Co řeknete když se špatně dovoláte?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gerard 9. 5. 2005 17:22

Tak mě napadlo, že se lidi občas nedokážou chovat.
Minulý týden se mi někdo dovolal a ještě byl naštvaný, že se nedovolal té dotyčné osobě ale mně. Takže se ptám, jak to řešite vy?Taky jste naštvaní, nebo se pokorně omlouváte? Něco jako pardon, volám to a to číslo volám správně, nebo se chováte jako te člověk který mi volal?
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 9. 5. 2005 18:55

Pokud dobře vzpomínám, tak se mi to zatím stalo jen jednou. V takovém případě považuji za samozřejmost se omluvit.
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 9. 5. 2005 18:57

presne tak souhlasim

//Daft: Používejte citaci pouze pokud je to nutné.
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 9. 5. 2005 19:02

Slusne se omluvim, myslim, ze by to melo stacit.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 9. 5. 2005 19:19

kdyz se mi to stane tak po uvodnim trapasu se omluvim, vetsinou na zpusob "nezlobte se ze jsem vas obtezoval a prominte. preji vam hezky den. na slysenou" ... nebo tak nejak. ale bez omluvy nezavesim (pokud to driv nezavesi druha strana, to potom znovu logicky nevolam)
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 9. 5. 2005 19:42

Jak kdy... taky podle reakce druhé strany
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 9. 5. 2005 19:47

Souhlasim, ze je to SLUSNOST a lidi co to neumi by VUBEC nemeli telefonovat.....
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod M. 9. 5. 2005 19:50

Jasne, ze se omluvim. Jsem tak vychovanej a prijde mi to spravny.
S takovym nezdvorakem jsem se zatim jeste nesetkal.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Banny 10. 5. 2005 13:29

M. píše:Jasne, ze se omluvim. Jsem tak vychovanej a prijde mi to spravny.
S takovym nezdvorakem jsem se zatim jeste nesetkal.

no já su na tom úplně stejně.... su slušně vychovanej :), když se mi to nááhodou stane. Jednou nám ale na pevnou volala taková starší babka (podle hlasu) a já sem jí pořád opakoval "Ne, ta tady nebydlí" a ona do mě pořád hustila "No, ale já sem od ní dostala přesně tohle číslo, nmusí tam bydlet!" a asi pětkrát pořád dokola, až sem jí řekl "Hm, tak to máte blbý!!!". Klik. No, tohle moc slušný nebylo, ale s takovýma lidma se nemá cenu bavit, idkyž sem ju mohl nechat ať se vykecá, potom by ju potrestal Bůh :). Nebo Telecom as účtem za telefon...
Banny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 10. 5. 2005 14:50

No jestli se mi to párkrát stalo tak jsem asi řekl jenom něco ve stylu "Pradón, to je omyl" nic světoborného, protože jsem to prostě nečekal, že se mi tam ozval někdo jiný, tak jsem ze sebe vysoukal větu co mě v tu chvíly napadla a zavěsil. Souhlasím, ale že je neslušnost neříct nic a zavěsit. Nadruhou stranu by měl dotyčný, kterému jste omylem zavolali pochopit, že se to může stát každému a že to ani nemusí být vaše chyba, prostě vám někdo dal nebo nadiktoval špatné číslo. Myslím, že slušnost by měla být na obou stranách, protože když se vám to stane a už tak se cítíte trapně a ten na druhé straně vám řekne "se nauč pořádně s telefonem ty vole a neotravuj" tak to taky není moc na úrovni.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 10. 5. 2005 14:52

Uprimne receno se mi prakticky nestava, ze bych se dovolal jinam nez jsem chtel. Stalo se to snad jednou a to jsem se pochopitelne omluvil.
Na druhou stranu me obcas vytoci nejaky clovek, ktery vytoci spatne cislo a jeste je schopen mi za to vynadat nebo dokoce trvat na tom abych dotycneho, ktereho vola, okamzite sehnal. To, ze se dovolal treba na druhy konec republiky mu jaksi nedochazi.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filda 10. 5. 2005 15:06

Já volam jen na čísla co mam v seznamu tak se mi to ještě nestalo
Ericsson A1018S, Siemens C35i, Siemens C60, Siemens CX65 ,Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W580i
Filda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@ngo 10. 5. 2005 15:59

když se mi někdo dovolá náhodou,tak se za mikrofonem ozve většinou tichoooooo...
když se přepíšu já ,tak se omluvím,to by měl každý ;-)
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agent 10. 5. 2005 17:14

Mně se to teda stalo jen jednou. Samozřejmě se slušně omluvím. Mně ale omily volají mnohem častěji. Zajímavé je, že vždycky zavolají dvakrát po sobě. Proč to dělají. Popové se omluví a podruhé jen zabručí. Ale volají mi i lidi, kteří se mi vůbec neomluví (buď jsou naštvaní nebo to hned položí).
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dave 10. 5. 2005 17:18

Já používám z 95% procent čísla co mám v seznamu, takže se mi ještě nestalo že bych se dovolal někam jinam..
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků