Beta Player

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod k.a.e.l 15. 5. 2005 18:31

Umiožňuje Beta player pro WM prehravat videa na sirku displeje? (Jde mi sice hlavne o prehravani na PocketPC, ale pocitam, ze to bude stejny)
Ericsson GF768 -> Nokia 3310 -> Nokia 6230 -> Nokia 3230 -> Nokia N90 -> Nokia N70 -> HTC Magician -> Nokia N70 -> HTC Excalibur -> Nokia E61i -> E-Ten X500 -> Nokia 6120 Classic -> Apple iPhone -> Nokia E71
k.a.e.l
Junior

Odeslat příspěvekod Martin K. 16. 5. 2005 08:46

k.a.e.l píše:Umiožňuje Beta player pro WM prehravat videa na sirku displeje? (Jde mi sice hlavne o prehravani na PocketPC, ale pocitam, ze to bude stejny)y/quote]

Na smartphone ano, pri fullscreen to pretoci na sirku.
Čo bolo, to bolo....
Martin K.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord Mystic 16. 5. 2005 09:59

BetaPlayer umí přehrávat jak na šířku tak na výšku displeje. Myslím že je to jedna ze základních funkcí každého video přehrávače a který by to neuměl, ten by neměl stát vůbec za pozornost.
Lord Mystic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 16. 5. 2005 10:50

Ofšem že umí. Je to poměrně vychytanej přehrávač s množstvím různých nastavení.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord Mystic 16. 5. 2005 10:56

zamis píše:Je to poměrně vychytanej přehrávač s množstvím různých nastavení.a/quote]

Možná bych si dovolil tvrdit že je to NEJlepší video přehrávač! Pokud mi někdo ukáže lepší budu jedině rád, i když myslím že těžko :).
Lord Mystic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 16. 5. 2005 12:26

je to fakt nej program. Lepsi neni
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 16. 5. 2005 12:28

ale myslim ze ti na symbian bude k prdu widle rulez :)
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave84 16. 5. 2005 13:15

Fakt můžu plně souhlasit, že Beta player je asi nej přehrávač proWM.Navíc hraje i hlasitěji, než standartní WM player.Akorát mi trochu vadí, že u beta playeru nejdou na pozadí poslouchat mp3 a zároveň dělat s founem, ale jinak supr prográmek.
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.a.e.l 16. 5. 2005 13:43

Diky za odpovedi, trochu me zmatlo, ze na screenshotech, ktery jsem videl, nikdy video na sirku nebylo:)

Morki: ja vim, psal jsem z mi jde o PDA, na symbian mam smartmovie

Nahodou nemate s tim nekdo zkusenost i na PDA?
Ericsson GF768 -> Nokia 3310 -> Nokia 6230 -> Nokia 3230 -> Nokia N90 -> Nokia N70 -> HTC Magician -> Nokia N70 -> HTC Excalibur -> Nokia E61i -> E-Ten X500 -> Nokia 6120 Classic -> Apple iPhone -> Nokia E71
k.a.e.l
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 17. 5. 2005 10:05

To dave 84: Betaplayer vie prehravat mp3 na pozadi.Po spusteni mp3
treba stlacit klavesu so sipkou naspat a vratit sa na homescreen. Akurat
pri pamatovo narocnych operaciach hudbu niekedy trochu sekne.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave84 17. 5. 2005 10:24

No, když začnu něco dělat, tak po zhruba 30-ti sekundách, se mi přehrávání zastaví.
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 17. 5. 2005 20:43

Používám ho na MPX200 používal jsem ho ale i na FSC Loox600, MiTAC MIO 338_plus a budu ho používat i na dalších strojích na kterých WM nebude chybět!!
Na všem fungoval v pohodě!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tusi 19. 5. 2005 15:37

Zdravím, nevíte někdo náhodou, proč mi BetaPlayer dělá na MDA II problémy? Přehrávač se mi pere s fotákem a zasekává se, vždy to
musím restartovat a buď mi nejde foták nebo přehrávač. Díky za případnou radu :)
Tusi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 20. 5. 2005 06:36

Zkus napsat SZ morkimu ten MDAc má tak ať to zkusí jestli mu to dělá taky, jestli ne tak by to mělo bejt reklamovatelný!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 21. 5. 2005 23:28

me beta payer jede suprove mozna by to opravdu chtelo reklamovat je to divny ze ti to bere jako fotak to je naky ujety nebo me napis a ja ti poslu verzi jakou mam ja a ta by ti mela jet v pohode ale je to fakt zvlastni me to jede uazne plinule a ani uzasnejc plinulejc to jet nemuze ( je ja uz sem jak gros s tim barakem ze von to ma kristalove kristalovy a ze to nemuze bejt jeste kristalovejc pruhlenejsi)
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků