Maly kontrast po vymene displeje u N6610.

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 00Ja 22. 5. 2005 22:38

Ahoj.
Kamarad si rozmacknul na N6610 displej. Z jedne prazske firmy jsem objednal nahradni displej, vymenil, ale displej je skoro necitelny, protoze ma maly kontrast. Telefon dovoluje menit pouze jas a i kdyz ho snizim na minimum, je displej ve dne skoro necitelny (ve tme je to docela postacujici).
Vzal jsem tedy brachovu N6610i a dal novy displej do jeho telefonu. Tam chodi normalne, normalni citelnost.
Kdyz jsem v rozbitem MT zkousel brachuv displej, byla citelnost v poradku, ale text a vubec vse na displeji bylo zrcadlove prevraceno podle svisle osy, takze ukazatel stavu baterie byl nalevo misto napravo a text ZADEJTE PIN svitil taky zrcadlove otocen.
Kdyz jsem do rozbiteho MT zkousel vratit poskozeny displej, jas byl OK, nic nebylo prevraceno.
Nesetkal jste se s tim nekdo?
Co s tim?
Naposledy upravil 00Ja dne 24. 5. 2005 11:03, celkově upraveno 3
00Ja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod velkejfrajer 23. 5. 2005 13:10

no pokud jsem to dobre pochopil, tak bych s tim mobilem pelasil do servisu, protoze se nerozbil asi jenom displej, ale i neco jineho....
I kdyz ja nevim jak tam ten displej vypada,ale neda se tam dat obracene? nebo nemas tam nejak spatne dane ty gumicky? No ale jinak to vidim na servis.
alcatel one touch db - nokia 6510 - sony ericsson t68i - sony ericsson t 310 - nokia 3650 - nokia n-gage - nokia 3650(znova) - siemens c35i - nokia 6310i (vice v servisu nez u me)
velkejfrajer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 00Ja 23. 5. 2005 14:00

Nene, deska je taky v poradku a displej taky. Zlobi jen kombinace ty desky s LCD.
Kdyz do toho telefonu, kde je rozbity LCD, dam ten rozbity LCD, je kontrast tam, kde je neco vide, uplne OK. Kdyz tam dam LCD z brachova mobilu, je kontrast OK, jen je obraz prevraceny.
00Ja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávek 23. 5. 2005 14:35

Je to jednoduchý, ten displej totiž není originál od Nokie, taky jsem je bral a měĺ jsem ty samý problémy, dej tam origo za 1.000,- a máš po problémech.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 00Ja 23. 5. 2005 16:36

Displej je original, stal 1220.
00Ja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávek 24. 5. 2005 13:18

Ty to poznáš, že je to originál? Že je dražší než origo neznamená, že doopravdy je, ale asi bude lepší hodit ho do servisu a máš pokoj.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 00Ja 24. 5. 2005 13:55

No, podle ceny, samozrejme, ne.
V popisku zbozi v katalogu zbozi je uvedeno, ze se jedna o originalni dil.
MT asi opravdu pujde do servisu, ale nejdriv jsem se chtel presvedcit, zda se nejedna o nejakou prkotinu.
00Ja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 00Ja 30. 5. 2005 08:39

Tak vyreseno. Mel jsem moznost prohodit displeje jeste s jednim telefonem a u obou po prohozeni zobrazoval displje spravne. Nebudu se pidit po pricine, jsem rad, ze to jde.
00Ja
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron