CX70 bez Push To Talk

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 22. 5. 2005 13:57

Koupil jsem CX70 v ElectroWorldu a nikde v menu PTT (walky talky) nemam, leda ze by to bylo to WAP Push ve zpravach? Ma to nekdo taky tak?
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JimBeem 22. 5. 2005 14:46

No možná se PTT aktivuje až když si aktivuješ onu službu...,ale ruku do ohně za to nedám :pozor2 , nebo málo hledáš :mrgreen:
Svět je jedno velké Demo ...nic nefunguje tak jak bysme chtěli ;-)
JimBeem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Machi 22. 5. 2005 16:17

Bratr má taky CX70 a nikde v menu to není, ale myslím, že to u nás nefunguje, je to totiž jinak koncipováno než u Nokie a Eurotel to nepodporuje...
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 22. 5. 2005 16:37

Jo jo to vim ze to u nas nefunguje jenom me zarazilo ze jsem to nikde nenasel. No ted aspon vim ze nejsem sam :-)
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 23. 5. 2005 13:53

Takze dnes jsem zjistil na infolince technicke podpory Siemensu ze jsou opravdu v prodeji dve verze CX70, jedna BEZ podpory PTT!!! Údajne podporu PTT nebude mozne ani v budoucnu pridat novym firmwarem. Mozna by to bylo dobre zverejnit i v katalogu mobilu tady na mobilmanii...
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 26. 5. 2005 15:06

Tak a tady mate jeste vyjadreni jak to ma clovek co kupuje poznat cerne na bilem:

Otazka:Na hotline technické podpory jsem se dozvěděl že jsou v prodeji dvě verze Siemensu CX70, jedna s funkcí Push To Talk a jedna bez ní. Zajímalo by mě tedy jak já jako zákazník mám zjístit o kterou verzi se jedná? Děkuji za odpověď.

Odpoved:
Vazeny pane

dekujeme za Vasi zpravu, ve ktere jste nas pozadal o informaci tykajici se telefonu Siemens CX70.
Dovolte, abychom se k teto zprave vyjadrili.

Prvni telefony Siemens CX70 byli bez funkce Push and Talk. V telefonu chybi funkce primo v MENU. Funkce se nachazi v polozce EXTRA. Pokud se v telefonu pod polozkou EXTRA objevuje Push and Talk nebo Walkie Talkie, mate druhou variantu telefonu Siemens CX70.

V pripade nejasnosti nebo dalsich dotazu nas muzete kontaktovat prostrednictvim nasi zakaznicke linky tel.: 2 3303 2727 nebo faxu: 2 3303 4419.

Verime, ze jsme Vam poskytli uplnou odpoved na Vas dotaz a dekujeme za duveru v znacku Siemens.

S pratelskym pozdravem

Julia Krskova
Siemens COM
Hotline Support Team
Tel.: +420 2 3303 2727
T-mobile: +420 603 643 2727
Eurotel: +420 726 63 2727
http://www.siemens-mobile.cz
http://www.siemens.com
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deg 9. 8. 2005 19:27

Mam podobnej problem s M75. Kdyz jsem ji koupil tak tam ta funkce normalne byla a zobrazovala se a nedavno jsem si vsiml ze tam proste neni. Navic po stisku PtT tlacitka na boku telefonu se mi zobrazi seznam ztracenych volani. Muze to byt tim ze jsem telefon jednou uvedl zpet do tovarniho nastaveni? Premyslel jsem ze by pomohlo prehrani firmwaru. Poradi mi nekdo?
Deg
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 8. 2005 08:04

Deg píše:Navic po stisku PtT tlacitka na boku telefonu se mi zobrazi seznam ztracenych volani. Muze to byt tim ze jsem telefon jednou uvedl zpet do tovarniho nastaveni?


Ono to je možná tím, že když Siemens má ve svých modelech nekompatibilní PTT s Eurotelem, dali na to tlačítko alespoň "nějakou" funkci... A teoreticky možné je, že to zmizlo po vrácení do továrního nastavení, ale prakticky? - v podstatě když jsi telefon koupil, v továrním nastavení byl, nebo ne?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deg 10. 8. 2005 20:49

ConPower píše: ... v podstatě když jsi telefon koupil, v továrním nastavení byl, nebo ne?o/quote]

Ja myslim ze byl. A mam T-Mobile...
Deg
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 8. 2005 21:02

Deg píše:Ja myslim ze byl. A mam T-Mobile...


Aha, tak to bude tím... Asi zmizly i customizace T-Mobilu, ne? Tedy pokud tam nějaké byly (tedy minimálně ta položka pro PTT je tak trochu asi "customizovaná", protože po formátování telefonu prý mizí i customizace operátora a tak zřejmě zmizlo i PTT).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 16. 8. 2005 14:19

fajn. takze sem si koupil CX65 s krytem a krabici CX70. super!
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků