Telefon s dobrým poměrem cena/výkon do cca 10 tisíc

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 4. 5. 2021 13:29

Zdravím,

aktuálně mám Huawei Nova 3 a chtěl bych trochu vylepšit. Cenový strop kolem 10 tisíc, ale když bude nějaký super poměr cena/výkon u levné varianty s tím, že to zas bude řešení na 2-3 roky a pak změna, tak klidně může být.

Aktuálně mě nejvíc zaujal Poco F3 8/256

Žádné extra požadavky nejspíš nemám, jen trochu obstojné fotky a kvalitní gps (nevím jak ted, ale dříve mediatek s tím měly dost problémů).

Vím, že Poco je novinka, ale aspoň na papíře vypadá fajn nebo víte o lepší alternativě?

Předem díky za rady
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2021 13:47

MTK je v pohodě, netřeba mít obavy
Alternativou může být Samsung A52 5G nebo Motorola G100 5G
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmenx201 4. 5. 2021 14:44

Koukni na Mi11 Lite je velký skoro jako kreditka.. :tleskani Lepší foťák a o něco menší display proti F3..Můj favorit pro tento rok. Ve 4G variantě je jen za 8000Kč za mne super kauf a můžeš říkat že máš vlajku :lol: :lol: :tleskani
xmenx201
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 4. 5. 2021 15:19

tak z těchto 3 mi jako alternativa připadá papírově jen ta Motorola, ale i tam má Poco výhodu ve větší paměti
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 4. 5. 2021 16:04

Poco má snap ne mtk.
roy1
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků