iPhone 14/Plus/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Domin7 19. 9. 2022 12:57

To si nemyslím, protože mezi přehozenim SIM z 13Pro do 14Pro žádná aktualizace apky Garminu nebyla.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod SerifReborn 19. 9. 2022 13:18

No a byl na obou telefonech uz iOS 16? Jestli jo, tak tam bude fakt chybka no.
SerifReborn
Junior

Odeslat příspěvekod orgáč 19. 9. 2022 15:21

Garmin SW se tu řeší každou chvíli.

-- 20. 9. 2022 12:45 --

Po dvou dnech začínám průstřelu přicházet na chuť, má to něco do sebe.
Jsem nadšen zatím z výdrže, oproti Foldu3 nebe a dudy, hlavně ty dudy :D
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 20. 9. 2022 15:00

Co takového ti Dynamic Island přináší? Me osobně zatím nic :-(
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod orgáč 20. 9. 2022 17:54

Je to taková blbustka, ale příjemná, zase po delší době něco nového neokoukaného :D
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 22. 9. 2022 19:16

Lidi, co mate více zkušenosti s propojením iP 14Pro s TV. Pomůže mi tohle zařízení?

https://euro-markt.cz/products/bezdrato ... 7BEALw_wcB

Mám starší TV zn. LG. Staří asi 7 nebo 8 let. Díky
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod orgáč 23. 9. 2022 19:56

Určitě ano, pokud má Airplay, ale za tu cenu tam žádný extra HW nebude
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 24. 9. 2022 08:46

Nemám s tím zatím žádné zkušenosti, ale u Androidu jsem to využíval běžně, i když vlastně bez jakéhokoli dalšího zařízení, protože tam to šlo spojit napřímo.

Takže pokud mi můžeš nějaké toto zařízení s lepším HW? A pokud se tedy mužů na to doptat, co myslíš tím lepším HW? Jako střeva toho zařízení? Co by mělo být lepší a v jakém směru? Diky.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod worlock 24. 9. 2022 10:58

Pokud ta krabička umí spolehlivě Airplay, tak pak už nic řešit nemusíš - obsah, který jde poslat přes Airplay do TV prostě nasdílíš přes Airplay - dělá se to stejně jako když sdílíš jakýkoliv jiný obsah, vetšinou přes ikonku obdelníčku se šipkou - například si to zkus u iVysílání.

Jde o to, že nove TV, např. od LG nebo Samsungu už umějí Airplay protokol nativně, nemusíš kupovat takovouto krabičku.
iPhone 14 Pro|512GB
worlock
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 24. 9. 2022 20:50

Mám právě ještě LGnu, co to neumí :-( A zatim jede bez chyby, tak není důvod kupovat novou.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod martyczz 25. 9. 2022 06:43

Zdarec, má cenu přecházet z iPhone 13 Pro na 14 Pro?
martyczz
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 25. 9. 2022 08:33

Mas plno videí na youtube,za mna rozhodne nie,toto je asi najlepšie zhodnotena recenzia na celom youtube https://youtu.be/R3h3AEyt8ls
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 25. 9. 2022 09:18

To si musíš říct sám. Je to individuální.
Za mě ne.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Climbmart 25. 9. 2022 11:43

Za mě přestup určitě ano. Co se týká morálního zastarání, kondice baterky a zůstatkové ceny, tak se vyčkávaní třeba na příští model nevyplatí.

Z iPhone 12 Pro na 13 Pro to byl plus hlavně co se týká baterky a i ten foťák byl poznat.
Z iPhone 13 Pro na 14 Pro je to co se týká foťáku další skok, hlavně co se týká detailu a hloubky ostrosti i bez portrétního režimu a i toho prustrelu namísto výřezu (byť to byl nezvyk).

Za přestup z 12 Pro na 13 Pro jsem dal 5 tis (13 Pro koupen v Moneta/Mall akci). Za 14 Pro 11 tis (navýšení kvůli kurzu USD/CZK. Takže za 2 roky 16 tis za pořad nové zařízení mi přijde adekvátní.
Climbmart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Domin7 25. 9. 2022 19:52

Měl jsem 13 Pro a mám 14 Pro a za me se přechod neoplatí vůbec! Foto je úplně totožné. Jediná věc, kterou má 14Pro je 48mpix snímač, ale nikdo s nim nebude fotit nonstop, spis bych řekl, ze běžný člověk skoro vůbec. A některých situacích je dokonce 13Pro lepší v ostrosti, protože 14Pro má u jednoho snímače horší světelnost.
A za sebe mužu nyní říct, ze jsem podlehl reklamě a zcela zbytečně jsem přešel na 14Pro. Už si ho nechám, ale vím, ze to bude na delší dobu a nebudu určitě měnit pristi rok.
Doporučuji shlédnout video - recenzi od Honzy Březiny, kde to taky říká!
Domin7
Schvalování příspěvků

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků