Jak využiváte mobily na taháky?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MPxondra 17. 5. 2005 17:53

zajímalo by mě jaky finty pouzivaji moji kolegove ve skolnich lavicich, musim rict ,ze u nas se rozmohlo -vyfotit a poslat pres bluetooth-,ale stejne tomu neco chyby ja bych uvital naky poradny makro aby se dali fotit cely priklady ci stranky
MPxondra
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joke(smazano) 17. 5. 2005 18:23

poradim ti.na tohle je wybornej Nokia Sensor........ja s 6630 a lidi s 6260 a 6670_wshichni jsme si naistalovali Nokia Sensor a to to jede.jeden tahak za druhym.akorat jeden hacek tu je..........pokud lidi kterym pishesh nebudou mit naistnutej Nokia Sensor tak to musi posilat jinak a trwa to dlouho.takze.........pokud maji lidi ze tridy Nokie se Symbianem (myslim minimalne 6 ale newim to jiste abych ti nekecal) dozen je k Sensoru.....fakt mazec......cago
Shtastnej clowek se narodi jedine s usmewem na twari. Usmew od ucha k uchu znamena ziwot plnej radosti & smichu.Proto rikam:

..::::It's a JOKE!::::..

..::::It's The LIFE!::::..
Joke(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MP 17. 5. 2005 18:58

Jo, na Safety Engineering se fotecka z mobilu hodila :lol:

MPxondra píše:ale stejne tomu neco chyby ja bych uvital naky poradny makro aby se dali fotit cely priklady ci stranky


Doporucuji nafotit pravidla CJ!
MP
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 17. 5. 2005 19:03

Taky sem dříve používal foťák v telefonu na taháky, ale teď k maturitě to asi neprojde :x
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 17. 5. 2005 19:05

Ja si to pripravim uz doma, hezky ve wordu si to napisu, zmenim velikost na 6 nebo 5, trochu upravim rozmery a vytisknu. po vystrizeni se tahak krasne vyjima na zadni strane me N3200, kterou mohu mit na stole.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@ngo 17. 5. 2005 19:15

Znám kámoše v Brně a ti tam ve třídě mastí ty taháky jeden za druhým přes Bluetooth.Nebo si vytisknou štítek od Coca Coly a místo složení tam napíšou ten tahák.Taky dobrý...
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 17. 5. 2005 19:19

Tak tahák jako mobil nepoužívám, já to (zatím) nepotřebuju, lae praktické využití to asi má, hodně lidí si to píše dopředu jako SMS.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 17. 5. 2005 19:39

přesně, já si to napíšu jako sms a pak jenom čtu a opisuju = )
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 17. 5. 2005 19:40

taky používám pár chytáků. 1)doma naskenuju třeba celou A4 do pc a následně nakopíruju do mobilu jako jpg, pak už jen v mobilu patřičně zvětším a je po ptákách. 2) když mám nějakej text vytisknutej na papiru, použiju rozpoznávání textu a pak to na mobilu čtu z poznámkovýho bloku nebo wordpadu. 3) jenom si to vyfotím a přiblížím. zatím se to osvedčilo. a když se někdo zeptá co dělám s mobilem, tak tam mam kalkulačku.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 17. 5. 2005 19:47

To mate teda vsichni ve skole hodne volnej rezim.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Whalteri 17. 5. 2005 19:49

jestli máš sluchátka, stačí si tahák nahrát a potom si ho přehrát. Asi to nepude u všech učitelu...
Whalteri
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petroubek (novy) 17. 5. 2005 20:36

Já nevím co to máte za školy, ale já na gymplu musím mít mobil v hodině vyplej a opodstatnění kalkulačky u nás neprojde. Na lavici ho také mít nesmíme. Každopádně má stejně každej jenom vyplý zvonění. Bluetooth má ve třídě jen jeden kámoš na N6310i, takže posílání fotek je zatím nereálné. Mobil využiju jako tahák v němčině a angličtině, kdy mi pomůže javový slovník s možností hledání i ve slovníku na internetu.. A navíc taháky zatím moc nepotřebuju... :) :mrgreen:
Petroubek (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod aznoH 17. 5. 2005 20:43

Při závěrečných zkouškách na škole jsem si vyfotil (N7650, teď už mám N6630) všechny otázky, co jsme měli. Ale nebylo mi to co platný, nedal se vytáhnout mobil, bylo by to moc vidět... Ale udělal jsem je :wink:
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 17. 5. 2005 21:31

U nas volnej rezim nemame jak u kteryho ucitele, ale ja si to vzdycky napisu ve wordu zmensim vytisknu a opisuju. Mobil nepotrebuju. Navic na malinkaty vecko toho tezko neco dám.
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Profik123 17. 5. 2005 21:54

Já to stejný. Vytisknu to malým písmem velikosti 4 na papír a potom už si s tím nějakej poradím... Ale docela se mi líbí ten nápad s tou CocaColou :))
Profik123
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků