Samsung D500 - výdrž baterie

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod knorek 23. 5. 2005 18:59

jak dlouho vydrží reálně při průměrném vytížení?
jak dlouho když mu dáváte pořádně zabrat?
dík za info :tleskani
knorek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 5. 2005 19:31

No kdyz se dava zabrat taj treba i par hodin ::)
jinak nejakyt ten den +/- 3
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deglaser 24. 5. 2005 04:33

4 dni.
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arrow79 (novy) 24. 5. 2005 07:45

cca 3 dni. Na noc vypinam.. ked som dlhsie na wape, resp. viac volam tak dva dni a nieco..
Arrow79 (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 24. 5. 2005 07:49

Je to stejne jako u vetsiny telefonu :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Káča (novy) 19. 8. 2005 08:39

Zdravím všechny, mám cca týden D500E, ale překvapila mě na nový telefon velmi malá výdrž na baterku. Dřív jsem mívala Nokie a tam to bylo nesrovnatelné. Telefon se mi vybije ani ne za 2 dny a přitom používám bluetooth jen asi 20 min. v autě a telefonuji poměrně málo. Jaké jsou vaše zkušenosti?
Káča (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 19. 8. 2005 13:35

Mam asi mesic Samsung E720 a vydrz neni zadna slava v porovnani s Nokiemi... ale neni to tak strasny. Posilam treba 5-10 SMS denne, 2 telefonaty, jednou za dva dny bluetooth spojeni a vyfoceni par fotek... a vydrzi mi to tak 3-4 dny. Vydrzelo by asi vic, ale nechci riskovat a nabijim nejpozdeji pri jedne carce. Limit bude tak kolem 5 dnu.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Káča (novy) 19. 8. 2005 13:56

Tak mě po necelých dvou dnech nahlásí vybitou baterii a je vymalováno :(
Káča (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kokyno 19. 8. 2005 14:04

Mám tento mobil tři týdny a mám ty samé zkušenosti.Dva dny a konec.Ale je tak nabitej funkcema,že mi to případné zklamání vynahradí :lol:
Kokyno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Káča (novy) 19. 8. 2005 14:10

Já jsem z něj jinak taky nadšená (jediná výhrada je psaní sms, to má nokie vyřešeno pořád líp), ale ta baterka mě znejistila. Někteří tady uvádí, že jim baterka vydrží 4-5 dní, ale to teda ani náhodou a to nejsem žádný velký telefonista. Tak pátrám, jestli je to baterkou nebo telefonem jako takovým.
Káča (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kokyno 19. 8. 2005 14:14

To,co uvádí jiní,mě docela překvapuje.Podle mě to není možný.Když nefotím a málo volám,tak mi vydrží tři dny-ale to je tak tak :roll:
Kokyno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dýfí 19. 8. 2005 15:23

Tak z toho si nic nedělejte, zvyknete si, já mám třeba 6230 a chci asi jít do D500E nebo do D600- to je ště nevím ale ta 6230 mi taky vydrží asi 2-3 dny. Skoro ani netelefonuju. Ale u těhle telefonů který maji Mpix foťák a poměrně velikej dysplay je to pochopitelný...
Ještě tak na okraj: Že je hezčí D500 než D600?
Dýfí
Junior

Odeslat příspěvekod beat 19. 8. 2005 21:45

Mám D500 už přes půl roku, a musím říct, že výdrž baterie není špatná. Když se hodně používá, vydrží 2-3 dny. Když ho používám tak nějak "vlažněji", dokáže vydržet třeba i 7 dnů s vypínáním na noc. Ale to je tak 2-3 SMS za den, plus jeden kratičký hovor.
Myslím si, že výdrž je naprosto v pohodě a normální. Stejná jako u konkurence.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Liborek.one 21. 8. 2005 23:25

Dýfí píše:Tak z toho si nic nedělejte, zvyknete si, já mám třeba 6230 a chci asi jít do D500E nebo do D600- to je ště nevím ale ta 6230 mi taky vydrží asi 2-3 dny. Skoro ani netelefonuju. Ale u těhle telefonů který maji Mpix foťák a poměrně velikej dysplay je to pochopitelný...
Ještě tak na okraj: Že je hezčí D500 než D600?

tak to neni pavda...samsung D600 je hezčí,protože je jemnější co se týče vzhledu
Liborek.one
Junior

Odeslat příspěvekod Káča (novy) 22. 8. 2005 14:35

To ti vážně vydrží 5 dní (nebo dokonce 7)? Je pravda, že ho nevypínám na noc, ale i tak je to oproti necelým 2 dnům pořádný rozdíl. Co se týká D600 tak se mi líbí taky a myslím, že třeba klávesnice bude pohodlnější na používání. Ale barevně je podle mě hezčí D500. Nicméně na D600 jsem hodně zvědavá, obrázek je obrázek, ale jak bude vypadat v reálu...
Káča (novy)
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků