Co vydrzel vas mobil?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KouzelniCZech 3. 5. 2005 10:44

Cau, vcera mi uspesne spadl telefon do zachodu a jeste jsem za nim splachl. Nastesti se nedostal do odpadu, ale trosku mi blbne displej. Cely den ho susim na topeni, avsak nepredpokladam, ze bych ho jeste nekdy uplne zachranil. Povedlo se i nekomu z vas znicit si nejak telefon? Napiste nejakou zkusenost, at vim, ze nejsem sam, kdo si zlikvidoval mobil svou hlouposti...
KouzelniCZech
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirvas 3. 5. 2005 10:58

Že ti spadl telefon do WC to jsem již slyšel několikrát, dokonce se některé podařilo i rozchodit. Já jsem jednoho dne začal postrádat svůj mobil. Byla to Nokie model si už nevzpomenu (někdy z roku 97-98). Objevil jsem ji po půl roce v mražáku !!!! Dodnes nechápu jak se tam dostala. Největší šok byl ten, že po rozmražení a vysušení fungovala, jen display byl málo kontrastní, ale čitelný i když mu to trvalo asi 3-4 dny než to rozdýchal. Jirvas
jirvas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gloe 3. 5. 2005 12:27

S tim zachodem jsi mi pripomnel jednu prihodu, kterou psali minulej rok v Mobilitach. V USA jel nakej typek metrem a sel na WC. Bohuzel mu tam telefon spadl a on po nem rychle sahl. Jenze mu v tom WC uvizly ruce a on se nemohl dostat ven. Tak ho vyprostovali hasici! :lol:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod teplice 3. 5. 2005 12:57

Tak to je dobrý.Mě se ještě nic takovýho nestalo :oops:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffo 3. 5. 2005 13:18

Motorola T180 prezila uspesne 60 min v pracke s koselami a inymi vecami. Po 24 hod susenia isla uplne v poho, ale bolo treba pouzit inu bateriu. Kto vie ako by tento test prezila N5140 alebo M65?
HP nx6110, Celeron 1.4GHz, 768MB RAM, 40GB HDD, BT, WiFi, Windows Vista + Ubuntu
Jeffo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vipburgr 3. 5. 2005 13:38

Gloe píše:S tim zachodem jsi mi pripomnel jednu prihodu, kterou psali minulej rok v Mobilitach. V USA jel nakej typek metrem a sel na WC. Bohuzel mu tam telefon spadl a on po nem rychle sahl. Jenze mu v tom WC uvizly ruce a on se nemohl dostat ven. Tak ho vyprostovali hasici! :lol:


Nedávno byla v televizi reportáž a maníkovi, kterému spadla do odpadkového koše N3220 a on ji chtěl vytáhnout, ale jak se nahnul, tak v odpaďáku ovízl celý a zahučel tam po hlavě :tleskani :tleskani :tleskani Vyřezali ha z toho až hasiči...
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pek 3. 5. 2005 13:39

Moji pritelkyni propadl Siemens C35 balkonem a to z 11. patra. Prezil naprosto bez sramu a slouzi jeste dnes neteri. Pravda, nebyl tam beton ale trava. :wink:
pek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 3. 5. 2005 14:09

Můj telefon toho moc nezažil, akorát mi párkrát omylem vypadl z kapsy, má pár šrámů. :wink:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murmi 3. 5. 2005 22:29

Mně se stala podobná situace ještě v době, kdy jsem měl Bosch 909. Vypadl mi z kapsy bundy rovnou do záchoda, naštěstí ještě před tím, než jsem vykonal potřebu. A jak žbluňknul, tak se hned rozsvítil. Hned jsem vytáhl baterii, rozebral jej a sušil celý den. Ale už to nebylo ono, nějak celý ztichnul.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tottalitta 4. 5. 2005 10:47

Znam borca, co jednou, pri sjizdeni na prkne po nedotcene louce stratil Erika T68. Tak jsme si tak celej den jezdily a zjistil to az vecer. Tak ten Erik na tom snehu byl pres noc. Druhej den jsem jeli stejnou trasu a kupodivu jsme ho nasli. Telofon uplne v klidu. Jen display byl takovej trochu retardovanej. ale po chvilce v teple naprsni kapsy nadherne behal.
Ale to neni nic proti tomu, ze na lyzaku ten samej clovicek ztratil T610. To bylo nekdy v unoru.
A asi tyden zpatky (ode dneska) mu kdosi zavolal, ze ho nasel.. A ten mobil je prej funkcni funkcni. Ale on si mezi tim koupil CX65, tak T610 dostane maminka.. :-)

:tleskani :tleskani
A kdo neveri, at tam bezi.. :arrow:
Vy jste všichni blázni, jenom já jsem LETADLO :o)
Tottalitta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod teplice 4. 5. 2005 12:50

vipburgr píše:
Gloe píše:S tim zachodem jsi mi pripomnel jednu prihodu, kterou psali minulej rok v Mobilitach. V USA jel nakej typek metrem a sel na WC. Bohuzel mu tam telefon spadl a on po nem rychle sahl. Jenze mu v tom WC uvizly ruce a on se nemohl dostat ven. Tak ho vyprostovali hasici! :lol:


Nedávno byla v televizi reportáž a maníkovi, kterému spadla do odpadkového koše N3220 a on ji chtěl vytáhnout, ale jak se nahnul, tak v odpaďáku ovízl celý a zahučel tam po hlavě :tleskani :tleskani :tleskani Vyřezali ha z toho až hasiči...h/quote]


Chudák Nokia..já bych jí to neudělal! :pozor2
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 4. 5. 2005 13:22

No před pár lety, když si kamarád ze školy koupil v té době úplnou novinku N5210, jsme chtěli vyzkoušet jak moc je odolná. Tak jsme v jeho delší nepřítomnosti ji nechali spadnout na zem, nic se nestalo, někdo do ní kopnul a tak jsme si s ní začali kopat, rozdělili jsme se na dvě družstva a hráli fotbal. No po asi 10 minutách hry jsme toho nechali, telefon byl naprosto v pořádku a bez jakéhokoli poškození. Proto jsme uznali, že jde opravdu o odolný telefon, ale ještě ten den dotyčnému kamarádovi (majiteli) telefon vypadl z kapsy, kryt se rozletěl prasklo sklíčko na displej a samotný displej se taktéž rozbil. No nevím, myslím, že naše chyba to nebyla, prostě smůla, bylo nám ho líto, avšak do dvou dnů měl telefon vyměněný.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 4. 5. 2005 13:38

párkrát sem s ním třísknul, spadl na zem, takže pár šrámů. Jednou jsem si u 5210 rozsekl naštěstí jen kryt telefonu (ne displej) o řidítka když mi někdo volal a já zrovna nakládal kolo na auto..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 5. 5. 2005 19:30

Tak jediny co se memu SE T630 stalo bylo, ze me jednou upadnul v tramvaji. A jinak nic ale samozrejme par sramu ma napr. z poskrabani o klice.
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nickdo 5. 5. 2005 22:38

U nás doma jsme utopili A57, asi hodinu byl celý pod vodou v hrnci ve dřezu, protože tu hodinu jsme ho hledali a divili se, proč se čerstvě nabitý nedal prozvonit. Až na dva řádky bodů na displeji funguje, už je to asi měsíc. A jedna Nokia nepřežila pouhých několik sekund ve vaně, taky to odnesl displej, ale hůř
nickdo
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků