Mobil do 14 000 Android

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rado1423 4. 8. 2022 18:19

Bezdrátové nabíjení baterii nepoškodí. Baterie vůbec neví, že se nabíjí bezdrátově, nebo drátem
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 8. 2022 19:41

Samotné bezdrátové nabíjení nevadí, ale co může vadit je zahřívání cívky které ohřívá baterku.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 5. 8. 2022 07:00

Tak jsem si zkusil Xiaomi a budu ho dneska vracet. Nakonec vezmu Galaxy S21+. Jelikož na Xiaomi strašlivě rychle ubývají procenta baterie.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 8. 2022 07:21

ono chvíli trvá, než si baterie u nového telefonu tzv. sedne, chce to udělat několik nabíjecích cyklů
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 5. 8. 2022 07:45

Tak už to za mne napsal kolega výše. Však je plno studii, které se věnuji bezdrátovému nabíjení. Já nevyužívám ani rychlonabijeni a baterii mám i po 3 letech v dobre kondici. Ale každý to máme jinak a je dobre ze existuje možnost výběru.

A jinak za mne jsi zvolil optimální postup. Oba přístroje si vyzkoušet, osahat a následně vybrat. Určitě budeš spokojen.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 5. 8. 2022 08:57

Daniel Kral píše:Tak jsem si zkusil Xiaomi a budu ho dneska vracet. Nakonec vezmu Galaxy S21+. Jelikož na Xiaomi strašlivě rychle ubývají procenta baterie.


U S21+ tě čeká to samé, baterie si sedne až po pár cyklech + máš ho furt v ruce a ikdyž ani S21+ není výdrží žádný zárak, je to za ty prachy momentálně IMHO nejlepší volba.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 5. 8. 2022 09:44

Tak určitě bude mít lepší výdrž S21+ než Mi12.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod TheSubways 5. 8. 2022 10:35

Můžu se zeptat, kde se dá koupit s21+ za 14k, na Heurece vidím od 17k? :O
TheSubways
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 5. 8. 2022 11:29

Já ji taky neobjednal za 14, ale za více a 17 to taky nebylo to by bylo už zbytečně hodně. Mám kamaráda v prodejně s elektrem.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 5. 8. 2022 13:39

Už asi nikde, já chytnul doprodejovou cenu 14990 - VIP - 200 sleva, ale nové už měli jen fialové.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 5. 8. 2022 14:26

Používám jen bezdrátové nabíjení a u manželčiny S10plus je po dvou letech baterka pořád s plnou kapacitou.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 5. 8. 2022 14:33

Bezdrat je v pohode pokud se to neprehani s vykonem stejne jako rychlonabijeni. Na Mate 20 Pro z 90% bezdratove nabijeni, sporadicky rychlonabijeni a po 3 letech pomalu lepsi vydrz nez nova S21+. Ale zadny SW na kontrolu baterie nepouzivam.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 5. 8. 2022 18:00

Tak jsem si dneska vyzvedl S21+, takže vše si nastavím a dám potom info jak jsem spokojený.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 6. 8. 2022 17:10

Z používání Samsung Galaxy S21+ jsem o hodně více nadšený než z Xiaomi. Čtečka otisku prstu bleskurychlá. Prostředí One UI na mě působí lépe více dospěle než MIUI. Výdrž baterie o dost lepší. Systém stabilní zatím žádný zásek ani pád aplikace na rozdíl od Xiaomi, kde mi Chrome předtím jednou spadl. Plynulost prostředí mi také přijde lepší na One UI než MIUI.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod opala 11. 8. 2022 18:29

A má někdo Asus Zenfone 8? Teď je za dobrou cenu. Byl jsem rozhodnutý pro s21 Fe, ale Asus mě zaujal. Nějaké zkušenosti?
opala
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků