Je legální komerční sdělení místo informace o buňce?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Amerikán 5. 2. 2006 19:58

Docela mi vadí, že se zapnutým zobrazováním aktuální buňky na displeji občas místo buňky vidím na displeji komerční sdělení (Eurotel). Dost nefér způsob reklamy.

Upravuje to nějaký předpis, všeobecné podmínky? Nic jsem tam o tom neviděl...
Amerikán
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 2. 2006 20:00

Vzhledem k tomu, že se tyto informace dají jednoduše vypnout, tak to asi žádný předpis neupravuje.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Já Osobně 5. 2. 2006 21:58

Eurotel na svých stránkách píše, co všechno se může zobrazovat! Nepíše, že tam vždycky bude název místa, ale zmiňuje i reklamy atd. Takže s případnou stížností nemáš žádnou šanci :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bungo 5. 2. 2006 22:10

Jelikoz to muzes kdykoliv bez problemu vypnout, tak to nelze povazovat za nevyzadanou reklamu.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 6. 2. 2006 15:45

Ta reklama je vtipná, všude v domě mam jméno lokace, ale na záchodě mi to ukazuje "nejlevnější internet zde" :D
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 6. 2. 2006 16:18

Am!go píše: "nejlevnější internet zde" :D


To víš kabelovka
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vector 6. 2. 2006 16:23

polda píše:
Am!go píše: "nejlevnější internet zde" :D


To víš kabelovkak

skor zachodovka :D
Vector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Am!go 6. 2. 2006 16:25

Taky jsem z toho byl poprvý dost vysmátej 8)
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 7. 2. 2006 13:58

Am!go píše:Taky jsem z toho byl poprvý dost vysmátej 8)-/quote]



Když stojím v barrandovským kopci v koloně a na displayi se mi objeví tento nápis - taky přemejšlím jestli to náhodou nemá nějakou souvislost :D
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 2. 10. 2009 20:18

Ano, tohle dělá O2!
Přesně tak, blbý komerční sdělení třeba (02 internet 500kc).
Tímhle mě O2 děsně rozčilují. Nedá se to nějak vypnout, ale nemyslím tak, aby to neukazovalo nic (to dokažu zákazem cell broadcast), ale pouze informace o buňce a nikdy nic jiného, žádné ty jejich blbé reklamy!
Pěkně mě s tím lezou na nervy >:-( a jsem velice potěšen, že tu nejsem sám! :twisted:
Zavolání na zákaznickou linku a žádost, aby mi ty reklamy vypnuli, že chci zase jen ty informace o buňce asi nic neřeší? :-( Nebo už to tu někdy někdo zkoušel? :hm
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 10. 2009 20:25

Informace o buňce je doplňková služba, je zdarma a tak si tam mohou dávat co chtějí. A rozhodně nelze filtrovat zobrazování jen buněk s určitým popisem pro tvoje číslo.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kiwi 2. 10. 2009 20:47

neviem co riesite. Tym ze pouzivate danu sluzbu tak suhlasite s tym, ze mozete prostrednictvom nej prijmat aj reklamu. Pokial ju nechcete prijimat, nik vas nenuti vypnut si prijimanie sprav. A ako myspulin pise neda sa technicky vypnut zobrazovanie reklamy pre niektorych ludi.
Kiwi
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 10. 2009 21:05

Ondra S. píše: a jsem velice potěšen, že tu nejsem sám! :twisted:

No, na to, že odpovídáš na téma staré 3,5 roku je to opravdu zajímavé. Do té doby možná sám opravdu nejsi. Každopádně využíváš bonusovou bezplatnou službu a i kdyby z O2 nakreslili sluníčko, můžeš si to jen vypnout. Je to jednoduché - ber nebo nech bejt.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ondra S. 2. 10. 2009 22:09

Já jsem si všiml, že tohle téma je sice trochu starší, ale ono je to furt aktuální. Zrovna dnes a v předchozím tydnu taky, mi na mobilu zas svítí ta prokletá reklama: O2 internet - 500kc, místo názvu buňky a to mě teda vadí! Škoda, že se to nedá deaktivovat, abych tam měl zase názvy buněk. :-S
Naposledy upravil Ondra S. dne 2. 10. 2009 22:17, celkově upraveno 2
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 10. 2009 22:11

Názvy buněk tam v tu chvíli nejsou. Pokud je tam reklama, tak je ten název buňky přepsaný tou reklamou.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků