Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod joe.hunter 10. 12. 2021 21:48

Trošku bych potřeboval oživit téma "ochranné sklo". Poradili byste prosím nějaký, který by lepilo po celý ploše (nejen na okrajích), pokrývalo celej displej a přitom by se vešlo do ochrannýho krytu (konkrétně Spigen Rugged Armor), aniž by ho odlepoval a který nestojí 700 a víc Kč? :-D
joe.hunter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 20. 12. 2021 11:14

krokodeel píše:No rozhodne, uz jsem zadny necekal, mel jsem posledni z cervence

A pořád to není konec podpory :)
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 21. 12. 2021 19:30

Super :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 10. 1. 2022 13:34

Mam dotaz ohledne VoLTE. Rekneme pred cca. rokem jsem byl v siti T-Mobile s Huawei Mate 20 PRO a VoLTE mi normalne fungovalo. Pote jsem presel k jimenu operatorovi a take VoLTE fungovalo, ted jsem zpet u T-Mobile a VoLTE uz mi nejde aktivovat. Zkousel jsem nastavit nove APN, restartovat, kody k aktivaci, co jsem nasel online, ale nejak to nejde nahodit, bude nekdo vedet, cim to bude?

Diky za pomoc predem.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 30. 1. 2022 22:11

Můžu se zeptat, jak jsi dosáhl toho, že ti u T-Mobile fungovalo VoLTE na Mate 20 Pro? Pokud se nemýlím, chce to, aby telefon podporoval operátor. No T-Mobile už tak deset let nepřidal žádný telefon, kde by VoLTE šlo. S P30 Pro je bombarduji už přes rok.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 31. 1. 2022 08:49

Já jsem tedy za poslední roky neměl žádný problém s VoLTE u všech operátorů - max.u T-Mobile a Vodafone nutno aktivovat na lince, pak restart a jede, samozřejmě vždy aktuální/nová SIM, maximálně se mi neukazuje nahoře ikonka VoLTE, ale reálně je funkční (ideální na vyzkoušení je vypnout Wi-Fi a pozorovat ikonku 4G/LTE sítě, zda přivolání nezmizí). A to mám Mate 10 Pro .
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joe.hunter 10. 2. 2022 20:59

joe.hunter píše:Trošku bych potřeboval oživit téma "ochranné sklo". Poradili byste prosím nějaký, který by lepilo po celý ploše (nejen na okrajích), pokrývalo celej displej a přitom by se vešlo do ochrannýho krytu (konkrétně Spigen Rugged Armor), aniž by ho odlepoval a který nestojí 700 a víc Kč? :-D

Nepodělili byste se aspoň o to, co za sklo máte Vy? :-) Jen prosím vynechat komentáře typu "ochranný sklo je na nic" apod. :-D
joe.hunter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 18. 3. 2022 11:43

Huawei Mate 20 Pro obdržel novou aktualizaci: 12.0.0.132 má 802mb a přináší spoustu novinek.

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 18. 3. 2022 12:03

Ty jo, tak to jsem na Mate20 fakt necekal. Akorat to debilni rozdeleni horni listy, na to si fakt zvyknout nemuzu
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 8. 4. 2022 11:50

Taky jsem to necekal ale je mi to prd platny, ikdyz tam je unorova bezpecnostni aktualizace, dle naseho IT oddeleni neni certifikovana googlem a proto nemam zarizeni zpusobile k pristupu k firemnim datum a aplikacim...
Naposledy upravil kultus dne 8. 4. 2022 16:04, celkově upraveno 1
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 8. 4. 2022 12:28

To je divny, ze by nebyla. Neplete se nahodou IT oddeleni? :) Nejde o Android 12, ale jen EMUI12 a bezpecnostni zaplaty, ty Huawei bude mit od Googlu ne?
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 8. 4. 2022 15:29

Začal mi blbnout mobil při platbách Google Pay v obchodě. Hlásí mi to, že je uzamčena obrazovka, o když je odemčena. Kde může být chyba?
Odebral jsem kartu, znovu přidal, pak odistaloval aplikaci, znovu nainstaloval, platit nejde pořád.
Děkuji
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 8. 4. 2022 16:03

krokodeel píše:To je divny, ze by nebyla. Neplete se nahodou IT oddeleni? :) Nejde o Android 12, ale jen EMUI12 a bezpecnostni zaplaty, ty Huawei bude mit od Googlu ne?

Taky mi to prijde divny, ale s temi pitomci se nedomluvis ani na jasnych vecech natoz o necim takovem...na strankach googlu je, ze bezpecnostni aktualizace vydava vyrobce, o certifikaci jsem nic nenasel. Pry nejsou certifikovane od 8/2020
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 8. 4. 2022 16:28

Je mi to jasny :(

Takze uz rok a pul a ted teprve si vsimli. Kazdopadne je to divny, pac Mate 20 naprosto bez problemu vse splnuje a mel by i ted. Ze mam obcas s necim problem na P40, tam to dava smysl, ale u Mate 20 bych se nebal, sam ho pouzivam jako pracovni nastroj (delam s penezma), P40 radsi na nektery veci ne :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 6. 2022 11:25

Huawei Mate 20 Pro obdržel novou aktualizaci: 12.0.0.142 Červnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků