Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Spike26 15. 3. 2023 09:54

Vyplatí se mi koupit ještě jednou ten balíček 10GB za 250, dokud to ještě jde do konce března, když ho teď už pár dní mám?
Spotřebuju právě přes 10GB za měsíc, tak bych tím trochu nasyslil.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 3. 2023 10:15

Určitě ano. Podle spotřeby teda....
Taky plánuju na 1 čísle po poslední obnově 6 GB balíčku v březnu, to pak 2x po sobě zaktivovat těch 10 GB za 250 Kč. Od dubna jsou schopni to nechat v samoobsluze tu sníženou cenu nebo taky ne.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 15. 3. 2023 11:01

saturn77 píše:takže bonusový kredit se vždy musí utratit během 60 dní?

takže když si dobiju 500 Kč a získám triple, budu mít bonusový kredit 1000 Kč a ten musím utratit během 60 dní?


Ne, platnost bonusu se prodlužuje každým nabitím, při kterém dostaneš bonus, tj. minimálně za 200 Kč. Ten prodlužuje platnost celého bonusu o měsíc. Takže aby se bonus zbytečně nehromadil, je nutné utratit za měsíc více než těch 200 Kč - aby bonus postupně ubýval. Bonus ale jde utratit pouze za služby Kaktusu, nejdou za něj koupit jízdenky apod.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jen1k 16. 3. 2023 22:21

Ahoj,

mam v rodine 3 karty, a rad bych prubezne sledoval stavajici kredit a data. nevite, jakym nejjednodusim zpusobem to sledovat?

moje predstava mit na telefonu 3x widget pro kazdou kartu je asi nerealna, jak to resite vy?

diky za info.
Jen1k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 16. 3. 2023 22:33

Já spravuji tři karty přes appku Kaktus, u které mám vypnuté trvalé přihlášení a v mobilu mám uložené troje přihlašovací údaje (uživatelská jména + hesla), přes které se pak jednoduše do appky přihlašuji.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 16. 3. 2023 22:40

Dělám to stejně. Lehce otravné, ale nikterak výrazně zdržující ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 17. 3. 2023 15:05

Vloni v létě jsem po změně v balíčcích přecházel z datové balíčku 0,5 GB + 0,5 GB na balíček 1GB a normálně se mi převedla všechna data a zůstala mi tam i nějaká nasyslená v sociálních sítích. Normálně se každý měsíc přičítá 1GB do obyč dat, ale pořád mi v aplikaci svítí "0,5 GB + 0,5 GB se obnoví..." I v těch upozorňovacích SMS na blížící se obnovení balíčku to mají tak pojmenované. Říkal jsem si, že v tom mají akorát tradiční Kaktusí bordel a není potřeba to řešit, ale včera/předevčírem mi přišla SMS v tomto znění:

"*Ahoj, konec brezna se blizi a ty jeste nemas vybrany datovy balicek z aktualni nabidky. Pri zmene ti do nej prevedeme nevycerpana obyc data. Kdyz si do 31.3.2023 na http://www.mujkaktus.cz/…zby nebo v aplikaci nezvolis, po dubnove obnove ti zapneme balicek, ktery jsme ti predem vybrali :)"

Tak by mě zajímalo, jestli to přišlo i někomu dalšímu, kdo to měl podobně a jestli je čas začít panikařit. Jako fakt netoužím po tom, aby mi tam mrskli 10GB balíček :-)

EDIT: Tak jsem ještě ve webové samoobsluze našel sekci se změnami smlouvy a k této konkrtétní loňské změně balíčku tam mám:

U čísla xxxxxx jsme:

Zrušili:
Balíček 500 MB + 500 MB s automatickou obnovou. S nastavením: Doba platnosti (30)
Neomezená data na víkend. S nastavením: Doba platnosti (0)

Nastavili:
Neomezená data na víkend. Aktuální nastavení je: Doba platnosti (0)
Balíček 500 MB + 500 MB s automatickou obnovou. Aktuální nastavení je: Doba platnosti (30)


Takže to vidím tak, že přece jen raději udělám změnu balíčku na 1GB ještě jednou, než to pak řešit s podporou. Obnovu mám za pár dnů, tak je to v pohodě.
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod scotch11 17. 3. 2023 15:45

Měl jsem to úplně stejně. Nejprv první převod na 1GB, zůstalo vše při starém (obyč data i socky původní množství), jen se mi měsíčně přičítal 1GB k obyčejným. Pak jsem znovu přešel na ten stejný balíček a změnilo se to, že už mi to ukazovalo jen obyč data a vše co bylo na sociálkách tak zmizelo, což se mi nelíbilo, protože původně slibovali, že se vše, včetně socialek převede na obyčejná data. Tak sem rozjel chat na FB, ale poslali mě k šípku. Navíc byli tak vtipní, že mi odpověděli, že ty data ( ze sociálek) vlastně ani nepotřebuji převést, když sem jich tam měl tolik ( při ceně 1GB za 100,- to vyšlo na 2300,-). Okradli stařenku, nu což
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 17. 3. 2023 16:27

Díky za info, takže provedu změnu ještě jednou a budu počítat s tím, že těch pár GB ze socek zmizí v nenávratnu. Holt budu muset Kaktus ojebat jinak, abysme si byli kvit :D
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 17. 3. 2023 22:23

Mě přišla stejná SMS, ačkoliv žádný balíček aktivní nemám.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod sonix 23. 3. 2023 12:09

Změnil jsem si balíček 6GB+socky na 1GB, ale po potvrzení se mi zobrazila stránka, kde bylo sice vidět stržených 100 Kč ovšem bez jakýchkoli dat. Tak jsem chvilku počkal a pak stránku obnovil, data už se zobrazila správně, ale mezitím mi byla stržena ještě 1 Kč. To jsem dohledal, že mi byla účtována data za 0.09 Kč, ovšem teď mi již zbylá částka (99 Kč) nestačí na další obnovu balíčku, takže SUPER! :grr:
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 23. 3. 2023 13:30

Jestli ti tu 1Kč strhli neoprávněně, tak to reklamuj. Jinak si kdyžtak nech od někoho poslat kredit 10Kč, ať se dostaneš s kreditem přes stovku.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 3. 2023 14:58

A pak že si Kaktusáci nenechají pro korunu vrtat koleno ;-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 23. 3. 2023 15:42

Musím se přiznat, že jsem poněkud nervózní zda druhá Dobíječka v tomto měsíci bude. Čekal jsem, že bude nejpozději dnes, ale to už by info o ní nejspíš bylo venku. V pátek moc nevěřím a příští týden už mi to přijde na Kaktus celkem pozdě. Uvidíme...
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 3. 2023 15:53

Klidně ještě 27.3. je datum "v normě". V pátek už byla několikrát.
Je ale fakt, že taky už čekám a myslel jsem si na dnešek....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků