Samsung Galaxy S20 FE /5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomik822 4. 1. 2021 18:44

Mám už dva mesiace model s 5G, 8gb/256gb. Kúpil som ho rozbalený (vrátený v druhom týždni predaja) z Alzy za cenu menšiu ako stála 6gb/128gb verzia. Myslím si, že ho niekto vrátil kvôli tým problémom s displejom. Hneď som si nainštaloval pár aplikácii na zisťovanie nechcených dotykov. Občas mi v nich zobrazilo nejaký ghost touch, ale pri používaní som si nič nevšimol. Neskôr mi asi dvakrát aktualizovalo software. Asi to pomohlo, ale ukazovalo mi v tých apkách aj tak nechcené dotyky, aj keď pomenej. Jedno je ale divné, doteraz som si vôbec žiadny ghost touch nevšimol a to na ňom niekedy hrám hry. Inak pre tých čo tu píšu o zhoršenej výdrži batérie po prechode na android 11, ja som si žiadne zhoršenie nevšimol. Od posledného úplného nabitia po 10% mi vydržal 1d13h, ostávalo 2h40m, doba zapnutého displeja-8h5m. Používam 120Hz zobrazovanie a always on display, takže som spokojný. Lepší mobil by som za tie peniaze isto nekúpil-má všetko čo potrebujem :)
Naposledy upravil Tomik822 dne 5. 1. 2021 09:38, celkově upraveno 2
Tomik822
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r_konf 4. 1. 2021 22:19

Prošly mi rukama tři FE 5G a u žádného problém s dotykem nebyl.
r_konf
Junior

Odeslat příspěvekod rava007 5. 1. 2021 13:26

Môj 5G (kupovaný v a*za.sk) - našťastie - nemal od začiatku žiadny problém s "Ghost touch"...
rava007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DirtyKing 13. 1. 2021 04:54

Uvažuji o koupi S20 FE 5G pro ženu. Exynos mi nesmí domů, takže jasná volba se Snapem a i to 5G se hodí, třeba Vodafone ho už na spoustě míst má. No ale zajímá mě, jak je to s těmi "ghost touch"? Je to problém ojedinělých kusů a nebo je nějaký problém u všech displejů? V případě špatného displeje, nezatlouká Samsung a telefon normálně opraví?

Díky
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitotik 13. 1. 2021 10:42

Zdravím, taky zvažuji nákup telefonu Samsung Galaxy S20 FE 5G 128GB, jen si tak říkám jestli se nevyplatí chvíli počkat na snížení ceny, tedy jestli Vám není známo, zda v nadcházející době a případně kdy asi dojde k jeho zlevnění. Děkuji.
Kitotik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 13. 1. 2021 12:03

Nevím co všichni pořád řeší s displejem, mám ho jako mezi prvníma od vodafone a za celou dobu žádný problém. Pak jsem využil akci 2+1 zdarma (8/256 GB) a taky jedou, jako hodinky. Navíc vše už jede na androidu 11...

-- 13. 1. 2021 12:07 --

DirtyKing píše:Uvažuji o koupi S20 FE 5G pro ženu. Exynos mi nesmí domů, takže jasná volba se Snapem a i to 5G se hodí, třeba Vodafone ho už na spoustě míst má. No ale zajímá mě, jak je to s těmi "ghost touch"? Je to problém ojedinělých kusů a nebo je nějaký problém u všech displejů? V případě špatného displeje, nezatlouká Samsung a telefon normálně opraví?

Díky

Taky jsem dal manželce jeden, teď absolutní spokojenost, i fotí perfektně. Po aktualizaci na A 11, lepší a jednodušší menu.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod rava007 13. 1. 2021 20:07

Kitotik píše:Zdravím, taky zvažuji nákup telefonu Samsung Galaxy S20 FE 5G 128GB, jen si tak říkám jestli se nevyplatí chvíli počkat na snížení ceny, tedy jestli Vám není známo, zda v nadcházející době a případně kdy asi dojde k jeho zlevnění. Děkuji.


Keď vyjde začiatkom tohto roka S21 (vlastne oficialna prezentácia je dnes 14.1.!) tak ceny určite pôjdu dole. U nás na SK máme samsung víkend akcie, kedy sa dá S20 FE (nie 5G) kúpiť originál od Samsungu eshopu až o 20 % lacnejšie. Plná cena 650 eur -> na 520 eur (cca 13 500 Kč)! To je príjemné. Akcie začali už pred Vianocami 2020...takže by som počkal chvíľu, pokiaľ nie je nutnosť kupovať. Ak však náhodou teraz aj kúpiš, čaká ťa slušný stroj, z ktorého (ak funguje ako má) budeš mať naozaj radosť (ako ja) :-)
rava007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 16. 1. 2021 12:59

Dnes naběhla další aktualizace - vylepšuje a zabezpečuje...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 23. 1. 2021 12:13

Zdravím, mám dotaz na majitele. Je již na displeji z výroby aplikovaná ochranná fólie a v balení je průhledné pouzdro? Děkuji za odpověď.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 1. 2021 12:14

Ne v balení není pouzdro na telefon.. ale fólie na displayi je :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 23. 1. 2021 14:47

To jsem se nasmál, zlodějský samsung a pouzdro ? Se divím, že na telefony dávají fólii. Hlavně kdo měl S20FE od prvních kusů ji musel hned sundat, jak blbě chodil display. Teď je to naštěstí opravené...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Mike_r 6. 2. 2021 15:15

Prosím majitele o odpověď:
Má S20 FE 5G možnost fotit v režimu PRO (tzn. DNG formát) u všech 4 foťáků, nebo jenom u hlavního zadního?
Díky
M. ;-)
Mike_r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomik822 6. 2. 2021 16:41

Iba cez zadný hlavný objektív.
Inak neviem čo s tým, ale keď točím video pomocou režimu spomalený pohyb alebo super spomalený tak to video natáča v strašnej kvalite alebo príšerne preblikáva. Mate to aj vy tak? Poprípade viete poradiť nejakú schopnú aplikáciu na slow motion? Ďakujem
Tomik822
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kitotik 9. 2. 2021 08:37

Poraďte do čeho jít, zda do S20 FE 5G 128GB nebo si přidat a jít rovnou už do S21 5G 128GB. děkuji.
Kitotik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaa 9. 2. 2021 08:57

Já jsem volil Snapdragon
Kaa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků