Aktuální mobilní tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Filba12 7. 2. 2021 09:52

Jak to máte s mobilním tarifem? Myslíte si, že je dobře nastavený a aktuální? Narazil jsem na něco, čemu se říká "cenová válka operátorů" a několikrát jsem zaslechl, že když zavolám na operátora a řeknu, že jsem oprávněně naštvanej, tak dostanu výhodnější tarif? Jakto? Narazil jsem na tuto skupinu na facebooku, kde se to řeší: https://www.facebook.com/groups/725346848168572
Filba12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 2. 2021 21:37

Zkus si přečíst zdejší témata Retenční nabídky O2, T-Mobile, Vodafone. Zjednodušeně k nějaké slušné nabídce se dostaneš až po zahájení přenosu čísla jinam pomocí OKU jinak nějaký telefonáty to je házení hrachu na zeď.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 8. 2. 2021 07:56

Mi stačilo si jenom zobrazit OKU, za dva dny volali, "jestli je všechno v pořádku". A dostal jsem slevu na paušál 50 %.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 2. 2021 15:22

Pokud jsi u jiného opa, je tu nabídka T-Mobile přejděte s 50% slevou na paušály (dá se celkem hezky poskládat z jejich aktuálního ceníku doporučuji nastudovat hlasová část +data). Adresa je T-Mobile.cz/prejdete. Víc info ve vláknu Retenční nabídky T-Mobile.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 9. 2. 2021 10:23

Tak to zni zajimave. Dival sem se na ty stranky jak uvadis a pokud se nepletu, tak 100+100+2,5GB dat by s tou 50 procentni slevou vyslo na cca 175Kc? Ted tam uz nejsem nejak tak to vychazelo myslim a to je pouze na 3 mesice ze? Pak jedine teda vygenerovat OKU a zkusit prodlouzeni slevy.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 2. 2021 19:36

Jo lidi píšou že celkem bez problémů prodloužili slevu nebo na pár dní přejdeš na jinou SIM a pak zase na 3 měsíce za půlku. Když je to baví...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 11. 2. 2021 01:48

Rikas poskladat hezky, No nelze navolit pouze volani + data bez SMS. Nejlevneji co jde, je 100+100 a 2GB.-/
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 2. 2021 15:29

Anebo >=4 GB bez volných minut
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 11. 2. 2021 17:24

To tam tedy nevidim nikde v tom svobodnem tarifu.-) 4GB bez volnych minut
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 2. 2021 17:44

Tak si prostudujte ceník. Jinak na jejich stránkách je to pod sekcí internet-do tabletu a NB... 5GB za 275 (z toho 1GB vyzvednout z app)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 11. 2. 2021 18:45

Ja koukal na tu stranku "T Mobile- prejdete",kde jde dole na strance sestaveni tarifu,tak sem jinam nesel a tam tento tarif neni.

Edit: Nasel sem ho ,ale obavam se, ze na to neplati ta 50 procentni sleva.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 2. 2021 21:13

Zkusit infolinku. Nebo párkrát prošťourat jejich web tam zpátky a za chvíli vyskočí okno nejlepší nabídku vám dáme po telefonu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 19. 2. 2021 15:04

Prosim poradite mi?. Prenesl sem si cislo na pausal k T-Mobile a mam mit 100 minut a 100 sms na mesic a v apce mi to pise blbosti.Ze mi zbyva 6ks Sms a 6 minut volani.A take tam mam mesicni pravidelny poplatek a pod tim aktualni utrata uz rovnou 12 kc a to sem nevolal a ani neposlal smsku. Myslel sem si ze mi tam bude rovnou svitit 100 min a 100 sms do vsech siti,pokud mam tento tarif
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 19. 2. 2021 15:55

Pravděpodobně ti to ukazuje poměrnou část za zúčtovatelné období, kdy jsi přenášel číslo. Potom už by měl systém ukazovat klasickou cenu i sjednané minuty a sms.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 19. 2. 2021 17:12

Tak ano.To bych pochopil,ale proc mi nechali 6 min a 6 sms do konce zuctovaciho obdobi a nauctovali kazdou dalsi SMS.
Mel bych cerpat z tech SMS a minut z tarifu prece a pomernou cast zaplatit z pausalni mesicni ceny.
marvy
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků