Balení P900i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TomTomason 16. 1. 2006 15:28

Zdravým všechny kteří mají P900i velmi by mě zajímalo kolik váží kompletní balení P900i a jaké jsou rozměry krabyce. Možná vám přijde divné proč se ptám na takovou hloupost. Je to proto že telefon budu kupovat na dobírku a nerad bych naletěl. Proto prosím někoho kdo ji má v kompletním balení jestly by mi tyhle údaje nenapsal.
TomTomason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod samsanek 16. 1. 2006 17:17

A to budeš kupovat z druhý ruky nebo novej? Stejně Ti ho pošta nenechá rozbalit dřív, než zaplatíš.
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomTomason 16. 1. 2006 17:21

já vým ale báhu balíku i velikost sy budu určitě moci ověři aspoň neco ne že bych tomu od koho to kupuji nevěřil ale už jsem jednou naletěl na dobírce
TomTomason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirek6600 16. 1. 2006 21:41

No ja myslim ze kdyz te nekdo bude chtit napalit tak si tu krabici o nej sezene a dovnitr da cokoliv aby to vazilo stejne jako by tam byl mobil.Takze ti to je knicemu.Stejnak nejlepsi je osobni predani.Ale to je tvoje vec ze si nechas poslat.Ja bych si ten vylet udelal a zajel si pro nej osobne. :hm :D
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luto 17. 1. 2006 12:40

Ja by som na tvojom mieste neriskoval, balenie moze byt kompletne, ale kde mas zaruku funkcnosti a hlavne ked si mal uz zlu skusenost.Mam P910 a neviem aka je podoba baleni i ked su dost podobne
luto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomTomason 17. 1. 2006 18:34

Lidi já mám taky nejraději osobní předání i když prodávám nebo kupuji ale já bydlím na Jižní Moravě a Plzeň je trošku z ruky raději mi řekněte ty údaje a budu spokujenější navýc sy myslím že normální podvodník asi nebude tak chytrý aby sy scháněl orig krabici a dovažoval ji kamínky.
TomTomason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J-o-U 17. 1. 2006 19:36

A proc ho nekoupis jinde? I ja bych si nikdy nic takoveho nenechal poslat na dobirku...
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mirek6600 17. 1. 2006 23:24

To bys ses divil za tech nekolik tisic co mu zaplatis mu to stoji a nekteri lidi jsou dost vynalezavy jak nekoho podvest.A nemusi to bejt primo krabice od toho telefonu ale jakakoliv jina stejne velka.Ale co no to bys se ti asi nevyplatilo ject si pro to.Takze budes muset doufat ze je to poctivec.
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomTomason 18. 1. 2006 20:02

Lidi já mu věřím poslal mi i fotky telefonu přesně co jsem mu řek a když jsem chtěl nafotit záručák ze všech stran tak mi to poslal ale já vás tady žádám jen o jedno, aby jste mi jednoduše raději daly ty parametry a nemusíte těžce vymíšlet tyhle věty které mi stejně v ničem nepomůžou.
TomTomason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomTomason 19. 1. 2006 21:50

telefon my už došel a naprosto v pořádku ale přece jen jsem myslel že mi někdo poradí a mýsto toho spousta keců
TomTomason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J-o-U 20. 1. 2006 16:30

Kdyby ti dosla cihla tak by jsi sem taky napsal "ale přece jen jsem myslel že mi někdo poradí a mýsto toho spousta keců" ? :oboze
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TomTomason 21. 1. 2006 12:51

Ano napsal bych že jste byli tak tolerantní že jste mi ty údaje raději neřekly a jen to okecaly.
TomTomason
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků