Jaký software používáte na Windows Mobile for Smartphone?

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Storm8 1. 5. 2005 19:15

Taková diskuze už tu byla, ale na Symbian. To je mi ale na nic, mám MPx220. Napište, jaký software na WM používáte, a pokud chcete stručně ho charakterizujte. Prosím, vždy ale uveďte, na co danný SW je.
Takže já:
:arrow: SP Task Manager EN - super task manager, mám ho přiřazenej ke dvojce, takže jsem jednoduše obešel neduh WM
:arrow: Jeyo Personalizer - umožňuje především přeskládat ikony ve start menu + nastavování zvuků, pozadí...
:arrow: Orneta Checkers - Dáma, kterou jednodušše porazíte
:arrow: Orneta Notepad - po vyzkoušení několika poznámkových bloků mi tenhle přišel nejlepší
:arrow: PHM Registry Editor - editor registrů, jak jinak + umí vyhledávat a řek bych, že je dost dobrej
:arrow: SBSH Papyrus - Náhrada kalendáře a úkolů, to je nejlepš program, co mám, nemůžu si ho vynachválit, má mnohem víc funkcí, než standardní kalendář a úkoly
Sunnysoft pack - balíček několika programů (Backup manager (ale špatnej), opakovatelnej budík (dobrej) + nějaký další utility, co už ani nevim, co dělaj :D
:arrow: Syncdata smartphone notes - poznámky + synchronizace s outlookem, tímto jsem vyřešil další nedostatek WM :D
:arrow: Valentin Iliescu chess - super šachy, na můj vkus moc těžké, ale velmi dobře udělané + hafo nastavení
:arrow: Vieka Mine - hledání min pro SP, dá se pohodlně nastavovat
:arrow: Vieka Reversi - reversi, jako jsem hrával na N6210, ale nedá se nastavit obtížnost, a ještě jsem počítač neporazil. Pokud se vám to podaří tak respekt... 8)
:arrow: SmsCool - super program na odesílání a správu SMS z počítače.
:arrow: Pocket Controller professional - ovládání telefonu z PC, funguje, jak má... (nečekaně :shock: ), ale zatim nevim, jestli podporuje hlas...

... Mám asi 100 MB programů, ale ještě jsem je všechny nevyzkoušel.
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord Mystic 2. 5. 2005 09:36

No nevím, ale úplně ty základní aplikace ti tam chybí:

- absolutně nepostradatelná aplikaca úplně pro každý smartphone s WM - xBar ( http://xetranet.free.fr/xbar2/?lang=eng&project=xBar%202)!
- SmsCool není špatné, ale Jeyo Mobile Companion ( http://www.jeyo.com/products/JeyoMobileCompanion.asp) je mnohem lepší!

Upravil moderator Martin K. - dekujeme, ze zde nedavate odkazy na warez a cracky, je to zbytecne. Drzte se nejlepe stylu prvniho postu+pripadne odkazy na vyrobce, ne na warez.
Lord Mystic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storm8 2. 5. 2005 11:55

Mrknu se na to. Dík. Co ještě používáš?
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geoRG77 3. 5. 2005 14:03

Moje programy:

:arrow: BetaPlayer - nejlepší přehrávač pro WM platformu
:arrow: Oxios Hibernate - čištění RAM
:arrow: iSilo - čtečka ebooků
:arrow: GiboSMS - pro posílání SMS přes webové brány(i přes t-zones)
:arrow: Resco Explorer 2003 - správce souborů
:arrow: Resco Photo Viewer - prohlížeč obrázků
:arrow: Pocket Streets - navigátor od MS(nutnost vyexportovat mapy z AutoRoute na PC)

Toť vše... ostatní programy už tu byly napsány a hry neuvádím... :wink:
geoRG77
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave84 4. 5. 2005 12:52

Tak to já nejvíc používám betaplayer-skvělý na videa spoustu možností nastavení,skvělý i na mp3 možnost playlistu a přetáčení
agile messenger-super pro komunikaci přes icq, posílá diakritiku, smajlíky vše a je stabilní
All calculator SPE-asi nejlepší kalkulačka co jsem objevil
WordPad-prostě poznámkový blok, který mi vyhovuje
wolfstein-supr hra
Ostatní programy zatím nepotřebuju, protože si nechcu zabordelit telefon.
jo mimochodem se mi telefon sekl jen 2x a to hned na začátku a to ho mám už měsíc, tak max. spokojenost.
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord Mystic 4. 5. 2005 13:28

Tak to mám podobnou zkušenost, sice jsem nainstaloval již minimálně 150 aplikací a odinstaloval a telefon není nijak extrémně zaneřáděn - stačí běžná údržba a promazávání jak ve stolním PC a jde to. A hlásím také dva zátuhy, ale převážně způsobené konfiktem několika aplikací, bety + datové funkce. I přes to je to velice stabilní telefon a jsem více než překvapen!

//Daft: Používejte citace pouze pokud je to nutné.
Lord Mystic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storm8 16. 5. 2005 22:12

Co chybí standardnímu exploleru??? Všude čtu, že všichni používají Smart Exploler, nebo něco podobnýho, já ale zatím neshledal žádné nedostatky u toho standardního... tak se ptám... co mu chybí/v čem je jiný exploler lepší? Možná mi poradíte, abych si ho nainstaloval a zkusil, nechci ale zbytečně instalovat hafo věcí, pak v tom bude bordel, jak na mim počítači... :?
Tak mi prosím dejte pár tipů... Dík
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plysatko 17. 5. 2005 05:14

Já bych přidal ještě dost zásadní aplikace : Multi IE, nadstavba Internet Explorer, která mu přidává spoustu nových vlastností, např. otevírání více oken současně a pak má nejpoužívanější Skype přes GPRS, který mi umožňuje telefonovat přes internet a být online kdykoli kdekoli, ve spojení s Datanonstop přes vánoční gokartu za 430 měsíčně bez konkurence.
HTC Universal, Pentax Optio 750 Z, Canon i9950 spdi
plysatko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storm8 17. 5. 2005 13:51

Kde si našel skype na WM??? A neřikej, že ti to funguje přes GPRS???
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin K. 17. 5. 2005 15:07

Skype pro pocketPC je na svete uz dlouho a ke stazeni primo na strankach Skype. Verze pro WMsmartphone je venku jako beta take, ale neumoznuje (snad to doprogramuji) hlasovou komunikaci. Jinak na GPRS bych to teda chtel videt..asi to testnu, ono jeden slot na upload nicmoc :(

//Daft: Používejte citaci pouze pokud je to nutné.
Čo bolo, to bolo....
Martin K.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin K. 17. 5. 2005 15:11

plysatko píše:Já bych přidal ještě dost zásadní aplikace : Multi IE, nadstavba Internet Explorer, která mu přidává spoustu nových vlastností, např. otevírání více oken současně a pak má nejpoužívanější Skype přes GPRS, který mi umožňuje telefonovat přes internet a být online kdykoli kdekoli, ve spojení s Datanonstop přes vánoční gokartu za 430 měsíčně bez konkurence.k/quote]


nevim jestli jste si vsiml nazvu threadu, ale bavime se o programech pro wm for smartphone :hm
Čo bolo, to bolo....
Martin K.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord Mystic 17. 5. 2005 16:35

Martin K. píše:Jinak na GPRS bych to teda chtel videt..asi to testnu, ono jeden slot na upload nicmoc :(

Autoři schválně odložili funkci pro přenos hlasu kvůli rychlosti procesoru. Sám bych si ale spíše tipnul že to gprs nebude žádná sláva, i když nějak špatně by to chodit mohlo. Ale edge již věřím více, i když ten ping je stále dost tragickej. Sám vím když mám cdma a něco uploaduju, tak mě druhá strana špatně slyší...
Lord Mystic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 17. 5. 2005 17:08

Takže tady jsou moje programy a hry:
:arrow: Turn off: bez vypínacího tlačítka vypnete se zvukem běžného PC telefon(a rychle)
:arrow: BetaPlayer: +další plugini na AAC atd....
:arrow: Jeyo Personalizer: melodie může mít i 20MB protože je na kartě a to tenhle program zvládne
:arrow: Resco Photo viewer: nej program na obrázky a animace
:arrow: Resource Manager: Abych věděl kdy mám pustit SP task manager nebo SP TM FREE mem
:arrow: Screen Capture: je v balíku s Photo viewerem a snímá obrazovky při čemkoliv stisknutím křížku
:arrow: Slovník: AN-CZ od Sunnysoft je free akorát registrace
:arrow: Smart Explorer EN: správce souborů
:arrow: SP Task Manager: možnost přepínat mezi programama a postupně nebo najednou vše vypnout(kromě OS
:arrow: SP TM Free Mem: za 10sekund vypne všechny programy kromě OS(takovej čístič RAMky
:arrow: DockWare: spořič obrazovky s hodinama a datumem, případně celým kalendářem na měsíc!
:arrow: Notepad: Poznámkový blok se slušnou sbírkou možností
:arrow: Orneta Reader: na E-booky

:arrow: 6TH Gear: docela solidní auta něco jako legendární Lotus
:arrow: Cannons: pálej to po sobě 2 tanky při multiplayeru neomezeně levelů
:arrow: Flux Challenge: asi nejlepší závod 3D, s malejma letadlama
:arrow: Chopper Rescue: 2D vrtulníky, celkem hodně těžký!
:arrow: Interstellar Flames: vesmírná střílečka s letadlem
:arrow: Mine: miny jak je známe z PC, se všemi možnostmi!
:arrow: Mummy Maze: logická hra v nějaké místnosti(hodně levelů)
:arrow: Pocket Minigolf : výbornej minigolf s mnoho možnostma
:arrow: Pocket Minigolf2: to samý akorát 2ka
:arrow: Slot Car Racer: máte rádi autodráhu??
:arrow: Slurp: taková logická blbůstka
:arrow: Tennis Addict: hodně dobrej tennis grafikou lepší než na K700i a v tom ostatním také!!Dá se zvolit rychlost, hráč, pálka, kurt , kolik setů......
:arrow: Total Soccer: výborně rychlej a domyšlenej fotbal!!
:arrow: Trial Challenge: halový motorky v 2D
:arrow: Worm world Party: nej nej nej hra která je na smartphone, úplně převedená z PC, nádherná grafika, rychlost.....

Víc toho zatím nemám ale sháním dál! Telefon se mě kousnul asi 4 za 5 měsíců je rychlej a bezproblémovej!!!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storm8 31. 5. 2005 15:45

Nevíte o nějaké dobré knize jízd pro WM?
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wexx 4. 6. 2005 15:29

Momentálně používám:

PocketMusic 2.0
Duke3D
Doom
Descent 2
MPx200; Oskar - Odepiš; Widle 2oo3
Wexx
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků