Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 19. 5. 2023 15:35

Jarda572
musíš blokovat přímo v aplikaci telefon v mobilu, vpravo nahoře tři tečky, nastavení a tam je blokování hovorů.. tam můžeš přidat čísla ve formátu jako ukazoval screen technikus tzn s "*" a funguje to dobře, jediná nevýhoda, že to sice nezvoní ani neukazuje na mobilu příchozí hovor, ale okamžitě to často hodí jako zmeškaný hovor
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jarda572 20. 5. 2023 17:44

JayDeeSq píše:Jarda572...

OK, dík za radu, nastaveno, necháme se překvapit.
Naposledy upravil Nick Cave dne 22. 5. 2023 17:17, celkově upraveno 1
Důvod: zkrácena citace předchozího příspěvku
Jarda572
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 22. 5. 2023 16:04

DOBÍJEČKA DNES od 18 do 20 hod.
Web Chceš přidat i různé aplikace jaksi zaspaly.
První byl dnes oficiální FB Kaktusu :D
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Klimeš 22. 5. 2023 16:43

Potvrzuji. App pred cca 5. min.
Miroslav Klimeš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziki 22. 5. 2023 17:27

Zdravím, měl bych rychlý dotaz. Nedávno jsem si aktivoval SIMku zdarma s desetikorunovým kreditem a s několika úvodními SMS přišla i informace, že když si dobiju kredit alespoň 200 Kč, tak dostanou 100 % navíc a předpokládám, že kdybych to udělal během dobíječky, tak to bude 200 %. Samozřejmě vím, že platnost bonusového kreditu u desetikorunových SIM kratší. Ale já si na novou 10 Kč SIM od Kaktusů převedl jiné číslo a zajímalo by mě, jestli ten 100% bonus za první dobití stále platí :?: :hm
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Klimeš 22. 5. 2023 17:30

IMHO neplati, platil by, kdyby jsi dobil to puvodni cislo a pak na nej prevedl sve.

-- 22. 5. 2023 18:31 --

Ředitel ČTÚ píše:Co máš dělat, když "ztratíš" sim je v případě Kaktusu velmi důležité. :D



Tak tak ;)

-- 22. 5. 2023 18:31 --

Ředitel ČTÚ píše:Kdyby to někoho zajímalo, tak právě posílají sim tripl grátis s expirací 4/2028. Takže teď doporučuje 12 z 10 mobilmaniaků objednávat. :D Samo objednat dva kusy.


Objednano, dik :)

-- 22. 5. 2023 18:34 --

peta809 píše:
lukas1107 píše:VoLTE už běží v testu. V status baru zatím nemám ikonu VoLTE, ale internet při hovoru běží.

Potvrzuji tento stav B)


Vi o tom testu nekdo neco konkretnejsiho?
Testuji to na nahodne vybranem vzorku cisel, nebo..?
Mam 4 cisla u Kaktusu, a ani u jednoho VoLTE nefunguje. Tel. Samsung
Miroslav Klimeš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziki 22. 5. 2023 17:43

Dík za rychlou odpověď, aspoň nemusím s dobíječkou plašit. Číslo jsem na SIM převedl hlavně kvůli levnému udržení a případný tripl jsem chtěl využít jen na jednorázové vyzkoušení největšího datového balíčku, takže aspoň ušetřím :-) .

Tak změna, tak jsem si přeci jen dobil za 200 Kč, že si i tak s bonusovým kreditem pohraju a případný nevyužitý klasický kredit někomu přepošlu. A po dobití 200 Kč jaké překvapení, že mi dávají bonus 400 Kč, takže tam mám momentálně 610 Kč s platností bonusu necelé dva měsíce :hm
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 5. 2023 18:46

Jaké překvapení? Tohle je správně, co ti dali. Dobití za 1,5 měsíce ti všechen kredit prodlouží zase o 1 měsíc.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milbust 22. 5. 2023 19:41

No o pár příspěvků výš mu psali, že tripl nedostane. A on ho dostal. To je to překvapení.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 5. 2023 21:26

Aha. Pardón. Já myslím, že když je to nová 10 Kč SIM, tak je jasný, že tripl bude. Není pochyb a odpověď (jak píšeš nahoře a na ji nečetl) byla špatná.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ze.us 23. 5. 2023 12:00

Odpoved nahodneho kolemjdouciho (ktery ani nevi, ze se do VoLTE testovaciho programu musel aktivne prihlasit) byla opravdu chybna - a ziki se navic nejspis pripravil o jeden tripl.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Miroslav Klimeš 23. 5. 2023 12:13

Ano, moje odpoved byla opravdu nejspise chybna. Nepsal jsem ji jako zavaznou pravdu, ale psal jsem, ze "IMHO, ...".

Tedy, jsem se (jak se ukazalo, patrne chybne) domnival, ze pro aplikovani uvedeneho postupu k naroku na dany bonus nedochazi..

Ad VoLTE, sleduji toto tema prubezne, ne vsak tak casto, takze tohle mi uniklo (ze se dalo prihlasit do programu pro testovani). Informace o testovani LTE pro me byla nova, a popravde (po vsech tech slibech) i pomerne prrkvapiva..
Miroslav Klimeš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondrej.n 29. 5. 2023 07:58

Zeptám se zkušenějších. Objednal jsem 2 kaktusí sim zdarma 13.5., objednávka mi byla potvrzena, ale do dneška nic nepřišlo. Je to běžné?
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 29. 5. 2023 08:00

To není. Napiš na podporu, jestli ti je znovu pošlou. Spíš nepošlou, ale zkusit to můžeš. Oni ti z webu už znovu objednat nepůjdou. Nebo si to objednej na jinou adresu znovu. SIM chodí do 1 týdne maximálně. Spíš jsou doma za cca. 4 dny.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 29. 5. 2023 08:00

Neni, ja objednal 16.5. a doruceno bylo 18.5.

Ipanema: No neposlou...muze je mit zaplacene predem.

Edit:
Aha, blbe ctu, myslel jsem ze to jsou ty dve SIMky za 100Kc.
Naposledy upravil zivan dne 29. 5. 2023 14:08, celkově upraveno 1
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků