OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ogyn 26. 1. 2021 22:39

Sim karty je třeba občas buď úplně vyměnit, nebo jenom očistit... Slot mobilu za to většinou nemůže. Zvláště když se často mění telefony tak se může SIM karta lehce poškodit a své způsobí i oxidace
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 30. 1. 2021 22:27

Mně se to stalo s O2 SIMkou, ve slotu 1 mi nešly SMSky, volání i data fungovaly. Ve slotu 2 všechno funguje bezchybně. Záhada jako blázen. Předchozí majitel měl jiného operátora a fungovaly mu oba sloty bez problémů.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 31. 1. 2021 09:05

zdarec chlapi, hele mám takovej menší problém, je normální že když vytáhnu mobil z nabíječky, telefon je celou noc zhasnutej, nehraju si s ním protože spím :-D má 100% baterie a teď ráno jsem vstával v 8 a měl 85%? jakože zmizí při nečinnosti 15% baterie? to je divný ne? jediný tak co, tak mám připojenou WiFi ale na mate 20 pro mi při stejným zmizely max 2 procenta.. aplikace v baterii jsem si nastavil na optimalizovat (tři volby = inteligentní, optimalizovat nebo neoptimalizovat). když kouknu do nastavení a baterie tak mi napíše že jsem vše ok a žádná aplikace nežere baterii, tak to jsem z toho blbej teda.. mám android 11.0.3.3
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 31. 1. 2021 20:37

Máš zapnutej Always On displej nebo ne? Pokud jo, tak u OnePlus žere baterku jak prokopnutej. Pokud máš AOD vypnutej, tak je to divný.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 31. 1. 2021 21:45

ten oad ambient mám zapnutej jen když tuknu na displej tak se mi rozsvítí.. jinak mi nonstop nesvítí.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod danbed 2. 2. 2021 00:46

Já tedy nevím, ale AOE mám zapnuté pořád a nestane se mi, že bych měl večer méně než 30%. A to mám telefon vytížený pracovně docela na max. Dnes jsem na zkoušku koupil S21 Ultra, takže uvidím, jaký to bude rozdíl a který si nechám. Tak nějak tyhle dvě značky pravidelně střídám :)
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod tondaskater 2. 2. 2021 06:41

cartee píše:ten oad ambient mám zapnutej jen když tuknu na displej tak se mi rozsvítí.. jinak mi nonstop nesvítí.


Nastaveno to mám stejně a v noci ztratí telefon 3-5% v režimu "letadlo".
Samsung Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB Green
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Samsung Galaxy Buds Pro
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 2. 2. 2021 10:10

Zapnutý AOD si pápne cca 2 procenta za hodinu. Mně se za celou noc se zapnutou WiFi, bluetooth, daty, vším ztratí třeba 4 procenta. S AOD to bylo 16 procent.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 2. 2. 2021 13:29

taky to mám tak nějak podobně.. ale je divny že je ten ambient displej aod aktivní i když vlastně nesvítí a mám to nastaveny že se zapne jen když tuknu na displej..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 2. 2. 2021 15:26

jak je to vůbec s aktualizacema i oneplus? koukal jsem že jedu na "aktuálních" listopadových zaplatach a ostatní mají leden. na p30 pro je leden a o samsungu ani nemluvím..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 3. 2. 2021 08:24

Tam se nějak rozlišuje security patch a klasický update, mám pocit... security patch nevím, klasický update je cca jednou měsíčně?
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kufus 3. 2. 2021 10:28

Sleduju teď oneplus forum a moc se mi to nelíbí. Uvažuju, že půjdu buď do nového oneplus nebo samsungu. Chtěl jsem vyzkoušet tu user experience s oneplus, ale to co se tam teď děje mě od toho odrazuje. Už i oneplus 7 mají lednovou záplatu, jen u oneplus 8/pro pořád nic a nikdo se tam k tomu ani nevyjádřil, mlčí nebo mlží. :roll:
CPU C2D E4400 @ 2GHz MB GIGABYTE P35 DS3L RAM 2 x 1GB Kingston 800Mhz GK X1950PRO HDD WD2500YS Caviar Corsair VX450W
kufus
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 3. 2. 2021 11:28

to je právě divný.. 8 pro prakticky vlajka a je to nějaký mrtví..

já si osobně myslím že teď posílají update míň protože přijde řada 9..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 3. 2. 2021 17:40

No třeba můj OP 7T Pro má stále 1.listopad a verzi 10.0.13. HD01BA kupován na Alze před půl rokem.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jurasis 5. 2. 2021 13:42

Nevíte někdo, jestli lze zvýšit jas ambientního displeje? Při intenzivnější osvětlení je špatně čitelný.
Jurasis
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků