Samsung D500 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sharcan 11. 5. 2005 14:41

Zdravim vás!Vcera som si kupil tento super phonik,ale niektore veci akosi nemozem nastavit.
Napr. kde sa daju nastavit funkcie(klavesové skratky) na veľkom štvorsmernom tlačítku?
Ja mam na display-i na lavej strane, 4 funkcie zobrazene pod sebou a sice: KONTAKTY,SPRÁVY, KALENDAR,WAP....,uz to tak bolo prednastavene.Mate to aj vy tak?Da sa to zmenit?odstranit?Dakujem za pomoc.
sharcan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jolma 11. 5. 2005 21:47

Ráda bych od majitelů D500 znala odpovědi na tyto otázky:
1.údajně nejde nastavit uživatelský zvuk pro SMS - kolik a jak snesitelné melodie tedy je možné vybrat?
2.skutečně není možné nastavit vyzváněcí profily? - používám prakticky jen v autě, kdy přesměrovávám na tel.zabudovaný v autě, ale je to praktické..
3.opravdu není možné filtrovat hovory? - jsem zvyklá používat v zahraničí kde se mi dovolají jen určité nadefinované skupiny ze seznamu....
4.umí foun počítat odeslané SMS a event.data?
5.je dostatečně hlasité zvonění příchozích hovorů ?- je to hlavní důvod proč potřebuju měnit tel. SE T610 díky těm 10s hluchého místa a malé hlasitosti prostě v kabelce neslyším /a lékaři to nevyřeší :D /, předpokládám, že když hlasitě vibruje tak i hlasitě zvoní?
Naposledy upravil jolma dne 12. 5. 2005 12:18, celkově upraveno 1
jolma
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Pavelec 12. 5. 2005 09:28

Mám pár dotazů.
1. Fotí se horizontálně (na šířku) ?
2. Natáčí se na šířku video, nebo aspoň přehrává (fullscreen) ?
3. Dají se přes IrDA nebo BT přenášet JAVA aplikace?
4. Jaký je rozlišení a max. délka videa ?
Díky za odpověď...
Marek Pavelec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dava 13. 5. 2005 21:11

Caute vsichni. Porad mi nejde na rozum, proc nema founek s tak obrovskou pameti moznost vytvaret dalsi podslozky! :? Mam stary frw. nebo to fakt nejde!? :pozor2

Nevite to nekdo???? :idea:

Uz mi leze krkem, ze musim projizdet tolik fotek, kdyz hledam jednu urcitou. Kdyby to slo tridit, tak bych ji hledal take, ale uz v mensim poctu... A navic znalost presneho nazvu fotky vam je take na nic, protoze vyhledavani podle zadanych znaku take nejde!

Jak to resite vy?
Dava
Junior

Odeslat příspěvekod tucnak 13. 5. 2005 21:37

to Marek Pavelec:přečti si pár odpovědí v popisu(3.,4.)
na 1. a 2. nedokazu odpovedet, because i have not this mobile
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paegas 14. 5. 2005 19:39

v mobilu neřeším, jakmile jich je pár dám to do pc a tak uvolním paměť třeba na mp3. Ty fotky celkem jdou ale samozřejmě nejsou na úrovni např. 3 Mp foťáku s dobrou optikou, jsou trochu mázlé.
Paegas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dava 14. 5. 2005 20:20

PRO: Paegas

Jasne, ja se nebavim o fotkach ktere sam fotim - to delam take tak. Ale pak mam spoustu stahnutych fotek a gif animaci. No a kdyz jsme u tech MP3, tak tam by se slozky hodily take!

NEPRISEL JSTE NEKDO JAK NA TO ????? Asi to nepujde, ze?
Dava
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 (novy) 17. 5. 2005 19:55

Dava píše:Caute vsichni. Porad mi nejde na rozum, proc nema founek s tak obrovskou pameti moznost vytvaret dalsi podslozky! :? Mam stary frw. nebo to fakt nejde!? :pozor2

Mam posledny CZ a SK FW a stale nejdu vytvarat podadresare.. asi to ani nepojde
Arrow79 (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arrow79 (novy) 17. 5. 2005 19:57

jolma píše:Ráda bych od majitelů D500 znala odpovědi na tyto otázky:
1.údajně nejde nastavit uživatelský zvuk pro SMS - kolik a jak snesitelné melodie tedy je možné vybrat?
2.skutečně není možné nastavit vyzváněcí profily? - používám prakticky jen v autě, kdy přesměrovávám na tel.zabudovaný v autě, ale je to praktické..
3.opravdu není možné filtrovat hovory? - jsem zvyklá používat v zahraničí kde se mi dovolají jen určité nadefinované skupiny ze seznamu....
4.umí foun počítat odeslané SMS a event.data?
5.je dostatečně hlasité zvonění příchozích hovorů ?- je to hlavní důvod proč potřebuju měnit tel. SE T610 díky těm 10s hluchého místa a malé hlasitosti prostě v kabelce neslyším /a lékaři to nevyřeší :D /, předpokládám, že když hlasitě vibruje tak i hlasitě zvoní?!/quote]

1. Nie, nejde. Prednastavenych je 10 melodii, vybrat sa da :)
2. Profily D500 nema. Bohuzial :(
3. - neskusal som
4. SMS nie, data cez GPRS nie. Pocita iba dlzku hovorov.
5. Zarucene ano, este som ho neprepocul nikdy :)
Arrow79 (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arrow79 (novy) 17. 5. 2005 19:59

sharcan píše:Napr. kde sa daju nastavit funkcie(klavesové skratky) na veľkom štvorsmernom tlačítku?
Arrow79 (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jr2k 18. 5. 2005 06:26

tak podle online formulare by mel dnes dorazit muj "samsal" zpet z reklamace
behem dne, teda snad, dam vedet co bylo spatne
pochybuju ze bych byl jedinej v cz kdo ma problem s displejem a nahodne s prijetim hovoru

te pic draci
jr2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jr2k 19. 5. 2005 10:53

ku*va prace

tak do gsmobile service asi lepe nic neposilat
s telefonem nic neudelali (jo udelali reset) a poslali ho zpet ze je ok
telefon zapnu a koukam a ono - display porad s chybou a predpokladam ze problem s prijetim hovoru zustal taky

achjo takze telefon zase balim a odesilam zpet
jr2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sharcan 19. 5. 2005 14:33

Arrow79:Vdaka za odpoved,ale ja v nastaveniach telefonu nemam polozku Klavesové skratky.....
Mam display inak rieseny,nez ako to je v recenziach...co teraz?
sharcan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jr2k 20. 5. 2005 10:36

panove a mozna i pritomne damy

pred chvili mi bylo primo na infolince samsung.cz sdeleno doporuceni vubec nevyuzivat servis gsmobil. tak pro vas vsechny do budoucna aby jste vedeli. gsmobil NE :-)

ja zacinam druhe kolo reklamace a tentokrat zkusim jiny cesky servis samsungu

ciao
jr2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 (novy) 20. 5. 2005 17:58

sharcan píše:Arrow79:Vdaka za odpoved,ale ja v nastaveniach telefonu nemam polozku Klavesové skratky.....
Mam display inak rieseny,nez ako to je v recenziach...co teraz??/quote]
Cize mas brandovanu D500? :) Takze.. moznostou je to, ze si nechas nahrat FW bez brandingu a tym prides k obycajneme menu. :)
Arrow79 (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků