Staré vtipné reklamy Oskara

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Yuris 29. 1. 2006 11:09

Jeste by to chtelo ty kyticky (to jeste dneska hojne pouzivame :D), pak maser Viktor a hlavne tu dlouhou sitcomovou reklamu kdyz oskar zacinal. Kdybyste nekdo mel, bylo by to supr :)
Yuris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chlup 29. 1. 2006 14:02

Tu si jeste stahnete pokud chcete reklamy na posedlost pokrytim. Da se cekat ze od 1.2.2006 uz tato stranka nebude :(
http://oskar.cz/about_oskar/network/21_TV_reklamy.php
chlup
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrix 30. 1. 2006 08:11

http://mobil.idnes.cz/mob_operatori.asp?r=mob_operatori&c=A060116_182512_mob_operatori_hro
Patrix
Junior

Odeslat příspěvekod Xenie(smazano) 30. 1. 2006 13:23

Michal_Hron píše:Tak kdo že mi ty reklamy pošle? Zatím tu nevidím žádné nabídky... :hm :oboze :nenapadnea/quote]


tak Michal Hron za prispeni lidicek tady z fora /hlavne diky Rybe/ vytvoril hezky clanek na Mobil.cz. Sam neni schopny pouzit Google, tak jste mu tady hezky naservirovali odkazy az pod nos... :roll:
Se divim, ze vas nepozadal, at mu rovnou sepisete cely clanek!!! :twisted:

Patrix nade mnou vam tu nechal odkaz, tak si "umeni" Michala Hrona muzete precist a posoudit....

Asi jsem hodne naivni, kdyby tady od toho pisalka zaznelo nejake DĚKUJI, co? :twisted:
Xenie(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal_Hron 30. 1. 2006 15:08

Xenie píše:
Michal_Hron píše:Tak kdo že mi ty reklamy pošle? Zatím tu nevidím žádné nabídky... :hm :oboze :nenapadnea/quote]

tak Michal Hron za prispeni lidicek tady z fora /hlavne diky Rybe/ vytvoril hezky clanek na Mobil.cz. Sam neni schopny pouzit Google, tak jste mu tady hezky naservirovali odkazy az pod nos... :roll:
Se divim, ze vas nepozadal, at mu rovnou sepisete cely clanek!!! :twisted:

Patrix nade mnou vam tu nechal odkaz, tak si "umeni" Michala Hrona muzete precist a posoudit....

Asi jsem hodne naivni, kdyby tady od toho pisalka zaznelo nejake DĚKUJI, co? :twisted:>/quote]


Dobrý den. Dnešní článek na Mobil.cz je čistě náhodná spojitost s tímto fórem. Zásadně nespojuji soukromé zájmy a zájmy pracovní. Reklamy Oskara mne zajímaly a proto jsem se na ně ptal, reklamy v článku máme rozhodně z jiných zdrojů než z odkazů zde uvedených. Stačí se podívat na autorská práva streamu v článku, pak bude snad všem pochybnostem konec. Reklamy z tohoto fóra mám uloženy na disku svého soukromého notebooku a toto místo dosud neopustily.

S pozdravem Hron Michal.
Michal_Hron
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubi 31. 1. 2006 08:09

Reklamy jsou supr, nemá náhodou někdo tu reklamu jak tam kluci hádají jméno holky co stojí před nimi , je to na horách, a ta holka pak odpoví "Vanda". Předem díky

Lubi
Lubi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod btw 28. 2. 2006 03:46

Nemáte to někdo jinde než na megaupload.com? Nejde odtud skoro nic stáhnout.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 28. 2. 2006 07:14

Lubi píše:Reklamy jsou supr, nemá náhodou někdo tu reklamu jak tam kluci hádají jméno holky co stojí před nimi , je to na horách, a ta holka pak odpoví "Vanda". Předem díky

Lubi /quote]

jo ty bych taky rad, ty byly skvely, tenkrat pro ne mel oskar i svou stranku, bylo to óčkování... já je měl i stažený, ale kde je jim konec :(
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků