Samsung D500 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tucnak 30. 4. 2005 22:50

Uff to je jedine dobre (ty vibrace), ale kdyz ho mate v kapse a jdete po ulici citite vibrace ? To je pro me dulezite
Dik
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arrow79 (novy) 1. 5. 2005 11:33

No, ked som vonku na ulici nemam zapnuty tichy rezim, cize pocujem melodiu. To je v pohode. Ale vibracie su dost silne, cize podla mna by nemal byt problem ich citit aj vo vrecku. :) Mozem vyskusat :)
Arrow79 (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DJ_Bravo007 1. 5. 2005 11:48

zvuk vypnout jde...dej si nabídku fotáku...potom nastavení a je tam pět ruznejch zvuku...klikni na žádnej a je to....SGH-D500 je fakt nabušenej...máám ho...a sem na to hrdej :D..Váš Bravo
DJ_Bravo007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod loki(smazano) 1. 5. 2005 16:03

ty vibrace mi ani neprijdou tak silny, jako hlasity. Mam doma jeste SE K500i a ten je proti D500 ve vibracich naprosty luxus. U neho jsou dostatecne silne a temer neslysitelne, naproti tomu u Samsungu v tiche mistnosti temer nepouzitelne.
loki(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DJ_Bravo007 1. 5. 2005 17:22

Jak už všichni víte....k datáči nebo bluetooth na kompl není v příslušenství software....dá se však stáhnout na oficiální české stránce samsung http://www.samsung.cz v downloadech...je tam SW přesně na D500...Váš Bravo :D
DJ_Bravo007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anoli 4. 5. 2005 13:29

Ahojte. Mám pár dnů D500 a jsem velmi spokojen.Jen se mi nějak nedaří rozjet java aplikace,které potřebují používat data. ( např. ASb, Oskárek atd.) Wap mi normálně jede. Také se mi nedaří připojit se přes blutooth na internet.Přitom veškerá synchronizace pomocí Easy studia 2 funguje skvěle. Jestli bude někdo z vás ochoten popsat mi vše co a jak je třeba na telefonu nastavit,budu velmi vděčný.Rozchodil jsem už dost telefonů ale tady si nevím rady.(používám Oskara) Díky.
anoli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schmid 4. 5. 2005 14:05

Ahoj, můžete mi někdo, prosím, sdělit, jak často se musí D500 dobíjet při "normálním" používání? Tím myslím pár minut hovoru denně, pár SMSek, stažení pár kB dat a na noc vypínat. Díky všem předem za odpověď. Polda
schmid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod essential 4. 5. 2005 14:30

Muzete mi prosim poradit s problemem, kdyz pri zvednuti hovoru i pri vytaceni mam automaticky zapnuty hlasity odposlech. Nemuzu prijit na to jak nastavit zvuk do vnitrniho sluchatka defaultne jak je to bezne. Mozna mam nejaky spatny software. :( Diky.
essential
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rider 5. 5. 2005 09:53

Tak sem to vyzkousel. Podival sem se do servisniho menu (samozrejme ze zvedavosti, jak jinak), nic sem tam nenastavoval, jen sem to zbezne projel a ukoncil a ted mi nejde volat. SMS teda jdou, ale aj tak to nechapu jak to ze servisni kody maji vliv na sluzbu operatora. Nedovolam se ani na Operatora (mam Oskara) a pri kazdym volani mi to hlasi ze z meho cisla nejde volat (samozrejme sem zkousel SIM i v jinem founu). Stalo se vam nekdy neco podobneho, nemate zkusenosti???

diky za radu
rider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tucnak 5. 5. 2005 19:33

Mam jeste dotaz. Kde se dají sehnat nějaké java aplikace (např.internetový(wapový) prohlížeč, taky asi hry atd.) Poraďte nějakou stránku žádnou nemůžu najít
Dík :-)
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 7. 5. 2005 14:23

Ackoliv jsem na to nadaval dneske se take stavam majitelem D500 :D
lezel tak sam na ulici chudak malej :)
tak jsem vyzkousel a venoval tatovi :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arrow79 (novy) 7. 5. 2005 18:56

rider píše: Stalo se vam nekdy neco podobneho, nemate zkusenosti???

diky za radu


Moja D500 sa po upraveni par nastaveni chovala podobne, len pri hovore mi zatuhla a zrestartovala sa. Vyriesil to E2P Full Reset. Pri resete prides o vsetky nastavenia, sms, kontakty. Fotky a stiahnute subory ostanu. Kod je: *2767*3855#
:pozor2 Zvaz podla seba pouzitie kodu. Mne to pomohlo.
Arrow79 (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbmichal 9. 5. 2005 17:17

Upload přes bluetooth skutečně funguje po dlouhé době jsem se o tom přesvědčil.Pokud někdo potřebuje pomoct tak se vynasnažím s tím něce udělat.
bbmichal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jajaja 10. 5. 2005 17:35

Co to tady blabolis je asi videt ze ten telefon nemas protoze ten fotak je na mobil az moc dobrej (samozrejme z normalniho digitalniho fotaku je to uplne o necem jinym), ale na to ze je to mobil foti skvele az moc dobre.
jajaja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jr2k 11. 5. 2005 10:26

tak dnes jsem odeslal D500 smer servis
SW EG001.08
FW D500XDEB1
HW 2.2

1.problem se screensaverem (to me ani tak nevadilo)
2.jiz nekolikrat jsem nemohl prijmout hovor, ani pomoci otevreni telefonu ani pomoci tlacitka sluchatko up

tak dam vedet jak to vypada
jr2k
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků