Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 22. 11. 2022 23:29

ten balík se obnovuje jako 1GB i bez přechodu, v podstatě přechod nic neřeší, nebo vlastně myslím že to je 1GB+1MB na socky
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 23. 11. 2022 10:44

Tím chceš říct, že Kaktus po ukončení prodeje starého balíčku automaticky převedl všechny na balíček nový? To se mi nezdá a před moji změnou balíčku v létě to tak určitě nebylo.
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 11. 2022 11:53

na starší sim sem měl uspanej 0,5+0,5, v rijnu sem probudil a aktivovalo to 1GB+1MB, dokoupil jsem pres to baliček udajně 1+1GB, ale hodilo to rovnou 2 nové GB na plné data, jestli tím uspáním se to nějak převedlo, ale porad se jmenoval 0,5+0,5 a pak 1+1
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 23. 11. 2022 16:24

Kaktus asi má Volte :D

Ale jenom v zahraničí zřejmě. :D

Kvalitnější hovory i mimo ČR. T-Mobile spouští VoLTE v zahraničí

https://mobilenet.cz/clanky/kvalitnejsi-hovory-i-mimo-cr-t-mobile-spousti-volte-v-zahranici-47233
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarda572 23. 11. 2022 17:33

JayDeeSq, soryjako, ale udělal jsi v tom akorát bordel. Nevěřím ti.
Jarda572
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 23. 11. 2022 18:04

Myslím, že o tom zde psalo více lidí, že se jim balíček v appce tváří třeba jako 1GB + 1GB, ale v reálu se jim připisují 2GB normálních dat a žádná data na sociální sítě.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 11. 2022 20:30

jarda572
tak nevěř a podívej se kolik čeho naskočí po obnově balíčku, i když ty balíčky zůstaly jakoby původní připusují se data základní v součtu, což je pro uživatele vlastně bonus
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 24. 11. 2022 10:29

Pokud má někdo původní tarif s extra daty na socky a sám si ho nezměnil, tak se pro něho (zatím) nic nemění.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 11. 2022 10:55

Miloš má pravdu.
Nevím jak to JayDeeSq myslel, ale má taky pravdu. Je to tak, že kdo má ještě nějaká data na socky, tak mu zůstaly. Může je čerpat až do úplného spotřebování do nuly. Kdo už data (na socky) nemá, tak se mu tak nějak virtuálně při obnově balíčku přičte 1 MB na socky. Asi to systém neumí bez té jedničky. Jinak se obnovuje jen a pouze klasický objem dat pro ty uživatele, kteří stále mají staré a kdysi rozdělující se balíčky.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 24. 11. 2022 16:39

Ahoj,
chtěl bych ujistit v mém postupu. Mám aktivovanou free simku na které mám své číslo pak Boží balíček 6G + neo. socky (uspaný) a pak neaktivovanou tripl sim.

1. Plánuji v dobíječce aktivovat tripl sim
2. Na tu si pak převedu Boží balíček a asi se mi automaticky aktivuje 10GB za 250Kč?
3. Třeba za měsíc, nebo mohu hned ještě převedu své číslo na tuto SIM?

Výsledek: Svoje číslo na free sim bude mít tripl sim s balíčkem 10GB za 250Kč, nebo jsem někde udělal chybu? :-D
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 24. 11. 2022 16:44

Pěknej guláš. Osobně bych si na své SIM, kterou používám, prostě rovnou aktivoval balíček 10 GB za 250 Kč.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P1x3lo 24. 11. 2022 17:05

A to mám Boží SIM zahodit, když mi pak bude k ničemu?
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 24. 11. 2022 18:32

Nejlepší bude přejít k TM na rafif s 50% slevou, takže za 360Kč 10GB v 5G, neomezené volání a sms, včetně volte.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomik2012 24. 11. 2022 19:05

Anebo přejit na to neřesto 100min/100sms a po vyčerpani 6gb 2mbps,což jsem se tak ptal nedávno kaktusu a maji to napsano i jako návrh odemně, řikali že pry se budou snažit ferově všem vyjit ohledně přechodu z 6gb+neomezené socky apod,jsem jim napsal,že at zváži možnost až o tom budou prý jednat, pro ty co by chtěli přejit na neřesto ať aspoň umožni navraceni kreditu bez nutnosti odejiti od virtuala nebo to připočist do učtovani neřešta,tak sem zvědav jestli i toto umožni,aby dotyčny musel odchazet a přichazet :lol: :lol:

LYKL.png
tomik2012
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 24. 11. 2022 19:14

P1x3lo píše:A to mám Boží SIM zahodit, když mi pak bude k ničemu?

Je otázkou, jestli na té Boží SIM ještě vůbec půjde aktivovat původní balíček, který se neplacením uspal.

-- 24. 11. 2022 19:16 --

vormen píše:Nejlepší bude přejít k TM na rafif s 50% slevou, takže za 360Kč 10GB v 5G, neomezené volání a sms, včetně volte.

Pokud někoho zajímají jenom data a naopak volání a SMS nejsou podstatné, pak je zcela jistě lepší balíček od Kaktusu 10 GB za 250 Kč.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků