Urážlivá reklama Vodafone

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirek.S 8. 2. 2006 17:52

Bohužel ne .... je mi 14, ale Vodafone mě hodně zajímá! A vim o něm hodně ....
Nevíte někdo jestli bych nějak mohl spolupracovat s Vodafonem? (brigáda nebo něco takovýho) :wink:
Powered by Vodafone
Mirek.S
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Tichý 8. 2. 2006 17:54

ájé láska k Vodafonu to tu ještě nebylo!
ale kdyby se slušně platilo tak bych šel klidně taky!
:D :D
Siemens C25>Nokia5110>SiemensC55>SiemensCX65>Nokia3310>SiemensCX70>SonyEricsson W800i
David Tichý
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 8. 2. 2006 19:11

Mirek.S: ve čtrnácti? No, to asi bohužel neklapne. Ale za pár let, když se budeš znažit... Je to ve tvých rukou. now :D :wink:
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 2. 2006 19:32

[quote="David Tichý";přesně tak oskar sliboval 100procentní pokrytí v reklamách jak dlůouho a nic!a/quote]
Nikdo nebude mít nikdy pokryto 100% území, či 100% obyvatel.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Já Osobně 8. 2. 2006 19:36

[quote="David Tichý";oskar sliboval 100procentní pokrytí v reklamách jak dlůouho a nic!n/quote] 100% pokrytí nesliboval Oskar nikdy! Neslibovali ho ani konkurenti. Tak toho nech :?

Jo, a ještě mě napadlo to 1 české slovo, které mě dělí od domova. Drahota :!: :mrgreen:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kibitz 8. 2. 2006 19:41

Ja osobne: Ted si na to kapnul :lol:
Kibitz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wossik 8. 2. 2006 21:14

Ta reklama mi přijde náhodou v pohodě. Nemá sice vtip reklam Oskara z jeho zlatých let, ale popravdě je fakt o hodně lepší, než reklama "s číslama". A taky je podstatně lepší a příjemnější, než dobrá polovina nynějších reklam. Takže fakt nechápu, jak někoho může urážet to, že je pravda to, že s českýma vlajkama se do ulic vyleze fakt jen když vyhrajeme hokej, nebo jiný sport. Copak ty běháš po ulicích s vlaječkou každej den? :?: 8)

Jinak 100% nebude mít nikdy žádnej operátor. U každého operátora na světě najdeš místa, kde prostě není signál. A těchhle debat o pokrytí tu bylo vážně dost, tak se o něm přestaňte dohadovat.

To Já Osobně: Jo, to jsi vážně vystihl. :lol:

Ale jinak ta reklama 1 slovo apod., ty jsou fakt takové trochu bez nápadu, ale tak ne každá reklama se povede. :wink:
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 8. 2. 2006 21:27

Podle mne je SUPER STRASNE MOC se mi líbí.....Nevíte od koho je ta písnička? STRASNE se mi líbí
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod spachtle 8. 2. 2006 21:55

btw. jeste jednu poznamku k tomu pokryti, staci vlastne 99,5 procent aby to bylo 100, takze u ty populace to fakt nerealny neni...
Hard to see, the dark side is.

ntb: HP Compaq 6710b | T7500 | 2GB | 160GB | WSXGA+ 1680×1050 | Vista Business

SE W800i (home SW upgrade from K750i) || O2 Pohoda

<odkaz odstraněn>
spachtle
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 8. 2. 2006 22:06

Reklama od Vodafone se mi vcelku líbí, až na tu hudbu, nevím proč. Ale super reklama byla na Oskara s čísly, tu jsem zbožňoval!
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spachtle 8. 2. 2006 22:15

Ja nevim, me treba pripadal ze zacatku hroznej ten nazev Oskar, prislo mi to takovy trapny, nevim... Nekomu to mozna nevadilo, ale spoustu lidi to podle me odradilo. Dost nezvyklej nazev pro firmu... Bylo to hodne videt, jaka byla a mozna jeste trochu je ta neuveritelna antipatie uzivatelu ostatnich operatoru.
Hard to see, the dark side is.

ntb: HP Compaq 6710b | T7500 | 2GB | 160GB | WSXGA+ 1680×1050 | Vista Business

SE W800i (home SW upgrade from K750i) || O2 Pohoda

<odkaz odstraněn>
spachtle
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Estez 8. 2. 2006 22:21

Mirek.S píše:Bohužel ne .... je mi 14, ale Vodafone mě hodně zajímá! A vim o něm hodně ....
b]Nevíte někdo jestli bych nějak mohl spolupracovat s Vodafonem? (brigáda nebo něco takovýho) :wink: :/b]

podle naseho prava, muzes uz zacit pracovat (brigadne, za urcitych podminek) od patnacti let, takze to mas za chvili, jen si nejsem jistej, jestli si s tebou vodafone placne :)
Estez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daviss 8. 2. 2006 22:23

me se ta reklama líbí jen už ji mam omytou o hlavu a nevim co je na ni uražlivýho
daviss
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Estez 8. 2. 2006 22:28

spachtle píše:Ja nevim, me treba pripadal ze zacatku hroznej ten nazev Oskar, prislo mi to takovy trapny, nevim... Nekomu to mozna nevadilo, ale spoustu lidi to podle me odradilo. Dost nezvyklej nazev pro firmu... Bylo to hodne videt, jaka byla a mozna jeste trochu je ta neuveritelna antipatie uzivatelu ostatnich operatoru.


mam hodne podobny nazor, ale zas na druhou stranu, hodne lidi Oskar prilakal lidi ze zacatku svoji vtipnou reklamni kampani . btw jedna z poslednich reklam od oskarka, ta s tema cislama, mi prisla desna...mnohem horsi, nez ta soucasna na vodafone...kazdopadne je porad 1000×better nez reklama na vlo*ky :lol:
Estez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spage 8. 2. 2006 22:31

me se ta hudba zase hrozne libi, ale co sem zjistil, sice je to offtopic, ze vodafone posila vyuctovani i za castku mensi nez 120kc(tzn. cesta k bankomatu a ztracenej cas) a ten drazsi roaming se mi taky vubec nelibi...
spage
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků