ten boží balíček koupil 23 ledna? (viz s délkou platnosti) :D díky
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 22. 1. 2021 13:04

Jde koupit z druhe ruky.
Ano.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 28. 1. 2021 11:57

Tak kaktus zas dnes ( zrejme v noci pri te jejich asi petihodinove ohlasovane odstavce) vynuloval zbyvajici minuty z jednorazoveho balicku, ktery stacilo obnovit dnes. Posledni dobou obvykly folklor :-)
Nastesti k tomu pristupuji korektne, takze vecer musim doma najit screen obrazovky delany pro tyto pripady po minulem dokupu, opet to vyreklamovat, a oni to dorovnaji bud prihozenim nejakych minut nebo kreditem.

Stalo se to dnes take nekomu?

EDIT: Tak vecer situace popsana v chatu s podporou na fb, hned ty ztracene minuty doplnili ( ztratilo se asi 290, doprdli tam balicky celkem s 300 minutama). Za tento pristup lze Kaktus jen pochvalit, neni treba se s nima nejak extra dohadovat�
Naposledy upravil nereknujaksejmenuju dne 29. 1. 2021 08:36, celkově upraveno 1
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 1. 2021 12:06

Dnes jsem obnovoval minuty v cca. 9 ráno. Předešlé se ukazovaly korektně a nově koupené se řádně sečetli. Ani nevím, že byla nějaká odstávka ohlášená :-D
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 1. 2021 13:07

nereknujaksejmenuju píše:Tak kaktus zas dnes ( zrejme v noci pri te jejich asi petihodinove ohlasovane odstavce) vynuloval zbyvajici minuty z jednorazoveho balicku, ktery stacilo obnovit dnes. Posledni dobou obvykly folklor :-) Stalo se to dnes take nekomu?

Jo, to se mi stalo několikrát, moc příjemné zážitky :( Už jsem zvažoval s několika simkami odejít jinam, ale od té doby, co preventivně obnovuji jednorázový balíček každý 29. den, je klid...
bodyczech
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků