T-Mobile - Letní datové akce

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 23. 6. 2022 10:23

Na chalupě sem si celkem v klidu používal indoor modem a v pásmu 800 MHz fungoval, rychlost nijak závratná, ale použitelná. Loni se spuštěním sportovního léta spadla rychlost na nepoužitelné hodnoty a musel sem řešit externí anténu a donutit modem aby se držel pásma 1800 MHz. Tolik k tomu jak to sítě zvládají.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod Gaccc 23. 6. 2022 10:26

Vzhledem k tomu, že máš nějak omezenou šířku pásma, o kterou se ty stahovači musí nějak podělit a BTS má taky rychlostně omezenou kapacitu (navíc ne ke všem BTS je přivedena optika), tak si úplně nemyslím, že by to mohlo fungovat bez problémů, když by v jeden moment začalo stahovat naplno více lidí, tak se to nějak projevit musí. Právě by mě zajímalo, jak to mají nadimenzované a co třeba jedna BTS zvládne rychlostně obsloužit. Proto se ptám :)
Gaccc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenik3 23. 6. 2022 10:50

Z duvodu omezene kapacity kazde base station se operatori zdrahaji rozdavat fixni LTE na pockani.
Mobilni site nejsou pevne (gigabitove), treba se tak marketingove tvari. Na vikendove surfovani je mobilni propojeni zcela ok, na pracovni povinnosti to ma jiste limity.
Pochopitelne, ze vetsi mesta jsou na tom s rychlosti "obecne" lepe.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod lk32 24. 6. 2022 09:22

lk32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 6. 2022 09:40

Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 24. 6. 2022 09:41

Takže místo dat nějaký krám na nic? Velmi ekologické. No škoda, budou se aktivovat datamánie a blesky. :-( Letošní léto vydělá O2.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 24. 6. 2022 09:54

Je to lepsi nez nic.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 6. 2022 10:01

Takze na zde oblibene 12x1GB po vycerpani skoci misto 10Kc/100MB/den nove giga? Proc ne.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 24. 6. 2022 10:01

jenik3: To úplně nevím. Než nějaký paskvil, kteý víc zákazníků naštve než potěší, možná by to nic bylo lepší, protože by to nikdo neřešil.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 24. 6. 2022 10:09

Pochopil jsem , že je to vlastně sleva 50% na období. Ten balíček jaký máš ti při vyčerpání dají 1x v období zdarma .
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 6. 2022 10:11

Takže přes léto 1x 1 GB a pak k tomu 1 x 1 GB. No uvidíme, jak kvalitní/šmejd bude ten vak. Jinak bude v permanentka Boží SIM. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 24. 6. 2022 10:18

polda píše:Pochopil jsem , že je to vlastně sleva 50% na období. Ten balíček jaký máš ti při vyčerpání dají 1x v období zdarma .


Přesně to mě taky napadlo. Sleva 50 %. Mrknul jsem na nějaké větší balíčky a nevěděl jsem, který si pořídit dřív. Třeba vynikajících 10 GB za 470 Kč. Což by dalo 20 GB za 470 Kč. Pecka! Na doma lepší datamánie, za hranice Blesk. Leda část zaplatit bonusem za dobití, když je teď znovu aktivní, a pak si nechat vrátit kredit. To je taky možnost. Jenže trnout, jestli ti ten kredit vrátí? :-|
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 6. 2022 11:19

jupí, takže můžu dva měsíce vyčerpat 40TB místo obvyklých 20TB, které mám na měsíc, no vyzkoušíme :-D
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 6. 2022 11:31

polda píše:Pochopil jsem , že je to vlastně sleva 50% na období.

Ne tak docela. I kdyz obnoveni balicku nevyuzijes, platis plnou cenu. Spis bych to nazval bonusem (ten muze byt i zdarma).
Chapu, ze sleva vypada lepe - pak je to sleva 100% na prvni obnovu balicku ;)
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 24. 6. 2022 11:37

Myslím, že lze s čistým svědomím konstatovat, že se jedná o nejslabší letní nabídku za posledních pár let.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků