Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 27. 2. 2021 02:52

Nejvíce se vydělává na hlupácích, co platí ceníkové ceny, to je tak 99 % zákazniků.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 2. 2021 12:17

tady je vidět ekonomická úroveň národa, ano retenční a firemní nabídky "parazitují" na lidech co platí ceníkové ceny, to není nic na facku, ale naprosto holá realita, tím neříkám, že dotují, retence nemusí znamenat dumping, ale možná byste si mohli založit firmu a naučit se něco o cenotvorbě a maximalizaci zisku a operátoři tu nejsou pro nic jiného než pro maximalizaci zisku, ale to místním pepíkům co jen řvou jaký to jsou zloději jaksi nikdy nedojde..poskytování mobilních služeb není žádná charita
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 27. 2. 2021 12:33

Myslím, ze sis spletl dost zásadně diskuzní skupinu.
Nicméně tady jde o zneužívání trhu-takřka žádná konkurence atd. Kapis to?
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 2. 2021 12:58

konkurence není sice bůhví jaká, ale jestli jsou 3 nebo by jich bylo 5, stejně by to nevyřešilo absolutně nic, zneužívání trhu? Ono je životně důležité provolávat hodiny a mít x GB dat v mobilu? Není, pro základní potřeby se dají služby zařídit do 50Kč měsíčně, vše ostatní je jen protože to lidé chtějí a dokonce si představte, že za to jsou ochotni i platit, takže operátoři nabízí to po čem je poptávka v takových cenových hladinách pro maximalizaci zisku a do toho patří i firemní nabídky, retence a ceníkové ceny..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 28. 2. 2021 18:44

Tak jsem vzal tu 405tku :)
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 2. 2021 22:24

No vidíš za 350 jsi to mohl mít u šedivky pod VF a s 5GB.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 28. 2. 2021 22:31

Nez mit sve cislo pod nejakou sedivku, to tech par korun radeji doplatim.....
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 1. 3. 2021 00:01

Lidi ja to reknu(jsem nalitej, tak muzu mluvit) je to znama, tmob spadnul z 399 na 650(konec rete), rovnou jsem hledal akvizicni nabidku(klidne i u tmob) tam to bylo za 4gb za 469, oki. Zadal jsem oku na prepaid, next day call, nabidka za 5gb za 405. Vzal jsem to hned. (Cetl jsem posty z leta kdy jenza 415 nejakych 12gb) ale neni to pro me a znama je happy. Zadny fake prenos se nekona(coz i tak nebyl problem, kdyby byl) jen nevim zda nabidka za 469 mela i 1gb pres samosku.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 1. 3. 2021 05:15

Jojo, za hloupost se musí připlácet, čim je zákaznik hloupější, tím víc musí platit. :-))
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 1. 3. 2021 09:32

evelista: mel si tomu dat trochu fasadu. to se neda po tobe cist-))
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 1. 3. 2021 09:44

...se nediv, kdyz byl nalitej....
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 3. 2021 10:16

Dnes zvýšení slevy z 50 na 60 % na neomezené volání a sms + 2 GB. Cena nyní 210 Kč měsíčně na 5 let.
Plus nabídka přenést další číslo za stejných podmínek.
anonymni

Odeslat příspěvekod marvy 2. 3. 2021 11:10

Slusny ty brdo. Ja bych to bral malinko jinak,200 minut,4 GB dat,0 sms za cca 200 kacek. A volal si az ke konci slevy, nebo klidne drive?
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 2. 3. 2021 11:28

U T-Mobile můžeš mít vlastní tarif 200 minut + 200 SMS + 4GB dat za 525Kč, po slevě 60% za krásných 210Kč.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 3. 2021 12:42

marvy:
Slevu 50% už jsem měl na 5 let, ale nastal problém s účtováním, a tak jsem se naštvala zavolal.
Ale volat můžeš dříve než před koncem slevy. Pokud neuspěješ, použít OKU. Ale to je snad místním čtenářům jasné 8-)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků