Motorola Edge 30 Fusion - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod RSW1993 9. 10. 2022 07:40

Ahoj,
dotaz je prostý a jednoduchý.

Umí Edge 30 Fusion volání přes wifi (VoWifi - operátor T-Mobile).
Je to pro mě kritická nutnost, vzhledem k tomu, že doma mám prakticky nulový signál a povolení na GSM repeater jsem samozřejmě nedostal.

Děkuji za odpověď.
RSW1993
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod raduzza 9. 1. 2023 14:16

Ahoj, chtěl jsem se prosím zeptat, jak jednoduše zjistit, co mi v telefonu zabírá z aplikací nejvíce? Úložiště mi ukazuje, že mi aplikace zabírají 78GB, když ale sečtu všechny aplikace, tak mi vychází číslo 19GB, takže předpokládám, že asi uživatelská data, cache apod. ale jak to zjistím aniž bych všechny aplikace otevíral, mám jich 192.
raduzza
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 1. 2023 18:08

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 9. 1. 2023 18:19

Telefon už mám nějaký měsíc, jak jste s ním spokojeni, potažmo ze kdy máte bezpečnostní záplatu? Já listopad 2022….kdy si myslíte, že dostaneme A13?
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod raduzza 9. 1. 2023 19:12

Nick Cave píše:např. v app Link2SD
https://play.google.com/store/apps/deta ... u8P4YGp4AE


tato aplikace to nijak nevyřešila, vidím tam stejná čísla, je to divné, vím, že Whatsup, Spotify zabírají daleko více, ale ani v této aplikaci se to neukazuje. Ve spotify mám staženo cca. 200 skladeb, ale i tak se tam zobrazuje jen kolik zabírá aplikace, což je 23MB, data 0, cahe 0, Dex 31, Lib 20, celkem 74MB.
raduzza
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 1. 2023 19:28

najdi si na GP nějakého správce souborů
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod raduzza 9. 1. 2023 19:51

Mám TotalCommander, ale marně pátrám co mi zabírá tolik prostoru. Pátrám i přes počítač, ale marně, vyzkoušel jsem i AirDrop.

-- 9. 1. 2023 19:51 --

vojta66 píše:Telefon už mám nějaký měsíc, jak jste s ním spokojeni, potažmo ze kdy máte bezpečnostní záplatu? Já listopad 2022….kdy si myslíte, že dostaneme A13?


Mám to stejně, listopad 2022, s telefonem jsem velmi spokojený, na čistý Android jsem si už zvyknul, předtím jsem měl cca. 10 měsíců VIVO také s čistým Androidem (reklamoval jsem a dostal jsem peníze zpět), takže jsem hledal náhradu a MOTO byla další volba. Motorolu chválím, dobrá cena, nepotřebuji luxusní vzhled (skleněná záda apod.), raději nižší cenu, stejně mám vždycky obal a nikdo ty luxusní záda nevidí chichichi. A telefon mám na telefonování, focení a ne na ukazování, jaký telefon si můžu koupit, primárně chci "fotomobil". Kdy dorazí A13 nevím a je to mi celkem jedno jestli budu čekat 3 měsíce nebo 6 měsíců, nakonec přijde, škoda jen, že u této třídy už nejsou 3 hlavní aktualizace.

-- 9. 1. 2023 19:53 --

vojta66 píše:Telefon už mám nějaký měsíc, jak jste s ním spokojeni, potažmo ze kdy máte bezpečnostní záplatu? Já listopad 2022….kdy si myslíte, že dostaneme A13?


Kolik ti zabírají místo aplikace, mrkni se do úložiště prosím.
raduzza
Junior

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 14. 1. 2023 06:47

vojta66 píše:Telefon už mám nějaký měsíc, jak jste s ním spokojeni, potažmo ze kdy máte bezpečnostní záplatu? Já listopad 2022….kdy si myslíte, že dostaneme A13?

Letos přišel třeba A12 na vlajkovou Motorolu Edge 20 Pro až v červnu :-)) oni to mají malinko jinak v Motorole, prvně aktualizují levné šunky a pak teprve ty dražší ..
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 27. 1. 2023 20:23

Dnes mi dorazila záplata leden 2023. Z listopadu na leden bez prosince.
Asi to bude stejný s A13. Z A12 rovnou na A14. Hahaha.

-- 30. 3. 2023 14:22 --

Dnes mi přistála záplata Březen 2023. A13 stále nikde…..už to začíná být krapet k smíchu
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod raduzza 25. 5. 2023 21:17

Kdo ví jak zjistit přesně co mi zabírá místo v telefonu? Úložiště mi hlásí, že mám 115GB v aplikacích, ale když rozkliknu v úložišti APLIKACE kde je to seřazeno od nejvíce obsazeného místa po nejméně, tak to prostě neodpovídá. Spotify mi ukazuje, že mi zabírá 3,49GB, ale to si myslím není pravda, protože mám dost hudby v OFFLINE do letadla. Když ty čísla sečtu co mi ukazuje úložiště, tak to číslo samozřejmě neodpovídá, dost se to liší. Jak to máte vy?
raduzza
Junior

Odeslat příspěvekod orgáč 26. 5. 2023 08:24

Nepočítá se v aplikacích i samotný OS?
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod raduzza 26. 5. 2023 08:38

Když jsem to sečetl to co je uvedeno u aplikací v úložišti, tak je to 30GB, kde je do 115GB....? Kde mi lítá 85GB? Tolik hudby stažené nemám, mám tak 3-10GB, těžko říct, nikde jsem to nenašel.
raduzza
Junior

Odeslat příspěvekod orgáč 26. 5. 2023 09:27

Pořád je to číňan, tam je možné všechno. Možná si telefon připravuje zálohu na poslání do číny :D
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků